Споделена история от Други

Тема за всички БЪЛГАРИ! (важност за бъдещето на България)
Коментара ми обхваща мнение за доста важни въпроси за бъдещето на България. За ОСЪЗНАВАНЕ! Написан е по една тема малко по-надолу свързана с буболечките, които искат да приемаме вместо истинската, стойностна храна:

Категорично съм против тези гадинки да се приемат стомашно от човека. Има един сериал на HBO - The last of us. В него се разказва, че хората, които ядат такива гадинки стават обитатели - цяла планета за гъбички, в последствие те надделяват в контрола над вашия организъм и хората стават същински дебили - зомбита. От друга страна ние не сме свикнали да ядем такива неща, не знаем как организмите ни ще ни го понесат. Ще търсим истинското - месо и всичко, което ядем все още. Първо ще започнат да хранят кокошките, кравите и прасетата с такива гнусотиики, сигурно вече са, в брашното ще мелят такива... Докато накрая не кажат: ето хората уж са живи, кво им е и ще започнат да искат пряко да се храним с такива. Ще ги продават на грамажи и в пакети, за директна употреба, хората ще си ги готвят вече - червеи с ориз, скакалци с моркови, хлебарковена супа и подобни, а тези неща се хранят с мършата от почвата... Лека полека ще ни ги прекарат с обясненията, че няма как толкова хора да консумират месо, защото няма да има средства, с които да отглеждат добитъка и другото ГЛОБАЛНОТО затопляне. Не искам и да си предствям. Затова имаха за цел да спрат личното производство в цяла Европа, избиха сумати животни, защото животните страдали от еди какви си болести. Помните и тук в България до преди няколко години какво се случваше. Накрая се оказа, че и животните на баба Дора (най-популярния пример) всичките са били здрави, ама ги изтрепаха, нали.... Сякаш искат да ни поставят в камера. И за това цялото това нещо е виновен скапания Еврогейски съюз за самоизтребление, водещ се от Америка (дори по геополитика в университета учим за целта на Америка да владее Европейския континент и Хартленда, защото, който владее Хартленда, владее света. Луда работа, а тъпите Еврогейци защо се водят от акъла на Америка, защото Америка има военни бази навсякъде, владеят целия океан и има заплахи ако Европа не прави каквото им се каже оттам. Жалко, че сме в Европейския съюз, благодарение на него деня на детето се превърна в деня на ГЕЯ, завзеха дъгата на децата - дори в това има доста мисъл - в свят на обратни няма място за децата, защото няма как да се възпроизвеждат - голямата цел на елита - да ни затрият. При нас междудругото не се пропагандира толкова много, защото така или иначе се топим все едно сме във война, но все пак тъпаците от ПП, демоничната България (америка за България) и другите аерогейски (толкова са под налягане, че ако се обединим повече хора може да им спукаме работата) партиики много дразнят хората със съзнание. Не ме интересуват другите, ако щат лайната да си ядат. Тъпото е, че си намериха как да завлядяват парламента - чрез хората, които нямат грам акъл да помислят за какво иде реч, а си казват ай ще гласувам за тия щото тоя и ония и те ще гласуват за тях - модерни са и нови са, млади са, но се замислете какво ще донесат. Гледайте кой тачи българското и кой мисли за нашата държава, а не кой мисли за Еврогея какво ще каже, какви пари ще се отсеят от там за личния им джоб (от Европа се краде най-много, не случайно реват толкова много за скапаното им евро, който ни вкара там ще има най-голямата награда за него, не за нас - народа, не позволявайте повече на достатъчно изтрадалия ни народ да потънем още повече) и в какви отношения сме с Урсула (хем лайняна, хем злата вещица в детските приказки), икам тези хора да горят в АДА! Гледайте кой най-много защитава българския интерес и на първо място му представляваме ние в целите му, а не джоба му!

М. Д.

Коментари

1.   Съгласен съм, че се намираме във война! Покрай мен приятели умират от рак, самоубийства, другите са в тежки депресии! Избиват ни без куршуми!

2.   Имаш ТОЛКОВА МНОГО ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ, че направо не ми се коментира!
Изобщо зададе ли въпрос?

3.   Абсолютно си прав!!! Не искам и няма да ям буболечки за нищо на света, ако щат и да ми опрат пистолет в челото. Ние си имаме наше собствено производство, плодове, зеленчуци, жито, ечемик, месо, мляко, сирене, яйца, кашкавал, трябва да си го браним със зъби и нокти от краварите, които се стремят всячески да ни го откраднат и да ни пробутат техните си боклуци за храна. Точно това се опитват да направят сега с тия поскъпваници, оправдания за войни и други глупости, да ни притиснат към стената, да ни направят зависими от тях и от техните боклуци и да ни принудят да приемем техните извратении. Да не се даваме, хора, да им покажем, че ние сме по-силни от тях!

4.   Как изобщо имаш вяра в такъв народ? Загледах се, масово са разни профани и параноици русофоби. Виждат руски шпионаж в всеки един говорещ за родолюбие. То е толкова ясно, че сме прецакани от САЩ и ЕС, но не можеш да убедиш толкова много профани, че и някои явно откачени. Има хора, които се събуждат с мисълта да пишат против Русия. Сега какво да си говорим. Цялата история е показала, че винаги сме на страната на губещите и сме родени загубеняци. Всички плюят по Русия, защото имат комплекс за малоценност. Все пак ние сме единствените дето не сме успяли 500 години нищо да направим с въстанията си. Цялата българска история е пълна с предатели.

5.   Всякакви психично болни могат да се изявяват тук.
Ето този пасаж направо ме шокира:

Първо ще започнат да хранят кокошките, кравите и прасетата с такива гнусотиики, сигурно вече са, в брашното ще мелят такива...

Едно време баба и дядо гледаха кокошки - те си ходеха свободно по двора и си кълвяха каквото има и каквото видят. Със сигурност са попадали и на някое червейче или скакалец. Ядяхме яйца от същите тия кокошки. Накоя като беше болна и няма изгледи да се оправи, баба и дядо я колеха и я вариха и после я ядяхме. Пилета и петли отгледани на същия двор също сме яли. Според теорията на автора досега да съм станал зомби...
Това ще е следващата голяма тема на разни вгъзрожденци и тем подобни русороби с промити мозъци. Темата с еврото малко се поизтърка след като правителството отложи влизането в еврозоната. И сега Вгъзраждане трябва да си намери следващата тема, на която да се закачи и да манипулира и радикализира имбецилните си поддръжници. Тая "партия" от такива теми се храни, много жалко, че има толкова много толкова лесно манипулируеми хорица на територията.

6.   Ми... таковата... да не те притеснявам, авторе, ама насекомите са част от менюто на има-няма половината свят. Поне три континента се сещам със сигурност- Азия, Африка и Ю. Америка. В Мексико имаха някакъв сладкиш с не помня вече какви червеи, дето натрупвали огромно количество захари в тялото си и понеже са сладки, хората си ги ядат от незапомнени времена. Там... инки, ацтеки... все стари цивилизации. Още си ги ядат... ако попаднеш в Мексико по време на някой местен карнавал, може да пробваш. Аз не съм ги пробвал. Самият сладкиш прилича на тукашната "ГАРАШ" торта... подобна консистенция, с доволно шоколад отгоре. Хората са всеядни и се хранят с това, което им дава парчето земя, което обитават. В Африка ядат маймуни. Отстрелват ги и ги готвят. В Камбоджа, Виетнам и Лаос масово се ядат влечуги, защото това се среща в изобилие из джунглите. За китайската кухня вероятно си чувал...
Понеже тук виреят добре прасета, едва ли скоро ще минем на скакалци, но то никога не се знае. Традиционното за бългрската кухня конско месо днес почти не се консумира. Употребата му е изчезнала някъде към края на Първото царство. Иначе има огромен брой исторически данни за това, че по нашите земи масово се е консумирало конско. Днес коне вече почти не се гледат, да не говорим пък да се ядат.

Връзката с гейовете и американските бази не я разбрах.

8.   №4 - хвала, а ако си млад човек-два пъти хвала! Де да бяха всички българи с такова мислене, щяхме да бъдем съвсем друга държава, а за съжаление сме народ пълен с дебили. Проф. Христов ко каза, и наистина е вярно, щом не се учим от историята си, а се оставяме соросоиди да ни зомбират и да ни водят като стадо овце. Убеден съм, че един ден народа ще прозре истината и ще се събуди от сън дълбок, но първо ще трябва хубаво да помизерува и тогава ще предприеме мерки за ново освобождение от краварската напаст. А за тези буболечки, вероятно отдавна ядем такива, като пълнеж на разни вносни храни. Никой няма да яде насекоми в реалният им вид, а когато са преработени в разни продукти, никой няма да знае какво яде. Спомням си когато бях в казармата, още като новобранци, почти всяка вечер ядяхме домати с ориз но пълен с гагрица. Колкото оризчета имаше, толкова и гъгрици. Една седмица се гносях и не ядях тази манджа, но на глад не се търпи, после започнах да си хапвам не с апетит, но няма какво друго да ядем. Е не сме умрели, явно гъгрицата е много по полезна от ориза, все пак са протеини, без които няма живот. Четох как през ВСВ, в Японски концлагери, лагеристите си оставяли част от ориза да хване гъгрица и тогава са го консумирали, така по имало шанс да оживеят. Буболечките са най малкият проблем, българската продажност е по сериозният, не става народ от краварски подлоги.

9.   Поредната простотия на привържениците на Израждане и "майка Рассиа". Изброявам някой от опорките през последните години.
- протести против 5G - не помня какви глупости бълваха, но помня че имаше кибици, който събираха подписи против въвеждането
- ваксините - то не бе чипиране, то не бяха глупости. Парадоксът е че депутатите от Израждане бяха ваксинирани
- опорките за студена и гладна зима на тъмно.
Замислете се случи ли се нещо от изброеното. Това с бубулечките е поредната простотия, над която ще се смеем след няколко месеца.

10.   9-ти, всичко се случи и то не на 100%, а на 200%. Другите сто отгоре са за нащета, които не си споменал и за, които не знаеш и които и да ти ги наврат в лицето пак ще си невеж и ще наричаш измислици, защото си българин. Българите са приключени много преди въвеждането на насекомите за храна и гъбичките с които са заразени, които ще превърнат хората в пълни идиоти. Българите са превърнати в пълни дебили и идиоти много преди въвеждането на насекомите за храна. Това с насекомите цели просто да направи и малкото останали нормални да са като българите. На такива като теб няма смисъл да ти се казва това, но то е за малкото нормални. А то е просто се огладейте олоко вас. 99% от хората в България са приключени. Те са без лица! Всичките са еднакви - остригани, като за влизане в казарма, необръснати с анцуг и маратонки, държат се еднакво тъпо, просташко и малоумно всичките, несъобразителни, грозни, противни и слаобумни Ганьовци. Няма личности. С когото и да говориш все едно, че не говориш с отделни личности, а с една и съща личност-Ганьо, която сакаш говори през тях. Отдавна сте превърнати в слабоумна, просташка, робска и потребителска биомаса. Пълен говерадрник е България и е тотално изключено да се оправи с такива "индивиди". Има само един служен да козирува на Урсула или който е там и да спуска инструкциите в България и това е. Ясно?

12.   9 до 10... "Всичките са еднакви - остригани, като за влизане в казарма, необръснати с анцуг и маратонки, държат се еднакво тъпо, просташко и малоумно всичките, несъобразителни, грозни, противни и слаобумни Ганьовци. " Това го пишеш с повод и без повод. Предполагам е спуснато отгоре и просто копи - пейст. Ако товите познати са такива, моите не са. Русия умира, и като змията, най-силно хапе тогава. Изрожденци, Боленовци, комунистчета, вият на умряло от този факт. Кеф ми е като гледам как тези партии изпадат. Скоро БСП ще гледа парламента отвън. Това чака и останалите руски слуги. Младите не искат Русия. Набийте си го в кратуните. Вашата ера приключи. Младите хора не можете да излъжете с подобни опорки. Видяхме кои подкрепят Рассия го при "живата верига" пред МОЧА - изкуфели бабиери. Видяхме същите и на 3-ти март как издигаха руския парцал над българското знаме. И вие ще говорите че страдате за България? Наистина ли мислиш, че някой вярва? Наистина ли?

13.   12, видяхме и кои протестират против Русия - нагли украинки, децата им и техни пенсионери, които си лайфат тук за наша сметка (никой в Европа не ги дондурка така) и те за благодарност въртят селски постановки. Тук-там някой кривоглед фен на Продажните Подлоги и Дебилна България, и това е. Поне в другия протест имаше БЪЛГАРИ, а не чужда измет. Не знам за теб, но аз видях на 3-ти март как напълниха врата на един "канадец" със сняг, който и Английски едвам на ниво В2 владее, но твърди, че завършил Харвард (скъсвам се от смях)... Даже Боко не бяха така го замервали до сега. И Дянков му каза на Кокорчо, че за нищо не става. А за Нострадамус да не говорим - първия случай в историята на докторант, предсказал 2 икономически кризи и записал докторантура директно след бакалавър, прескачайки магистратура (което по принцип е базисно условие за продължаване напред). Смърдите от стотици километри пребоядисаните комуняги и лъжедемократи. Кажи само какво направиха за 30 години "просперитет" тук? Изпреварвам отговора: претопиха населението с 40% (другите на 98-99% ги опростачиха) и доразрушават всичко, което е било построено преди това - земеделие, аец, електро- и водо-проводни мрежи, пътища, болници, образование. Младите няма какво да ги питаш кого харесват повече, защото те дори името си не могат да напишат правилно на контролно (камо ли 1 смислено изречение по конкретна тема). За тях е по-важно да си направят селфи върху вагон докато ги бие волтова дъга, отколкото да се поинтересуват дори да прочетат от няколко източника глупостите, които им се набиват в главите дали изобщо са така.

14.   12, краварче смешно, колко долара ти плати дедо Сорос, за да си пробутваш гадната западна пропаганда тук? Русия изобщо не умира, в разцвета на силите си е и сега е по-жива от всякога. Мощните им танкери и оръжия размазаха жалката украинска съпротива и превзеха половин Украйна за 3 дни, ето това е факт. Няма да заблудиш никой здравомислещ човек със западната си помия и дезинформация. Кефя се на Путин, че единствен от целия свят се възпротиви срещу краварската извратения - педерастия, зоофилия и инцест, която всячески се опитват да ни наложат и тук и им показа, че той не е човекът, с който да се ебават. Вярвай си сляпо на простотиите, които бръщолевиш, щом така искаш, но не се опитвай да си ги налагаш на разумните и трезвомислещи хора, способни на критично мислене, защото няма да ти се получи.

15.   12 до 14 Единственото нещо, което спечели Рассиа е омразата и изолацията от цивилизования свят. Каквото и да става от тук нататък никой няма да иска нищо от и с тази държава. Обикновеният човек го е срам че е руснак. Светът може без Рассиа - факт. А руското джудже е същото Садам Хюсейн, Осама Билладен и подобни терористи. И ще свърши като тях.

16.   "Цивилизования" свят не се спря да разпалва военни конфликти за да си продава боеприпасите, които са им вече единствената индустрия. Също не се спря да заграбва ресурси от държавите, които "демократизира" (вкл. България). БиНладен (като го даваш за пример, поне го напиши правилно) е поредния краварски проект, обърнал се срещу тях. Да не мислиш, че и Путин е по-различен в това отношение? От къде според теб се появи и се оказа капиталист, който отвори Русия към света и за 20 години ги направи отново световна сила, спрямо това което бяха след разпада на СССР? Относно Садам, видя целия свят колко "прахче" е имал след като разбишкаха там всичко и избиха милиони хора... Проста подлога си, стига се излага - 2/3 от света не наложиха никакви санкции и се редят на опашка за ресурсите на Русия, които приоритетно отиваха към "цивилизования" ти свят. Сега ще го д*хате, цивилизовано (с кутрето нагоре).

17.   Защо не мога да пиша коментари в някои теми - след публикуването на коментара ми излизат три думи 'Wrong Indetinfication Code'... и същият така и не се добавя в опашката за одобрение.

18.   15 до 16. Светвна сила с външни тоалетни. Но кажи, не съм ли пророк? Днес 17. 03 Съдът в Хага е наредил арестуването на Путин. Толкова хубава нвоина скоро не е имало.

19.   15, по-добре спри да пишеш, че само глупости дрънкаш и се излагаш все повече и повече. Русия и до ден днешен е НАЙ-ВЕЛИКАТА световна сила и винаги ще бъде, независимо колко лаете и ритате краварските подлоги на умряло. Народът е казал "Кучето хапе най-лошо, преди да умре", и това се отнася за умиращият западен свят, който в момента е на животоподдържащи системи, и е в немилост пред Русия. Мощните руски танкери и булдозери размазаха украинската съпротива и превзеха половин Украйна за 3 дни, ето това е истински реален, неуспорим факт. Не се безпокой, ерата на американския империализъм и либерален фашизъм съвсем скоро ще свърши. Сега Хамериканците ще сърбат това, което са си надробили и ще си платят жестоко за всичките войни, кръвопролития, зверства и убийства, които са причинили на целия свят и природните ресурси, които са заграбили от Русия, ще им излязат през г*за!

21.   До номер 4

Направи услуга на домът ми и се пръждосай в Русия, за да молиш джуджака за гражданство. Робското ти мислене ме отвращава.