Споделена история от Секс и интимност

Въпроси към жените практикуващи анален секс.
Мъж съм и питам дамите за да разбера:

1. Ако правите анален секс, изпитвате ли удоволствие или не изпитвате и го правите за да не откажете на партньора си?

2. Ако изпитвате удоволствие от аналния секс, това удоволствие съпоставимо, подобно на удоволствието от вагинален секс ли е или е по-различно. Ако е по-различно това удоволствие какво му е по-различното от удоволствието при вагинален секс? И изпитвате ли анален оргазъм или това е измислено понятие?

3. последен въпрос - Доброволно ли правите анален секс или само когато партньора ви е настоятелен и с течение на времето забелязвате ли някакво разпускане, разхлабване на мускулатурата там?

Която дама желае, нека отговори, благодаря предварително за изказаните мнения.

Коментари

1.   Започва да става досадно с това всяка втора тема за анален секс сериозно. Аз съм М34 и съм правел достатъчно ама чак пък толкова да се задълбочаваме и коментираме с жените не е било. Имало е взаимна емоция и толкова.
Авторе, като толкова много искаш да разбереш и правиш проучвания за аналния секс си инсталирай грайндер и хем ще даваш и хем ще получаваш анален секс с другите палавници. После ще дойдеш да коментираш в темата и ще образоваш жените и така.

2.   1. Не изпитвам удоволствие, даже ме боли
2. Дори някой жени да изпитват удоволствие, не мисля че може да се сравни с това от вагиналния секс
3. Само когато партньорът настоява, не чувствам разхлабване

3.   1. Изпитвам удоволствие
2. Различно е. Стигам до оргазъм
3. Доброволно и си го искам и търся. Няма промяна в ануса

4.   Харесва ми по по-различен начин, от отпред. Физическото чувство е интересно, това че поне при мен в началото влиза по- трудно и постепенно става все по-възбуждако. Има нещо, което на психологическа основа ми действа възбуждащо, може би защото е по-нестандартно и перверзно. А и усещането, че мъжът може без притеснение да свърши в мен допълнително ми действа. Правя го за разнообразие в секса, не чак толкова често и е и по мое желание. Не съм се разширила, предполагам, че ако съм като някоя порноактриса, която постоянно я разширяват там, понякога и по двама, сигурно ще стане по-широк отворът, то на някои им се вижда червото направо.

5.   Удоволствие има по различен начин. Правя го защото ми е хубаво (например, снощи). ж32

6.   автора до 1 - Като ти е досадна дадена тема можеш просто да я подминеш, без да спамиш с безполезни коментари. Сайта е за анонимно споделяне, като не ти е интересно подминаваш и ще коментираш там където има какво полезно да споделиш.

7.   Моята свършва за макс 2 минути и може да стигне до 4-5 анални оргазъма. Правим го предимно по мое желание, защото я е срам да си признае, че го иска, но определено и харесва.

8.   5000 подобни теми от мъже, които са прекалили с порното. С едната ръка държи мишката и скролва коментарите, с другата мастурбира.. Жалка история. Намери си призвание, влез в тиндер да намериш нещо истинско... и аналният секс се нарича содомия и има защо да е забранен от всички религии...

9.   За мен е яка тръпка аналния секс! Не мога да обясня, просто ми е хубаво. И не ми се е разширил ануса, това е уличен фолклор. Ж39

11.   Българките са пълни тъпанарки, еманципирани селянки, които си мислят че като се ощавят като турски гювендии са "модерни". Не стига това ами ще кара и мъжа си да се прави на педал! Аз пък ще кажа на тая проста кучка, че я искам напълно окосмена, за да правя секс с нея!

12.   1 и 11 Брутални простаци.
До автора: Решението за анален секс, не е налагане от страна на партньора а решение което взимат двамата. В по-редно е жената да прецени дали и доколко го иска, а мъжа да се съобрази и да е готов да спре винаги когато е нужно.

13.   Въпросите
1. Изпитвам удоволствие.
2. Стигам до ргазъм, когато чрез ъгълът на проникване, пениса индиректно се трърка във влагалището и матката. Най-трудно свършвам в партер, най-лесно на една страна. Допълнително удоволствие идва от ерогенните окончания в аналната област. Много различно от вагиналния секс.
3. Пробвах от любопитство, никой не ме е карал. Хареса ми и продължих. От практикуването на този секс, усещам ануса си по-стегнат.
(Ж43 г. )

14.   Когато се озовете пред кабинета на проктолога, ще разберете колко е било готино!

15.   Браво дами отговорете на човека колкото може повечко, не слушайте хетърите колко теми били, дрън та пляс, браво дупета.

16.   Щом жена ми иска такъв секс, не виждам защо да не го правим!

17.   Аз съм опитвала 2 пъти и честно казано изобщо не ми хареса. Болеше ме адски много и вторият път беше по- ужасен и от първият, стисках зъби и се молех да свърши по- бързо, а приятелят ми до ден днешен не разбира как така на другите момичета им харесва, а точно на мен, не. Ами просто не е моето :)

18.   Не мога да обясня, хубаво ми е, за това го правя. Не усещам промяна в ануса.
ж46

19.   Аз го правя и на двете места. Как защо и отзад? Защото ми е хубаво! (Ж29)

21.   Първо мъжа ми искаше анален секс, след това вече аз го исках.

22.   Значи, тука някой постоянно пише във всяка тема за анален секс, спри вече пич, спамиш сайта, моля модераторите не му одобрявайте коментарите!

23.   до 22 Крадецът вика "дръжте крадеца". Престани вече! Не си интересен.

24.   До 23 от 22, ако намекваш, че аз ги пиша коментарите, жестоко се лъжеш!

26.   Ние с мойта не го практикуваме, защото я боляло. Обаче знам, че на моменти й харесва стимулацията там. При френски ласки, когато усетя, че се понася във висините, започвам да масажирам отверстието на ануса. Не протестира. Даже след малко усещам, че се намества, поразтваря си още краката... Бавничко прониквам с пръст, с леки движения. Пак не се отдръпва, даже едва забележимо се натиска. Знам какво й харесва и очаква - да "масажирам" стената от към влагалището. Това обикновено не продължава дълго - свършва скоропостижно. И се отдръпва.
Още по-яко й действа, когато съм вкарал дилдо във вагината й, движа го с бясна скорост, вкарам пръст в дупето й и го притискам към дилдото. Стеничката е много тънка, но явно и много чувствителна. Предлагал съм й в едната дупка да си вкарам моя, в другата - дилдото. Отказва. Щяло да я боли.
Предпочитам някоя дама да потвърди, че и на нея й допада такава стимулация.
Ясно ми е, че ще се обадят повече мъже :)))

27.   Да попитам дамите дето си го харесват аналния: правите ли го, когато сте в цикъл? Да речем - с тампон сте отпред, след съответната хигиенна процедура. Принципно не ви се прави особено в този период и този вид секс за малко от вас е достатъчен. Все пак не е изключено да има и подобни щастливи двойки?

28.   26, Ако сметаш че ти верваме, жестоко се лъжеш!

29.   28, кое точно ти звучи невярно? И си мъж?

30.   Когато е в цикъл жена ми няма желание за никакъв секс. Но овулацията е друго нещо. Според нея, периода на овулацията е удобен повод за анален секс.