Споделена история от Секс и интимност

Живот след мастурбиране
Здравейте, отдавна чета в сайта и реших да споделя моята история. Мъж на 26 години съм почти всеки ден мастурбирах, гледах порно и това може би от година от както нямам приятелка. Преди няколко дена просто реших да спра да мастурбирам и да гледам порно, не знаех дали ще издържа, но успях! Горедя се с себе си! Чувствам се невероятно! Спрях да гледам и порно което може би гледах постоянно през свободното си време... Отделям време на други неща и съм изпълнен с енергия, а преди ходех като пребито куче и постоянно бях изморен. Издържах цели 10 дни без да лъскам бастуна и света стана някак различен за мен, осещам че ставам пълноценен не само за себе си а и за останалите хора около мен, чувствам се по концетриран на работа, не се чудя как да си пусна порно през всяка свободна минута която имам а върша неща които допринасят за съществуването ми като човек! ГОРД СЪМ С СЕБЕ СИ!

П. С : И ако на някой му се се случвало нека ми обесни, сутрин рано забелязах докато съм в тоалетната, от пениса ми капе не нещо може би е но не съм сигурен, но мисля че е семенна течност една две капки може би не повече!

Коментари

1.   Пич, всичко прекалено е вредно... така е и с порното и със секса... баланс трябва. От време не време не пречи да си гледаш каквото искаш.

Dl

2.   Да не се лъска е вредно, съвсем серизоно - повече от 2-3 дена без да лъскаш само си вредиш.

3.   Семенна течност не бива да капе сутрин, може да е предякулат, но той се появява при силна възбуда, посети уролог за консултация.

-Кифлоприземител 2

5.   Говориш за "nofap". Аз си ескпериментирах и най-много издържах 4 месеца ( 120 дни ) без всякакъв вид порно и без мастурбиране за да видя дали има наистина някакви ползи от цялото това нещо, което в последните години стана популярно. Моето лично мнение е, че не си заслужава. За 4 месеца нито аз се промених кой знае колко, нито живота ми. Да може би имаш малко повече дисциплина, съвсем малко повече енергия и т. н., но не си заслужава да жиееш като монах за някакви супер супер минимални подобрения в живота ти. Също не ми помогна да си хвана гадже, че бях 120 дена без порно и мастурбиране, а не съм грозен или тъп. Но, ако работи за теб го практикувай, предполагам на някои хора найстина действа. При мен лично не.

8.   Човек, освен ако не си някой възвишен, който се извисява на друго ниво, не си причинявай тия неща. Вредиш на собственото си тяло. А пък това да ми казваш, че като масурбираш нямаш енергия, а иначе имаш е някаква тъпотия. Ако се надървяш, значи мастурбирай, не е нужно да е на порно. Аз примерно се дървя навсякъде и като не мога да го спадна - свършвам. Най-много на работа, щото там прекарвам време или в обедната в парка или в някое кафе, няма значение. Ако не го правя, той самия ми организъм си намира начин - свършвам на сън. Т. нар мокри сънища, имам ги от тинейджър!