Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е да харесвам пълни жени?
Харесвам пълни жени с пищни форми, големи дупета и едри бедра, ако има и големи гърди и няма корем, направо губя контрол и се чувствам като животно, хаха. Не бих казал дебели, за мен дебели са тези които са наистина с много наднормено тегло. Това което за мен е нормално за другите хора е дебело. Харесвам задължително по-ниски от мен, което не е трудно защото съм висок и слаб, хаха. Не искам да се хваля, но също така съм надарен (е, не като в порното гигантски, но са ми казвали, че ми е по-голям от на повечето мъже). И се получава така, че съм висок и слаб мъж, а до мен искам да стои ниска и дебела жена, аз с голямо достойнство, а тя с голямо дупе. Според вас това нормално ли е или е психическо заболяване, защото всички които познавам харесват слаби жени, някои дори харесват кльощави? Да се лекувам ли?

Коментари

1.   Да, нормално е. Всеки има различни предпочитания.
Ж

2.   Напълно нормално е да харесваш пълни жени.
Другите мъже са някакви олигофрени, които търсят 30-килограмово момиче за да го чукат.
Няма нужда да се лекуваш, нормален си си!

3.   Всеки харесва различни неща. Ако всички харесваха слаби, дебелите щяха да са сами. Аз например не харесвам слаби мъже.

4.   Не си вегетарианец значи...

;)

5.   Напълно нормално е. И мен ме превличат жените с извивки.

6.   Мен не ме привличат такива жени

7.   От кльощава до женствена жена с женствен бюст има разлика.
Не бих нарекла жена с бюст чашка C, кльощава, можецда еьслаба, спортна, стегната, но с такъв бюст е супер секси и женствена.
Повечето мъже харесват жени с бюст чашка С или чашка Д.
Съвсем добре си, по-добре жена с 5 кг над френските стандарти, или дори тежаща колкото са сантиметрите в ръста й, отколкото плоскогърда и кокалеста, т. е. неженствена.

9.   Повечето мъже харесват слабички и стройни жени все пак. Ти си някакво изключение. Според мен. Щом не ти пречи жената, с която си, да има повече килограми, бъди с такава.
За мен жената трябва да е фина и крехка. Тези с по-едри бедра и задни части ми изглеждат груби. Не са грациозни.

10.   Зависи все пак какво разбираш под пълна, защото всичко над 100кг е отврат

11.   Що за въпрос?? !! Тия дет харесват слаби и кльощави тря се питат нормални ли са, защото според мен само хора със съмнителна ориентация харесват слаби жени без извивки. Няма по-секси жена от пищната жена.

Хан Крум

12.   много си си нормален даже! имаш вкус!

13.   Да бе да, мен ме е гнус от пълни женища. Едно, че не ги уважавам, поради запуснатите си тела, второ- имат миризм ана спарено, нещо средно между аромат на оцет и свинска мас. Отврат.

14.   В България жената трябва да е 45 кила 170см. за да не попада в категория пълни, но Ганьо пак ще намери кусури. Трябва силикон да и се слага. Да нормално е, не виждам нищо нередно. Не може всички кльощи да харесват и аз не съм слаба, но тренирам и имам цици(те тежат). Повечето българки обаче са ниски, с плосък корем, нямат цици, но задник голям. Правят по 200 крачки на ден, едва се влачат
Честно аз като видя жена с разплут гъз и бутове, да се влачи като дърта баба, лошо ми става. От мързел е това, не че ми пречат гъзовете. Познавам една бодибилдърка с такъв задник, обаче то нейното от тренировки-ако е така добре. Аз лично на крака и задик не трупам, правила съм по 30 000 крачки на ден.
Просто авторе гледай да не се набуташ с затлъстяла от леност жена, то може и да ти харесват, но ще ти стъжни живота.
Моя сега иска още да дебелея, всеки си има вкус

Benjamina

15.   Най-вероятно имаш някакви комплекси и неувереност и несъзнателно търсиш дебела, за да си спокоен, че тя мре да не те изпусне. Представи си дебелата като поостарее и стане супер дебела как ще е. А като е ниска става пълно кюфте. Ще ти дойде акъла на 40-45.

16.   Излишно е да казваш колко ти е голям братле, извън темата е и никой не го интересува. Аз също харесвам такива жени, задавал съм си този въпрос стотици пъти, дали е нормално. Особено ако имат големи гърди както ти каза. Всеки привлича това което търси поне при мен се случи така. Повечето ми приятели изобщо не обичат когато момичето е дори леко пълно, това са стереотипи и не са толкова от значение. Всеки си има предпочитания

17.   Единственото ненормално е как в тема за сексуално привличане слабите жени биват наричани с епитети като "кльощи", а пълните "женища, миришещи на спарено". Доста показателно е и за възпитанието, и за самооценката, и за ценностната система.

18.   Всеки има своите предпочитания. Няма "нормално" тук. Иначе, ми е смешно как се изказват някои дебеланки тук. Обиждат слабите жени, а когато тях ти обидят, смятат че е несправедливо.

Black Sabbath

19.   Не е нормално. Правилно си се ориентирал към лечение!

20.   Не е нормално. Даже според мен имаш хомо наклонности и подсъзнателно си падаш по мъже, щом харесваш дебели жени. Няма нищо женствено в дебелите жени. Дебели, грозни, разплути и целулитни, с тресящи се като тесто меса, готови да ги омесят и бият с точилката. Ти добре ги харесваш, ама как ще правиш секс с такава жена? Достатъчно ли са ти дълги ръцете, за да я обхванеш цялата, защото ханшът й със сигурност е много по-широк от твоя? И не трябва никога ти да си отдолу, защото ще те смачка със 100-килограмовото си туловище - само отгоре. Освен това в повечето случаи дебелите жени са и грозни, с отвратителни маниери и обноски като мъже, пият, пушат, псуват и даже имат склонност да се бият. Ти това ли искаш - да бъдеш зверски бит, влачен за косата и удрян по главата в радиатора на парното всеки път, когато любимата ти малко се разкиселее? Изборът си е твой, макар, че аз се ужасявам само при мисълта за това.

Дон Жуан

22.   Коментарите са ви прости и пълни с комплекси. То българинът е комплескар такива сте и тук. Аз харесвам слаби аз самият (мъж) нямам ателтично тяло нито съм дебел. Някоя да ме отреже защото не съм супермен с брада, май и вие се такива големите алфи ако не е некой фитнесджия край. Ами толквоа ви е акъла на животни. Има си хора дето харесват по пълни жени, това е като да харесваш стил. Няма лошо и в еднот о и в друого. Едните пишат да харесваш слаби не си добре с ориентацията, други - да искат пълни, не са добре с ориентацията. А вие не сте добре с тиквите

25.   Аз съм точно Дженифър Лопес и Шакира(да с МАЛКИ гърди, доста по-малки от задника! ) и Не-не затова ще ти кажа, че МЪЖКАРИТЕ-особено тези с по-мургав тен и гореща кръв харесват ТОЧНО ТАКИВА жени (с пищни форми, независимо т големината на гърдите)НЕ защото се защитавам.... И ще ти кажа също, че ТОЧНО това е нормално всъщност-жената трябва да има женствени форми, а точно ширината под кръстта придава женственост! Просто ПРИРОДА, не че сега се "таковам" нали.... Ама тая тема ми е ПИСНАЛА СТРАШНО много и наистина-на КОМПЛЕКСАРИТЕ МНОГО им пречи дебелият ми, кръгъл, негърски задник!!!! Защо??? Заради ония проблем там с онова мужду краката ли? Що ще не биете(да, не е измислица) и наричате "свине"? Защото не можете да ни... , затова ли? Тук в Кенефът е пълно такива агресивни комплексари, за които такива жени сме "дебели".... Ама аз знам, че не съм дебела. Гордея се с тялото, което много други жени нямат и знам, че ТОВА харесват истинските мъже-НЕ е клише(не гледайте в България-вижте по СВЕТА!!!! ).... (истински мъже-мъже, ценящи женската красота, интелигентни, достатъчно УВЕРЕНИ в СЕКСУАЛНИТЕ си способности и ФИЗИЧЕСКИ данни (там долу)
Ти щом питаш дали това е "нормално" значи НЕ заслужаваш такава жена! Щом другите са ти критерий и ти се ръководиш от това какво ДРУГИТЕ харесват или считат за "нормално" и "ненормално"...

Вижте доста от коментарите по-горе-говоря за ТАКИВА КОМПЛЕКСАРИ... Но хубавото е, че както ви казах горе-тези пом... ри КРЪВ ПИКАЯТ, когато видят една такава жена, разхождаща се със самочувствие по улицата! ТОЛКОВА много им пречат "дебелите " ни задници! Нашите задници имат СУПЕР СИЛА!!!! Наистина натежаваме.... върху и о без това КРЕХКОТО ИМ САМОЧУВСТВИЕ!!!

26.   Колко е пълна