Споделена история от Секс и интимност

Как да разбера дали съм хомесксуалист?
До днес си мислех, че съм хетеросексуален мъж обаче се разколебах. За уточнение правил съм секс с жена. Не ми хареса ( от емоционална гледна точка защото беше с проститутка). Както и да е.

По принцип слушам рап, но днес слушах две песни които са за момичета - Meredith Brooks - Bitch и Christina Aguilera - What A Girl Wants и ми харесаха. А отдавна искам да пробвам секс с пенис колан (с жена разбира се).
Не съм имал свястна връзка с момиче, понеже някак си някак си не се е получавало, но това е друга тема.
Та мисълта ми е дали не съм неосъзнат хомосексуалист?

Коментари

1.   На колко си?
Ако беше хомо, щеше да изпитваш сексуално влечение към мъже. Просто е. Това, че харесваш две песни, които смяташ за женствени, не те прави гей. А е нормално първият секс да не ти хареса, след като е бил с проститутка - може би при теб проблемът е, че си по-чувствителен, отколкото даваш вид или искаш да си признаеш и повече би ти харесал да правиш секс с момиче, към което изпитваш някакви чувства.

А пък може и да си бисексуален, примерно...
Но най-вероятно, ако си тийнейджър, просто ти бушуват хормоните.

2.   На 18 съм. И не не изпитвам сексуално влечение към мъже.

3.   №1 е абсолютно прав хомосексуалните мъже просто харесват мъже и се възбуждат от мъже, а ти не се възбуждаш мъже искаш да пробваш с пенис колан, но сложен на жена "разбира се", ами че то това много съвсем редовни мъже го искат.

4.   Виж какво, никой от нас не е на 100% мъж или на 100% жена като светоусещане. Не бива обаче да бъркаме това със сексуалната си функция и ориентация. Иначе ще престанем да се възпроизвеждаме, верояно :)

Според мен мъж, който освен особеностите и мурафетите на собствения си пол е вникнал и овалдял и женските такива, има много по-голяма успеваемост в живота, отколкото тези, за които жените са пълна мистерия. Така че - давай смело напред и хич да не ти пука!

5.   Чак си ми смешен.
С пенис колан, но сложен на жена "разбира се".
От къде се разбира, бе, човек?

6.   А факта, че слушам песни които са за момичета

7.   Ми не мислиш ли, че може да си Би? Това не е нещо лошо, не си чист гей ;)

8.   Не знам както казах по-нагоре мъже не ме привличат сексуално

9.   Ж29: Постарай се да срещнеш Момиче-Човек, а не сексиграчка. Когато намериш Човек, който те разбира, тогава осъзнаваш какъв си...
Може да си:
* хетеро-
* хомо-
* би-
* асексуален (дано не си!)

10.   Щом не те привличат мъже сексуално - значи не си хомо :))) А в пенис-колана няма нищо лошо, просто си по-разкрепостен явно :))) ... ако мислиш че ще ти стане да влезе без проблеми - пробвай без колебание !!! Ама намирането на партньрка дето ще се навие (не проститутка) ми се вижда малко сложно.

12.   Като се одупиш и ти хареса.

13.   Според мен си БИсексуален

14.   Абе как може да казваш, че не те привличат мъже сексуално и в същото време да питаш дали си гей? !? Това е все едно да твърдиш, че никак не обичаш спорта, но дали пък не е добра идея да кандидатстваш в НСА? Айде стига се занимава с глупости!

15.   Ами написах го, защото не е нормално мъж да слуша такива песни и за това.

16.   Няма песни за момчета и за момичета. Има просто музика. Някой ти е набил предразсъдъка, че мъжете трябва непременно да слушат еди-какво си... Глупости! Радвай се на живота и прави каквото те влече. А и да си гей, в това няма нищо лошо! Д.

17.   От 14:Къде е написано какви песни е нормално да слуша един мъж или една жена? ! Слушай си такива песни, каквито ти харесват и моля ти се не се заблуждавай, че вкуса ти към музика, филми, дрехи или нещо друго подобно има отношение към сексуалната ти ориентация. Тези неща нямат абсолютно нищо общо. За сексуалната ориентация е определящо кой пол те привлича, а ти си категоричен, че не си падаш по мъже, така че за твое добро не си мисли глупости и не си усложнявай живота с измислени проблеми. :) И нещо друго:чисто логически, в момента, в който си зададеш въпроса:"Да не съм неосъзнат гей? ", не би ли трябвало да го осъзнаеш това, че си гей? След като дори след този въпрос не го осъзнаваш, ами значи не си!

18.   100% не си хомосексуален. Малко фетиш те гони само.