Споделена история от Секс и интимност

Запознанства в Инстрагам!
Здравейте, искам да попитам тези, които имат Инстрагам, може ли да се използва за с цел запознанства и срещи, дали мога да си намеря приятелка оттам?

Коментари

1.   Приятелка не, шафрантия - да.

2.   Коментар номер 1 е абсолютно грешен. Досега съм имал 2 дългосрочни връзки.. с едното момиче се запознах във фейсбук и бяхме 3 години заедно, сегашната ми половинка срещнах в инстаграм и е стойността човек. Съветвам те да опиташ, обаче не е лесно. Ще попадат на всякакви а доста няма да ти обърнат внимание ако си момче

3.   Разбира се че може и го много по читава отколкото разните сайтове за запознанства

4.   Не вярвам точно пък в Инстаграм да ти се получат нещата. Платформата не е за това.

5.   Малко вероятно, защото във соц. мрежи животът изглежда лъскав, реално е съвсем друго.

6.   До колкото виждам жените мислят така" не го ли познавам лично от някъде, никога няма да се запозная с него само защото ми е писал. Тва дето някой се бил запознал с някоя от инстаграм, ами не става сиг си в 0. 00001%, повечето ги е бъзе да излизат с хора от нета! В БГ е така, няма изобщо среща от интернет.

7.   Пробвай си късмета. Имай предвид, че в инстаграм момиченцата ще гледат най-вече външния ти вид и имиджа ти. И ще се състезаваш с доста други момченца за вниманието им.

Мисля, че ще ти е по-лесно да направиш впечатление на живо.

8.   Разбира се, че може. Със сегашният ми приятел се запознахме точно по Инстаграм, той ми писа първи и след няколко чата излязохме да пием по бира. Преди това се следвахме взаимно без да се познаваме лично. В Инстаграм можеш да попаднеш на много готини хора, а и нещата се случват по-естествено отколкото в сайтовете за запознанства. Опитай, нищо не губиш. ((:

9.   естествено, че може, то инстаграм е най-разпространеното приложение за запознанства, включително тиндър. Но трябва да имаш готини снимки, за да се котираш, повече последователи също поамага. С писане трудно ще впечатлиш някоя там, но пробвай. Аз лично не пиша на жени там, щото шансът е малък, въпреки че не изглеждам зле и тн. Предпочитам живия контакт пред онлайн запознанствата. Повечто жени си търсят внимание там, нищо повече

10.   Съдейки по опита на приятелките ми-не. Или в единия случай той ще се прави на такъв какъвто не е. В инстаграм и на видеоразговор ще е един. Накрая като се запознаете на живо ще се окаже боклук. И единствената причина поради която е бил толкова мил и грижовен е било само за да спи с теб. Това и на живо може да се случи, но в интернет е по-лесно. Имах една приятелка която не понасях и се радвам че спряхме да си пишем, но последния път като ми писа ми говореше за двете си гаджета. Едно на живо и едно от инстаграм. И аз я питах дали и двамата знаят за другия, познай. Тя гордо каза не. Толкова много хора съм виждала как в такива връзки изневеряват и се фукат с това.

От друга страна съм чувала и положителни истории. Като се замисля сега, нямам приятели които да са щасливи с хората с които са се запознали от интернет. Шансът е малък. Много малък. Но никога няма да разбереш дали нещо няма да проработи, докато не опиташ.

12.   Какво стана с нормалните запознанства в барове, дискотеки и концерти

13.   Естествено че може, все пак след тази пандемия доста хора са се ориентирали към запознанства в интернет. Макар че доста хора са на мнението, че на живо има по-голяма и по-реална вероятност един мъж/момче да срещне подходящата за него жена/момиче, но все пак има хора (като мен) които са срамежливи, притеснителни и/или имат страх от отхвърляне и им е по-лесно да си търсят приятелка по интернет и социалните мрежи, отколкото на живо. И още едно нещо: внимавай с коя си пишеш, защото може да се окаже че е фалшив профил и вместо с жена да се окаже, че си си писал с мъж. Успех!

М 20

14.   Че той за друго използва ли се тоя тъп Инстаграм? Той стана като ало. бг курвите да си търсят тъпкачи и плащачи! Нанесе непоправими вреди за мъжете за години наред шибания Инстаграм!

15.   Към номер 14: това че вече доста често се използва за това, което казваш, не означава, че не може да се използва и за друго.

Номер 13

16.   12 каза: "Какво стана с нормалните запознанства в барове, дискотеки и концерти"

Да бе, точно това са НОРМАЛНИТЕ места за запознанства. Като си надрусан до козирката и не знаеш къде се намираш...

18.   Номер 16, за дискотеката съм съгласен, там се събират какви ли не (пияници, надрусани и т. н. ), но за барове и концерти ще оспоря - там вече има вероятност за нормално запознанство.