Споделена история от Секс и интимност

Алкохол и импотентност
Моля някой, най-вече жени ако могат да споделят впечатления, , забелязали ли сте проблеми с ерекцията при мъже, които системно злоупотребяват алкохол. Въобще отчитат ли мъжете такъв проблем или алкохолът толкова им е замъглява преценката, че си мислят, че няма такъв, правят се че нищо няма или прехвърлят вината върху жената? Става въпрос не за инцидентни случаи при рядко напиване отреме навреме, а за продължинелно, години наред. Какво кара един мъж да иска секс след като не може да се възбуди чисто физически?

Коментари

1.   Много ясно, научно доказано е!

-Кифлоприземител 2

2.   Да, спиртният алкохол, макар и в малки количества дразни простатата. Много бавно и неусетно с времето алкохолът съсипва здравината и ерекцията на мъжа. Бирата също, защото от години за да ферментира по-бързо, добавят много ЕСТРОГЕН? От години пия само по 150-200мл. червено сухо вино и съм добре!
М 35

3.   Аз съм чувала че бирата влияе негативно. На една приятелка така е*ача всяка вечер по 2л. пукаше на 45 вече не можеше да го вдигне и се разделиха. Твърд алкохол в малки количества влияе благотворно.

4.   Алкохол и секс изобщо не вървят заедно. Системната злоупотреба, т. е. като българина дето всяка вечер сяда на ракия и салата и смята че като изпие 200-300 мл всяка вечер е нещо нормално, води до мека пишка. А стане ли човек алкохолик, което е вече съвсем друго състояние, става и импотентен, защото равива алкохолна полиневропатия.

5.   Умереното количество алкохол концентрат дейсва като стимулант за кръвоносните съдове. От тук следва да подобрява и ерекцията. В големи количества нищо не се вдига и контролира- всичко е меко и отпуснато. Но най- важен за добрия секс е обекта на нашето сексуално влечение. И тук никакъв алкохол не помага ако срещу теб стои бидон с лой и маска от маскарад за вампири.

6.   АХХАХХАХАХХА номер 5 - СКРИЙ СЕ!!!! Алкохола е НАЙ-ГАДНАТА отрова!!!

7.   Системната употреба води до неща.... сред които импотентностт наистина е най-малкият проблем.

8.   М на 57. Последните 10 г. Употребявах твърд алкохол в количества около 50 л. Годишно. Сега съм почти импотетентен, въпреки запазеното желание в мозъка за секс. Който иска секс, не бива да пие, важно е и мъжът да не се обсеби от невъзможното желание да го вдигне. Обикновено като се сниши члена, няма връщане, просто дотук с него.

9.   Аз се разделих с мъж на 45г., който пиеше всеки ден и до такава степен беше успял да манипулира собствения си мозък, за да си мисли, че няма проблем, че в секса се правеше на много сексуален, а ми го вкарваше полумек. Ставаше му най-вече от свирки и после пак поумеква. Действаше ми много неприятно на самочувствието, до едно време го играх на спасителка и бях тактична, но той и по характер се беше озлобил и нямаше какво да ме задържи при него.

11.   Пичове, ебането винаги е до време, а пиенето е до гроб! А наздраве!