Споделена история от Секс и интимност

Плюене в устата
Здравейте, темата ми може би е малко странна или глупава не знам но просто искам да знам какво значи когато по време на секс момчето се изплюе в устата на момичето. Дали означава че може да има чувства към нея или пък я има само за секс? Това ми е интересното какво точно означава, защото наскоро ми се случи и до сега никой не го е правил, но съм чувала и преди че някои хора го правят когато са силно привлечени от другия. За привличане може и да е но дали е душевно привличане или само за външен вид. Въпросът ми е към мъжете но ако има и жени които знаят нещо по въпроса също може да пишете.

Коментари

1.   Аз плюя в устите на жените. Преди всичко, защото ми харесва и ме възбужда. Не я възприемам като парцал, просто част от любовната игра ми е. Жените се чувстват най-добре, когато бъдат унижавани.

2.   "темата ми може би е малко странна или глупава"
А не - и двете е - и странна, и глупава... А то има ли други теми? ... Ако трябва да предполагам - това момче, ще да гледало твърде много порно... Ако си момиче - моите съболезнования.

3.   Не бих го направил. Това не бих го нарекъл и перверзия. По-скоро ми изглежда като някаква комплексарщина с цел демонстрация на надмощие над момичето.

4.   Означава простоия!

Драган Вительо

5.   За мен това е отвратително!
Сигурно е поредният изживяващ се като актьор от порноклип комплексар.

7.   От 1 до 5

Личи си, че никой мъж никога не си е оставял соковете в устата ти. Жалко за теб. Иначе щеше да си от щастливите дами.

9.   Празненето в устата е твърде добре, особенно ако гълта без свян!!!

10.   Темата е гнус и отврат.
Значи, че тъпакът е гледал много порно. А пък тази, която му го позволява гледа на себе си като на плювалник.

11.   Много порно гледате.

12.   От плюене до храчки има разлика. Има един еротичен начин, който е доста надъхващ и е доста по-интимно, когато сте двойка. Иначе да те плюе някакъв случайно попаднал в леглото ти, не мерси.

13.   Някъде далеч назад в младежките си години веднъж попаднах на една мацка, която искаше да я връзвам, да я душа и да плюя по нея. Та явно за някои е нормално. Правихме секс 3-4 пъти и тя си замина... не помня от къде беше... Чехия или Полша... там някъде.