Дали ще подейства?
Здравейте!
Накратко:
Обичам много един мъж, но не се получава между нас и в момента сме в обтегнати отношения без комуникация.
Опитах какво ли не, но без резултат, за да се оправим с него, но той не пожела. Наскоро се сетих, че пъпчето ми от бебе стои прибрано, за да го хвърля един ден, където пожелая. Знам, че се хвърля на любимо място или някъде за желана кариера, но вече съм на 24г, завършила висше с добра работа. За това реших да го хвърля в близост до любимия мъж с надежда това да ми е късмета и да ни сближи отново един ден. Според вас, това има ли значение и дали "действа" или просто е един обичай?
Къде хвърлихте вашите, свързани ли сте сега с тези места?
Благодаря!

Коментари

1.   Жена, ти добре ли си? Какъв пъп държиш 24 години? И ще го мята до любимия си! Моля? Ако разбера такова нещо за приятелката си това ще е краят със сигурност.

Нещо май наистина не звучиш добре. Може затова да иска да си тръгва от теб.

2.   Не, суеверие. Реално какво не върви с тоя принц? Пие, изневерява, зъл е по принцип? И защо му се мяташ ти? Защо се вреш, където не си искана? Тоест той е женската, ти -силният мъж. Загубена работа.
Остави ги магии, суеверия и прочие глупости. Търси си друг.

3.   Като не правите нещата на време, нищо няма да действа.
Имах една такава като теб. Връзката беше ужас, все някакви претенции, все нещо бях направил, накрая ме заряза показно и ми го тури със злоба, сещаш се, както ти го нарече, обтегнати отношения. Наговори кой къде ни познаваше и на мен, че съм страшен боклук, а аз кротко си мълчах и чаках и това да отмине. Нито един път не си позволих да кажа лоша дума за нея, нито съм и изневерявал.

Находи се нашата, тоя, оня, обаче се сети след години, че с мен и било най-хубаво, най-много се смеела, още ме усещала някак. То не хвърля мартеници, то не ходи на астролози, чакаше чудото, аз отново да се върна.
Само че душицо живота не се оправя с хвърляне на пъпна връв, нито с молитви. Нещата трябва да се правят навреме, нито по-рано, нито по-късно. Тая вашата е свирена, ако щеш да му правиш вуду магии.

4.   Ужас. Не може да си образован човек и да прибегнеш до подобно нещо или може?

Мисли логично.

5.   Ти си за психиатър, неосъзнота. За любовта трябват двама.

6.   Глупости. Висше имала, пък по-заблудена от някоя селска баба! Ти въобще в ред ли си? Ако мъжът те харесва и те иска, сам ще те потърси, ако не нищо няма да стане, каквото и да хвърляш. Щом вече не те търси, значи е приключил с теб.

7.   Създала си си фиксация на тема този мъж, смени нагласата си и се занимавай с нещо или контактувай с хора, които ще ти отвлекат мислите от този мъж. След като ти е показал, че не те иска трябва да преглътнеш егото си и да приемеш избора му. Почти всеки е попадал в ситуация да бъде отхвърлен от някого или той самия да отхвърли някой. Такъв е животът, трябва да го приемеш, не можеж да промениш мислите на някого, но можеш да промениш собствената си гледна точка за ситуацията и да продължиш напред.

8.   Мъже под път и над път, пъпчето е едно. Като го хвърляш мисли единствено за себе си. Не трябва личното ти щастие да зависи от друг човек.

9.   Направо ме разсмя такъв въпрос.
По-добре кажи нещо съществено защо не се получиха отношенията, вмомента виждате ли се, има ли някаква комуникация?
В някои случаи просто не стават нещата и е по-добре човек да се откаже. В други случаи мъжете са по-податливи и ако премислиш как да се държиш към него е възможно пак да поиска да се виждате.