Споделена история от Секс и интимност

Усамотяване без деца
Много двойки с деца нямат достатъчно възможност за усамотение и търсят варианти как да се усамотят за да се “изчукат хубаво". Ние сме семейство на средна възраст, също имаме малко дете и имаме този проблем. Все пак понякога оставяме детето на бабата и отиваме някъде, напр. Велинград за 1-2 дни. Жена ми все още си е секси пичка. Затова обикновено прекарваме тези дни в здраво чукане в хотелската стая, като само вечер излизаме да се разходим по главната и да вечеряме, след което се връщаме и отново се чукаме цяла нощ.
Ще е полезно да се споделят и други идеи по въпроса.

Коментари

2.   Предпочитам да правя секс всеки ден, отколкото да разчитам на секс маратон няколко пъти годишно, затова решението е, детето да си спи в собствена стая, а двамата родители в родителската спалня.
Когато детето спи вариантите са много - в спалнята, в банята, в хола, в кухнята, ако е отделна.
Има и вариант събота и неделя да ги иставяте за 2-3 часа на клуб или на го запишете на детски занимания, а през това време да ходите на кино, на кафе или да правите секс, а ако искате и хотелска стая може да си наемете, за разнообразие, във вашия град.

3.   Нямате ли отделна стая, заключвате я и готово. Ако сте в една като заспи, сменяте помещението. Тоалетна, баня ако щеш.
Ние с мъжа ми сами не ходим никъде, децата са си с нас. Има на кой да ги оставим, но не можем без тях, трябва и те да се разнообразят.

4.   Автора - проблема е, че имаме само една стая.

6.   Ние сме семейство от скоро, и двамата сме в ранните ни 30. Все още нямаме деца, но често си говорим, че когато се появят, ще трябва да измислим начин, време и място за секс, без децата да разбират. През 90те години наще нямаха възможност да пътуват много и имам много спомени за това как съм чувал или задочно виждал как го правят. В жилището тогава имаше само хол и спалня. Аз спях в спалнята, а наще оставаха в хола. Баща ми я чукаше там или отиваха в кухнята. Понякога я викаше в банята и оставаха там. Тогава бяха бедни и не можеха да си позволят забежки извън града. Денем уикендите докато аз бях в хола или пишех домашни те отиваха в спалнята и малко след това започваше да се чува как тя простенва. Той не издържаше без да я наебе. Сега го разбирам и си мисля какво ли би било при нас със деца.

7.   6 не знам, но много грозно се изказваш. Има много думи, ти ползваш най- грозните. Децата не трябва да виждат такива неща. А в миналото са имали много и са живеели в 1 стая всички.
Мъжа и жената трябва да имат време за себе си. Но секс може да не се прави всеки ден.

8.   Пак автора: Освен това сме си шумнички. Имаме дълга любовна игра и след това секса е на задна. Жена ми си пъшка и вика. Понякога след като жена ми заведе детето на градина се връща вкъщи и се чукаме.

9.   Когато децата ги няма се отдаваме спокойно на секс, но по-интересно е когато те са в къщи. Тогава ги изчакваме да си легнат по стаите, и ние лягаме уж да спим, на една страна, един зад друг. Сваляме долниците на нощниците и залепени един зад друг правим... анален секс. Жена ми иска така, без много движения, ако ни изненадат децата и тя свършва за не повече от 5 минути, като и помагам с пръст на клитора. Аз свършвам максимално навътре. След това дискретно отивам до банята, а тя само си забърсва лубриканта и заспива. Казва, че през вечерта не и пречи спермата в дупето, на сутришното ходене до тоалетна излизала.