Споделена история от Секс и интимност

Kак загубихте девствеността си?
Хора, разкажете ми как изгубихте девствеността си, на колко години и с кого... как ви се получи?
Направих го на 26 с някой, когото срещнах от уебсайт за обяви (имаше страница за запознанства там), срещнах го веднъж навън на кафе, уговорихме се да отидем в апартамента му, правихме секс, след което му изпратих съобщение, че не съм бременна 2 седмици по-късно и никога повече не го видях и по-късно загубих телефонния му номер, всичко беше анонимно... когато бях на 26, в почивните ми дни от работа, година след като се преместих от друг град. Изглежда, че всички около мен са правили секс като тийнейджъри или в 1-вата година в университета, но на мен не ми се е случи... а тези, които са чакали до след 25 са редки случаи. Бях много загоряла, защото пих хормонално лекарство и си го търсех вече вместо да чакам някой да ми обърне внимание за сериозна връзка...

Коментари

51-98 от 98

55.   За това да си девствена след 30-годишна възраст, наскоро чух, че Лиса Кудроу от телевизионния сериал „Приятели“ също е била девствена до 32-годишна възраст и Кортни Кокс (която играе Моника) е загубила своята на 21. Джесика Симпсън е загубила девствеността си на 22, Енрике Иглесис на 25. Брук Шийлдс на 22. Селин Дион и Джо Джонас (от Jonas Brothers) на 20. Само давам други примери освен Адриана Лима (която го направи на 27). Кари Ъндърууд също го направи на 27. Сигурно има и други, но това са най-известните примери за знаменитости, които НЕ са загубили девствеността си в тийнейджърските си години.
Но все пак мисля, че такива случаи са много редки в наши дни и в същото време няма нищо странно в това... Всеки сам избира кога да го направи, дали да го правят, с кого или ако трябва да чакат още...

56.   Ако бях приелa да бъда с моя съквартирант, мисля, че щеше да е като в "50 нюанса сиво"...
Авторката

57.   И аз съм на 34 и не съм правила секс. Иначе водя съвсем нормален живот. Работя, уча, ходя на фитнес, на процедури за лице, коса, тяло.... Във времето са проявявали иннтерес към мен които аз не харесвам. Мъже на годините на баща ми, или са ми предлагали секс непознати от дискотеката, или млади мъже, но семейни. Все нещо е имало, което да ме спре. Сигурно и така ще си остана. Според мнението на мъжете тук, вече съм лелка с минимален шанс да роди. Най-вероятно всеки ще избяга с 200. Както беше писал един господин че е намерил девствено момиче и се е измъчил да я учи. Та така и с мен никой никой няма да иска да се мъчи. Иначе не пия и не пуша. Та мога да се подложа на инвитро и да имам дете сама.

58.   До 57 Съжалявам да чуя това. За мен лично реших, че искам да го направя, защото бях възбудена и уморена да чакам правилния човек. Не ми се чакаше повече. Няма гаранция, че някога ще се случи.
Да, точно същото, мъжете, които харесвам, не ме харесват обратно или вече имат приятелка, а мъжете, които ме заговарят се държат с мен ужасно, не ги харесвам, не ме привличат, сравняват ме с бившите си и са обсебени от тях, има голяма разлика в възрастта, повечето мъже около мен са обвързани... Така, че има разминавки...
аз съм на 31 сега и дори с последния мъж, когото срещнах тази година, също стана така че, че не съм готова за връзка... предполагам, че ще осиновя, ако някога реша, че искам деца и най-вероятно сама ще си го отгледам също... или да замразя яйцеклетките си... защото в тази възраст намалява фертилността ни.
Авторката

59.   Към авторката, много странно ми звучиш и изразяваш. Това със съквартиранта също е странно, без да сте стигнали до интимност ти предлага брак. Аз продължавам да мисля, че това с девствеността е строго индивидуално. Има хора не много сексуални, или асексуални, които не ги влече и като номер 57 гледат на секса по-трезво и с преценка. Защото като шибне хормона не гледаш дали е женен, млад или стар, влечението е, което те води.

60.   До 59 - да, и за мен беше странно... той бързаше с всичко и това ме отблъсна, все едно ме принуждава да бъда с него.
И аз мислех, че съм асексуалнa (също и демисексуална), защото не правех секс като другите хора около мен, забравих да кажа, че по това време също пиех хормони, така че това увеличи желанието ми за секс. Направих няколко теста за моята сексуалност след секс и продължаваше да излиза, че съм хетеросексуалнa, ха-ха, мисля, че 57 потиска сексуалните си желания или трябва да си прегледа хормоните...
При мен беше от хормонален дисбаланс донякъде (това ми го откриха на около 24, малко преди да се върна в България за по-дълго) и затова лекарите ме сложиха на лекарствa (хормони) да ги балансирам и тогава имах повишено сексуално желание... и си мислех за секс постоянно...
Авторката

61.   Виждах как приятелките ми губят девствеността си една по една през годините (или как съквартирантите ми правеха секс, някои от приятелите ми вече имат бебета) и не исках да съм последната, която го прави...
Освен това си мислех, че никой вече няма да е девствен след 25...
Авторката

62.   На 23, жена ми е една година по-малка и двамата бяхме девствени.

Хан Крум

63.   Бях на 20г, студент, останал без квартира и пари, братовчедка ми на 34г с малко дете и мъж в чужбина, ме покани да поживея при нея, хем да и помагам. След месец при нея, рожден ден, пийнахме и си казах, че още съм девствен. Легнах си, а през нощта тя дойде гола в леглото ми и го направихме.

64.   За това, че е с уговорката да не се виждаме повече:
исках да го видя отново след време, но помня само адреса му, където ме покани да правим секс в апартамента му и това е всичко. Понякога се разхождам из улицата, на която е апартаментът му, но все още не съм го хваналa там. И вече не го виждам да пуска обяви в сайта... Но предполагам, че и той не иска да ме вижда повече или не трябва да се срещаме повече от това.
Ние го направихме безопасно - с презерватив, 1 хапче Ескапел и тн.
Иска ми се да беше с някой когото съм познавала от години (приятел, колега, състудент), но те не са ме видяли по този начин... и осъзнах че може би трябва да излизам с непознати... отношението е по-друго като не те познават...
Авторката

65.   До 63, надявам се да е била жена на братовчед ти, а не твоя братовчедка, че твоя първи път ще е е наистина запомнящ се.

66.   До 63
братовчедка ли?
Не можеш да спиш с роднини. Това е кръвосмешение.

67.   Например, не съм по темата "за една нощ", "за една вечер", "не на първа среща", "с непозната", против съм също така определено и, ако половият акт НЕ е безопасен (без предпазни средства). Но... , за място и време, тогава това е субективно. Щом питаш
Как става ли!? Излизали сте няколко пъти заедно (например 2 пъти) и те кани в квартирата на гости. Не отивам там заради това, но все пак имам и едно на ум. Тя предварително се е подготвила, нейните съквартирантки не са в града.
Говорите си, казва, че много ме харесва. Седнала е върху краката ми странично и ме държи за дясната ръка. Гледа ме свенливо, а леко от време на време си оправя клинчето, дърпа го леко надолу по бедрата и след това си оправя блузата. Постепенно ръката ми минава под нея и започваме да се целуваме. Дясната и ръка е зад врата ми, прегърнала ме е, а с лявата и ми помага да си освободи сутиена. Тя леко трепери, а на мен ми е много странно. Реагирам несигурно, но от целувките и с ръката тя разтваря бедрата си и заедно с нея ме насочва да пиипам под бикините й. Целувките стават по-страстни, получил съм яка ерекция, а от триенето на вулвата й усещам, че е влажна, виждам, че леко примигва с очи, зачестява по-дълбоко да диша, но за момент ми казва, че е с превръзка и "отива да се освежи". След малко се връща, сваля надолу клина и ми сяда върху краката, прегърнал съм я... , кондома е задължителен. Първият път е бърза работа... , после пак!!! За мен много сконфузно, за нея нов партньор. Как се чувствах... , ами като за първи път, сигурно като идиот!!!

68.   Не разбирам защо трябва да започнем да правим секс като тийнейджъри? Тийнейджърите са все още деца и не са узрели напълно за подобни отношения, също не знаят какво правят...

69.   Българките са най-отдръпнати да правят секс заради самия секс тоест дори без връзка. Нали има кондоми бе хора? Отказват. Правят се на недостъпни, случайните хора за тях са някакви тъпаци, защото са случайни, с които не щат да имат нищо общо, особено от интернет, след това като станат на 40 и чакат на по-млад да се паднат на някой 20 годишен. Ей хитрички... АМА не. И все пак не липсват геронтофили та споко имате време и на 50 та може и до 60 има кой да ви клати.

70.   68... Слаба ти е фантазията :) То и 18 и 19 е тенджер. И 21 не става. Аз викам да няма до 30 годишна направи на 40, . Като вас девствениците

71.   Младеж на 32г. бях на 28г доста задръстен не бях виждал жена. Карах основно на чикии. На маика ми една приятелка, на 38г ми взе погледа с неината разголеност като идваше у дома. И ме обесчисти направо по неино настояване. И вече 4 г. Си ме облекчава но не е редовно. Защото тя е семеина.

72.   До 69 - Не мисля, че е вярно, защото съм виждалa много българки да правят секс с мъже, които едва познават и след това се опитват да ги накарат да се обвържат във връзка.
Просто свикнах с факта, че трябва да бъда с непознати или случайни хора, но другите може да си помислят, че това не е добре. Вече нямам нищо против да съм с някой от интернет, но може би членовете на семейството ми може да не го смятат за добре. Навремето хората трябваше да се срещат с някого навън (например в кафене), така че не разбират как сега можем да се срещаме с непознати от интернет (от приложения и сайтове за запознанства, социални медии и т. н. ). Но ми помогна, да бъда честнa... разширяваш си контактите, особено като всички са обвързани около теб и те заговарят само някакви простаци... ако искате да сте интимни с приятел, след като се разделите, може да загубите приятеля завинаги...
Авторката

73.   69. Не сме животнки да даваме на всеки, които поиска. Неприятно е непознат да те пипа. Като се замисля дистанцията, която гледам да поддържам става все по-голяма. Не давам и на приятели да ме прегръщат и целуват. Срещи / раздели / честитене на празник- все е отдалеч, поне на метър от мен. И при запознанство не си стискаме ръцете. Това стана от пандемията и продължава до сега. Но забелязвам че не съм само аз така.

74.   А какво ще кажете за демисексуални хора
? Които първо държат на това да се влюбят в тях първо в характера и душата на човека отсреща и след това се усеща да го направиш ли или не? !

Аз съм такава и затова и все още не съм докосвана! Това е нещо много лично и не се прави със всеки още по малко с първият срещнат от отчаяние!
На мен ми трябва първо душевно свързване опознаване привличане и след това бих си представила нещо интимни. А друг въпрос е смелостта има ли я няма ли я! Защото едно е в главата да си фантазираш друго е наяве да се случи когато дойде моментът!
И не не ме е срам нито съм отчаяна че да легна с първия който се предложи! Когато е писано тогава!

Успех на жените в моето положение!

Жена на 25

75.   До 74 – Доколкото разбирам, демисексуален означава, че искате да развиете емоционална връзка преди да правите секс с някого или развивате чувства, привличане и сексуално желание към човека само след като се сближите и опознаване, което е разбираемо.
Имам още възможности да правя секс с други след това, но продължавам да отказвам, защото не ги познавам и не е много приятно, когато няма емоции, чувства, привличане, ангажираност, отговорност към мен и връзка... ние не сме като животните просто да правим секс с когото и да е.
Ако беше любов и със сериозен партньор, може би усещането щеше да е по-добро...
Авторката

76.   Аз вярвам, че първият път трябва да е по начина, който номер 74 описва. Иначе всеки друг ще окаже не положително влияние към сексуалността. Това първият път да го направиш с проститутка, ами за тебе винаги секса ще е изживяване на низките страсти и няма да можеш да изживееш истинското удоволствие на отдаденост с партньора.
Авторката говориш за емоции в секса, а първият път си го направила като козметична интервенция

77.   Аз загубих девствеността си за първи път като правих секс с най-добрият си приятел и с майка ми момче съм

78.   До 76 - понякога хората ги удрят хормоните и правят секс с когото и да е, но все пак усещането би било по-добро с отдаден партньор и емоции във връзката, предполагам, но аз не получавам това за сега.
Авторката

79.   Първият ми път беше, когато бях на 15г, на гости на леля ми на морето лятото. Тя беше нощна смяна, а братовчедка ми, с която сме си близки от деца, на 17г ми сподели, че е правила секс и може да го направим. И го направихме.

80.   Всъщност има много хора, които са правили секс за първи път по този начин... от сайт за запознанства, уебсайт за обяви или Tinder... това е доста често срещано в днешно време. Ако мислите, че съм единствената, грешите. Виждала съм други теми тук за загубата на девствеността на 26, отново с случаен (някой пак от такива сайтове), така че възрастта също не е много необичайна.
Дори в книги като "Спасителя в ръжта" (четох тази книга, когато бях на 13) главният герой губи девствеността си с проститутка... така, че първият път не е толкова бляскав, колкото хората си го представят... и първият човек, с когото си легнал, също няма да е някой специален... Реалността е такава явно. Ако сте правили секс за първи път с "човекът", значи сте голямa късметлийка (или той е късметлията в случая, защото вие сте се пазили и чакали за него, а той вероятно за вас не).
Авторката

83.   Бях на 21 години.
Беше с мъж, когото обичах.
Остана ми красив спомен.

84.   Къде, кога, как и с кого?
Вкъщи, в леглото със самата себе си, на 15г.
Прецених, че няма мъж на тая земя, който да заслужава девствеността ми.
И така... първият всъщност беше втори...

86.   Като студент на 21г. Бях малко притеснителен и много много ме нямаше с момичетата. Бях на дискотека с колеги и в общата компания се запознах с едно момиче. После след 2-3 срещи правихме секс. Бях се притеснил да не свърша бързо и мастурбирах 2 пъти преди тя да дойде в нас. Е, тогава имах проблем със свършването. Сигурно 1 час като обезумял блъсках и се бях препотил целият. След това след 2-3 месеца отново правих секс с друго момиче и после останах на сухо за 2 години, докато не тръгнах на море в Слънчев бряг. Там започнах да заговарям момичета по плажа и вечер по заведенията. Почти изцяло търсех чужденки. И лека полека срамът и притеснението ми изчезнаха и постепенно се отпуших и започнах да чукам наред. В момента съм на 33 и бройката ми явно е над 120-130, като 7-8 пъти съм си плащал и на проститукта, което го отчитам като груба грешка. Затова се обръщам към срамежливите и свитите момчета. Няма от какво да се притеснявате. Заговаряйте момичета на всякъде. Правете го непринудено, а не с някаква цел. Не бъдете загорели кочове. Много момичета ще ви отрежат, много ще ви обадят, много ще ви се изсмеят, но в един момент резултатите ще дойдат на лице. И не, не ме разбирайте погрешно. Не ви казвам да ставате женкари. Има прекрасни момичета, с които можете да имате сериозна връзка и да създадете семейство. Не се подигравайте с чувствата на момичетата. Ако виждате, че едно момиче хлътва по вас, а вие просто искате секс, по-добре се отдръпнете Никой не заслужава да бъде подиграван и унижаван.

87.   86 недей дава съвети защото супер много си противоречиш сам!
Ти дето се хвалиш че си набройл над 130 цени са се изредили в леглото ти казваш другите да не се гаврят с чувствата на момичетата? ! В какво пра и и безочие да Ал акъл?
Да използваш една цена за секс? Това не е ли подигравка? !
Ти не си женкар а К*РВАР!

Първо то в научи да УВАЖАВАШ цените и техните чувства тогава давай акъл на останалите!

Жена на 25

89.   87, аз съм 86.
Аз правя секс с жени, които са го пожелали и на които ясно и откровено съм показал намеренията си. Не съм тръгнал да лъжа и да давам обещания. Затова давам акъл.

90.   Наскоро прочетох, че загубили девствеността си по-късно от 19 годишни имат по-висок доход, образование и по-здрава връзка от тези, които са загубили девствеността си по-рано... така че на номер 19, който каза "Много, много се е обезценило нашето общество, след като няма любов и здрави връзки"
Поне изчаках, което е добре според това, което прочетох и може да имам по-здрава връзка, тъй като чаках за разлика от другите млади момичета... видях, че за мен няма свестни и подходящи мъже, които да ме уважават и да искат връзка с мен, когато имах нужда и го направих в зряла възраст (26). Бях търпеливa и ги чаках достатъчно дълго... Не исках да я загубя по този начин, но се случи и обстоятелствата ме накараха да го направя... сякаш беше съдбa. Всяко момиче с късмета си. Мисля, че е още по-жалко, че тези мъже, с които излизах през онези години, не можеха да ме оценят, че ги чаках и просто се държаха ужасно с мен. Жалко, че днешните мъже са такива. Всичко е заради тях така...
Авторката

91.   Познавах го отдавна. Знаех, че ме харесва. от 16-годишна. Все подпитваше приятелките ми за мен. Плашеше не начинът, по който ме гледаше. Не бях склонна да си имам гадже без да съм влюбена. В онези години ми беше забавно да съм в компанията на приятели, без да имам гадже, мисли за приятел започнаха да ми минават през главата едва на 18, но никой не ме впечатляваше.
Ученето и спортът бяха с приоритет.
Когато отидох да следвам, той пак намери начин през моя много близка приятелка да гравитира около мен. Харесвале ми, привличаше ме, но пак се чувствах странно. Едва след година и половина се осмелих.
Сексът с него беше невероятен. Имахме 3-годишна доста силна емоционална връзка. Беле по-голям от мен и съответно се дипломира преди мен и каза, че заминава за чужбина. Говореше да ме изтегли и мен, но нищо повече На мен ми оставаше още една година.

92.   На 30г. - реших да чакам истинската любов и да изпитвам силни чувства към жената, с която ще бъда. Срещнах я. Тогава.

93.   От авторката до номер 20 и 22.
Модераторите не са ми изпратили имейла ти... или си забравил да пратиш... така или иначе мисля, че нищо няма да се получи и може да го оставиш... :)

94.   До 92 - Това е много яко, че си чакал истинската любов, в днешно време хората вече не правят така. Иначе да и аз бих искала да харесвам човека все пак, но за сега не става взаимно да се харесаме, ами само единия харесва другия, докато другия не, може би за това съм все още необвързана... Все си мислех, че 30 е много старо вече за такива неща и за това го направих поне да видя какво е секс или да правиш любов по-романтично казано (все пак на всякъде ни облъчват със секс в филмите, медиите, порното и песните, а аз и така не можах да го направя по-рано тъй като не ми се предоставяше подходящ човек или момент)... Честно казано и така не можах да разбера какво е любов, мисля, че в днешно време сред младите хора го няма това вече... всичко сега е само интересчииство, егоизъм и претенции.
Авторката

95.   До номер 20 и 22
Виж какво ти пише авторката в коментар 93:
Модераторите не са ми изпратили имейла ти... Мисля, че нищо няма да се получи и може да го оставиш...
После виж авторката в нейния коментар 23 до твоя коментар 20 ти казва: Мисля, че едва ли нещо ще се получи.
Тя предварително те реже.
20 и 22 ти едно не можеш да проумееш, че самата авторка е и модератор. Тя пише истории и коментари, но на нея каквото не и хареса тя не го публикува. Това тя го е правила много пъти с мен. Дори ме съмнява дали ще публикува този мой коментар, когато казвам истината за нея. Тя е родена в края на ноември 1956 година. Сега в края на месец ноември тя ще навърши 67 години. Но в историите си, които са безброй, защото тя е модератор в този сайт от доста години, тя винаги се представя за много млада, както и в тази история. Дори се е представяла като момиче от 12 години нагоре и винаги мрази мъжете, защото никой мъж не я харесва повече. Аз бих искал всички които пишат коментари да четат много внимателно историите и да не вярват на всичко написано. Четете с отворено съзнание. Този коментар трябва да бъде 95 ако авторката-модераторка го публикува.

96.   От авторката към 95
Не че го режа, просто не съм сигурна, че нещо ще се получи - от опит го казвам, защото съм излизала с други мъже от такива сайтове за запознанства и обяви през последните 5 години и не е станало нищо кой знае какво досега (да, правих секс с един от тях през 2018ста, мога отново да го организирам даже, целувала съм се с друг от там, един ми предлагаше да сме приятели с привилегии, малко преди да хвана ковид през 2021 докато се срещахме и отпадна) но след няколко срещи се отказвам, защото просто не съм готова или поне така се установи от срещите ми с тези типове (те ми казват същото), дори не знам по какво трябва да харесаш някои от тези сайтове... по снимката и външния вид, по интелекта му в чатовете, как се представя в реалността или по това, което предлага... ние дори не се познаваме, а от пръв поглед не става винаги... по принцип исках първо да сме приятели и тогава да се сватосаме, но явно, че за другия съм си просто в френд-зоната и няма как да ме изкара от там.
Също така живеем в различни градове и единия трябва да пътува до другия ако се стигне до запознанство в реалността... иначе да, може да се опита поне да разговаряме онлайн да видим дали имаме допирни точки, защо не... И все пак, мина много време и не съм получила имейла му... дали изобщо го е пращал... Не знам дали модераторите могат да пращат имейли... Всичко става бавно, трябва търпение и отнема време човек да се влюби... Ако още иска, може да ми прати имейл...

98.   Авторката, вярно ли е това, което пише номер 95?

99.   Авторке, не мога да разбера какъв ти е проблемът? Че се влюбваш бавно? Че не може да намериш подходящ? Че си се изч-кала късно за пръв път? Че не може да се отпуснеш покрай мъже? Какво ти куца? Това да си жена и да не можеш да си намериш секс е наистина за учудване. Трябва да си карък и половина. Даже по-зле. Това е равносилно на болестно състояние. Защото няма как да си здрава и права жена и да не можеш да си намериш мъж в БГ. Буквално трябва да си куку.
А и като гледам ти не си се въздържала от морални и религиозни съображения. Иначе нямаше да правиш секс с непознат от сайт за секс обяви. Ужас. По-долу не можа ли да паднеш?

100.   99 - Аз не знам какви са тези митове, че като си жена по-лесно се намира секс... сега не виждате ли колко са смотани мъжете и чакат всичко ти да правиш... мисля, че не съм искала да правя секс по-рано и отлагах докато не ме удари хормона. Не знам дали четете другите ми постове, но преди живеех в чужбина и там по-трудно се намира и зависи каква ти е средата също (постоянно бях сред обвързани мъже в реалността и затова почнах да ползвам сайтовете - там трябва да са свободни и търсещи). Познавам и други момичета, които са чакали до такава възраст така, че не мисля че е ненормално да правиш секс за пръв път на 26... даже на 27 го правят за пръв път някои.
Проблема е, че не мога да намеря подходящ... Да, БГ мъж мога лесно да хвана, сега излизам с такъв.
Авторката

101.   Хората сега по принцип правят секс с непознати без да се ангажират сериозно... само ако са женени е със сигурен човек за цял живот...

102.   Не е късно... на време си е всичко... не е нормално 12-13 годишни деца да се чукат и да раждат.

107.   99 - Когато те удари хормона не мислиш за морал, религии и тем подобни ограничаващи глупости. Сексът е част от живота, всички правят секс рано или късно. Това е личен живот и не е нужно да се споделя навсякъде, не дължиш обяснения на никого. Другото което е, българките не са религиозни монахини... а тези които говорят за морал и религии се прикриват.

112.   До 46., веднага те опровергавам:
Това, което търсят хората в живота е Силна и Истинска Любов.
Аз(Мъж) я открих на 30 години. Тогава правих Секс за първи път.

115.   Моята история може да ви стори малко странна, но се заклевам в децата си, че е абсолютна истина.
Преди 20 години ми писа една американка от едно градче близо до Сакраменто. Решила да си търси мъж по интернет и ме избрала мен, от един сайт за запознанства. Беше с едно дете, в процес на развод. Тя на 31, аз на 27. Не че дотогава не съм имал шанс да спя с жена, но... все чаках да е нещо силно, нещо истинско. Сега малко съжалявам за това чакане...
Писахме си няколко месеца, накрая решихме да се видим, по-точно тя реши да дойде до България за 2 седмици. Наех един апартамент в центъра на София и две седмици се скъсахме от секс. Беше много еблива, само дето не даваше отзад... то тогава аз и много не съм настоявал, де. От летището с такси до апартамента и още веднага се награбихме.
Първият път беше трагедия... как пък не се сетих да си ударя една чекия малко преди това, та да не бъде цялото шоу за секунди :-) колко ли се е разочаровала горката... да бие хиляди километри за провал :-) Така и не й признах, че ми е първата, а тя, разбира се, беше спала с доста мъже... даже беше пробвала и с жена :-) За оставащото време обаче толкова бързо навлязох в нещата, че се изненадах от себе си. Оказа се, че от многото порно също има полза. Разбира се, не съм настоявал да прави неща, които тя не харесваше, но беше щастлива, че лесно й намерих цаката и многократно я „довършвах“ – нещо, което беше вече „забравила“. Беше зима, студ, водех я насам-натам по заведения и клубове, запознавах я с приятели, но то времето си беше само за креватни занимания.
Голямо чукане беше, имах желание за тези две седмици да компенсирам цялото изгубено време... а и тя нито веднъж не ми отказа секс! Помня, че при едно страстно чукане счупихме леглото в една от стаите, след което обаче не се отказахме, а продължихме на пода до край. Тогава научих една нова английска дума – stamina (издръжливост). Явно съм имал такъв ищах, какъвто никой от мъжете, с които беше спала, не е имал. В крайна сметка разбрахме, че не сме един за друг, прекалено различни сме. Тя луда и щура, аз другата крайност. Тя се беше влюбила в мен, но аз така и не успях да се влюбя в нея. Поне си направихме кефа заедно. После си писахме малко, но така и не се видяхме пак. Готиния спомен обаче остана, поне за мен.
Още същата година срещнах жена си – българка, от друг град, пак от сайтове за запознанства. Никога не съм я питал колко мъже е имала преди мен (със сигурност е повече от един), защото ме беше срам да призная, че аз съм имал само една жена. Правихме секс на четвъртата или петата среща, като опитахме всичко, включително и отзад. И вече 20 години сме заедно. И на мен още ми се прави секс, и на нея. Имаме две деца, но поне веднъж седмично се чукаме. С нетърпение чакаме да престанат месечните истории, та да свършвам в нея... голям кеф.
Не знам дали да съжалявям за това, че съм имал в живота си само две жени или че толкова късно правих секс за първи път. Но май трябва да бъда щастлив с това, че не мога да се оплача от „дълго чакане преди да ми пусне“, „дърво в леглото“, „не прави френска“, „не ми дава отзад“, „вече не ми дава секс“ и какво ли още не. Имал съм и възможност да изневеря на жена си, включително и с много по-млади, но не съм го правил. Трудно ми е да повярвам, че такъв секс мога да намеря при някоя друга.

117.   Тука като чета направо не мога да повярвам - болшинството на 25-28-30 мъже и жени...
За девственост при мъж да се говори е глупаво, но за първи път с жена - при мене лично на 18 (2 месеца преди да навърша 19, по-точно). Минавах за задръстен, а момичето беше известна в училище като курва, 3 год. по-малка от мене.
Естествено, бяхме мъртво пияни, така и не можах и да свърша, но както знаем първия опит винаги е зле.
Иначе преди това на купон бях обарвал и лизал и друго момиче, но там до секс не се стигна (макар и тя да си свърши май).
След училище последва дълга пауза, после открих платения секс, няколко неуспешни опита за връзки и т. н.
И досега не мога да кажа че съм успешен със връзките и жените, но пък мисля, че правя добър секс и жените определено само губят, следвайки разни модни стереотипи в представата си за мъже и връзки.
М32

123.   Още не съм. :) но ми е интересно да чета коментарите.
Ж25

51-98 от 98