Споделена история от Други

Проблем - не мога да публикувам коментар или история в сайта. Дава ми грешка: Wrong Verification Code!
Здравейте!

Не мога да публикувам коментар или история в сайта от друг компютър. Дава ми следната грешка: Wrong Verification Code!

Пробвам с различни браузъри, но резултатът е същият.
Интернет доставчик е Виваком, ако има значение.

Какво трябва да направя, за да реша този проблем?

Моля да публикувате историята, защото и други хора е възможно да се сблъскат с този проблем!

Коментари

1-50 от 75

1.   Аз имам точно същия проблем като теб, даже и рекапчата на телефона ми изчезна и сега нямам къде да потвърдя, че "не съм робот", за да ми разреши да публикувам. И при теб ли е така?

2.   И при мен е така на моменти - само през телефона нямам проблем

3.   И при мен така.

4.   До номер 1 - при мен изобщо не ми се появява рекапчата(в смисъл тя си стои долу вдясно и е неактивна) и няма къде да дам потвърждение.

5.   Потвърждавам, и при мен е така понякога, преди беше ссмо през гугъл хром, сега и през други браузари е така!

6.   При мен е така от около 2 седмици насам. 95% от всички опити да пусна мнение в Сподели бяха безуспешни, като единственият сигурен начин бе да запаметя текста в пощата си и после през телефона да го копирам, за да го пусна оттам в Сподели. Понякога помагаше това да сменя горе настройките "Коментари на страница" на друг брой и после да натисна "Запамети", но това работеше само в около 5% от случаите.
Вероятно доста хора са вложили време да пишат мнения в Сподели и накрая труда им е заминал на вятъра. Аз поне имам изграден навик винаги за записвам своите мнение на Wordpad и затова не се затриват по този начин, но едва ли всички правят така.
Положението с този предупредителен надпис "Wrong verification code! " леко се оправи в последните два дни, в които около 2/3 от случаите успявам да публикувам мнение и от настолната машина, но пак се случват засечки.

Настрана от това, никога не съм виждал толкова тежко програмирана интернет страница, която почти винаги зарежда дадена тема след продължително изчакване, а често дава грешка и не зарежда нищо. При това, касае се за обикновени текстови мнения, а не за някакви видеа и галерии с изображения. Въпросният проблем се появи преди около две години и явно някой е човъркал кода на страницата така, че е прецакал някоя важна настройка.

- Кифлоприземител

7.   До номер 6: да, явно нещо са разбутали, защото преди няколко години съм писал тук и не съм имал проблем.

Преди малко, пробвах тестово и успях да публикувам един коментар.
Надявам се, че са успели да отстранят проблема!

Автора

8.   При мен сайта се зарежда толкова невероятно бавно, че човек може да се откаже. Не е от интернета, само с този сайт е така. При вас така ли е?

9.   Проблема го има в по-старите теми, там ако опиташ да пуснеш коментар, се появява този проблем, при прясно одобрените теми всичко си работи!

IT Специалист

10.   Номер 9, в последните две седмици съм опитвал да пиша в новосъздадени теми и също излизаше предупреждението "Wrong verification code! ". За пробата реших да пусна и тема - също не се получи. Нямаше значение стара или нова тема е. Домашният интернет все изкарваше това съобщение. Решението се оказа единствено да ползвам телефона си с интернет от SIM-картата.
От вчера насам нито веднъж не ми се е показвало това съобщение, така че май има светлина в тунела. Но зареждането на страниците е все така бавно, както от две години насам. Понякога се чака по половин минута, за да зареди най-обикновен текст в темите, което изобщо не е нормално.

- Кифлоприземител

11.   И при мен

12.   До номер 9

Не винаги е така:
Преди малко писах коментар на компютъра си в една от днешните теми и отново ми даде тази грешка.

След няколко минути копирах същия коментар на лаптопа си и оттам ми го прие.

Този коментар сега отново не го прие от компютъра ми, а от лаптопа го прие.

Ина двете места съм с Windows 7(най си го харесвам) и с един и същ браузър.

от Автора

13.   От номер 9, да сега пък е така както казвате, това с мобилния нет също не работи всякога, пробвал съм го а бавното зареждане го има понякога, когато има много потребители в сайта, дано админите четат тук и оправят проблема.

IT Специалист

16.   Изтрили са ми коментара, затова пиша друг.

Имаше срив сайта в събота сутрин и наобед, а от събота вечер до понеделник въобще сайта изчезна.

Забелязахте ли го?

17.   Не беше платен абонаментът за домакинстване (hosting) и затова страницата бе свалена временно.

- Кифлоприземител

18.   Според мен не трябваше да се продължава хостинга, този сайт се изчерпа, нищо стойностно няма в него, за съжаление!

21.   Пробвайте да изтриете кукитата на сайта от браузера, при мен мисля че така се оправи проблема с Wrong Verification Code!

22.   Не е от бисквитките, просто някой е омешал кода на Сподели и затова прави мизерии и с това съобщение "Wrong Verification Code! ", и с бавното зареждане на страницата.
От два дни отново прави номера, като особено от вчера насам не мога да пусна нито едно мнение, освен ако не ползвам телефона си с интернета от SIM-картата.

- Кифлоприземител

23.   до 21

Пробвах това, но при мен не проработи!

И този проблем с това съобщение "Wrong Verification Code! " продължава! Вчера отново не можах да си публикувам коментарите.

Автора

31.   Искам да ви обърна внимание, че проблемът продължава да не е отстранен и отвреме навреме се появвява отново!

Моля напишете имейл за връзка с администратора на сайта, за да му пиша аз!

Автора

32.   Привет,

При мен също като си изчистих историята и "бисквитките", ми се изчисти грешката. Може да пробвате, но не знам дали има връзка или е случайност, но виждам, че при №21 също е проработило.

33.   до 32

Предния път го пробвах това, но не стана!

А преди малко реших пак да опитам така - и този път се получи успешно? !

Върви, че разбери какво става? )))

По принцип пиша от компютъра си, но като не става - пробвам и от лаптопа си. И странното е, че понякога успявам да изпратя коментар от лаптопа си, а друг път - и оттам не става!

Пълна мъгла е цялата тази работа, но лошото е, че проблемът не изчезва с течение на времето.

Надявам се, че админа по някое време ще прочете темата и ще се опита да го оправи!

Автора

34.   Някой хакер е преебал сайта със злонамерен софтуер. Трябва модераторите да му изнамерят IP адреса, да го видим всички кой е и да го задължат да плаща щетите, които е нанесъл. Ако откаже - затвор.

35.   Вчера отново ми даваше този проблем, но се оправи с изчистването на историята и "бисквитките" на браузъра, както казаха 21 и 32!

Така, че - благодарности и на двамата!

36.   Алармирам, че в последните дни този проблем започна да се появява отново!

Понякога се оправя с изчистването на историята и "бисквитките" на браузъра, но не винаги!

Така, че имайте го предвид!

42.   Аз пък винаги съм смятал, че тази грешка се появява, като си блокиран по айпи да не пускаш коментари.

43.   Проблемът продължава!

Особено в последните няколко дни ми е много трудно да си публикувам коментар!

Чистя историята и бисквитките на браузъра, но и така взе да не се получава. Пробвам по десетина и повече пъти докато се получи...

Пробвам и на други компютри(на други места) - и там е почти същата работа.

Надявам се, че хората, от които зависи това, ще обърнат внимание и ще решат проблема!

44.   До 42 - Дано не се занимаваш с математика, че а ти криви сметките.

45.   43, стига си мрънкал! Щом всеки път ти публикуват коментарите тук, значи няма никакъв проблем!

47.   Сега, в последните 3-4 дни е добре! Коментарите ми се публикуват.

Надявам се, че са го оправили за постоянно!

48.   Ако ви изписва "Wrong verification code", това може лесно да се оправи (временно) с програмата CCleaner, която е безплатна. Свалете си я, нагласете си я на български език и от менюто вляво отворете "Опции > Бисквитки" и ще се покажат две полета (ляво и дясно) за търсене отгоре. В лявата търсачка напишете "spodeli" и когато ви покаже всички бисквитки, съдържащи думата, цъкнете с дясното копче на мишката върху тях и изберете "Изриване сега". Желателно е да няма други отворени програми в това време. После отваряте Firefox или каквато програма ползвате за ровичкане в Мрежата и при посещение в Spodeli. net би трябвало да не виждате повече съобщение "Wrong verification code". За последно така направих преди около месец и оттогава не се е появявал отново.

- Кифлоприземител

49.   Кифлоприземител, проблема не е в тях и вече е отстранен.

50.   Номер 49, последните два пъти само и единствено така се оправяше на секундата изписването на "Wrong verification code" при мен. По никакъв друг начин не ставаше, дори с триене на бисквитите през Firefox. Но триенето им със CCleaner сработва. Това ясно показва, че в бисквитките са се съдържали някакви данни, които са възпрепятствали пускането на нови мнения.
Когато изтрия бисквитките от Firefox, те си остават някъде другаде в системата и продължават да бъдат видими през CCleaner.

- Кифлоприземител

51.   Кифлоприземител, да това ми е вършило работа понякога.
Аз по принцип от години ползвам тази програма CCleaner.

Но не е само в това проблемът!

Защото от компа на един познат, който беше писал много тук, въобще в момента(и повече от месец) не може да се изпрати никакъв коментар! По никакъв начин - и чрез чистене на бисквитките с CCleaner също!

Което ме навежда на мисълта, че явно става въпрос за това, което говори 42 в коментара си - за блокировка по IP адрес - поне при него!

52.   Номер 51, сещам се, че твоят познат би могъл да пробва да почисти системата си и с програмата Advanced SystemCare. Всички други програми трябва да са затворени в това време. Ако и това не помогне, ето и друго предложение.

Да пробва с Firefox, от чиито настройки (Tools > Settings > General > Network settings) да избере едно от следните неща: или "No proxy", или "Auto-detect proxy settings for this network", за да види дали ще има някаква промяна. Аз ползвам "No proxy".

- Кифлоприземител

53.   Тази грешка отново се появи вчера при мен и ми прави впечатление, че почти всеки път се случва така, когато опитам да напиша първото мнение в новосъздадена тема.

- Кифлоприземител

54.   Кифлоприземител,

аз отдавана разбрах, че по някакви причини, тези хора просто не искат да си оправят сайта!

Аз вече колко коментара им писах, пуснал съм темата преди 5 месеца и половина - а има някакъв ефект едва от около месец!

Но ти казваш, че продължаваш да имаш този проблем...

И при този мой познат, за който ти писах в коментар 51 - нямаше никакво решение!

Сега той отскоро си смени доставчика на интернет, не заради този сайт естествено))) и едва сега вече може да пише - когато е с ново IP. Но ми каза, че вече му се е отщяло и пише много рядко.

Аз също, напоследък пиша много рядко, само когато искам да кажа нещо съществено. Защото и аз като теб работя по свои компютърни проекти и нямам много време.

А и като цяло ме разочарова това, че примерно влагаш от себе си, пишеш за да помогнеш - и повечето пъти - никаква реакция или благодарност от човека! Само 2-3 пъти са ми благодарили... А често се случва някой друг коментиращ, с изкривено мислене, който е на различно мнение - да те нападне и да те оплюе...

Така, че, по мое мнение - по- добре си гледай живота: търси си добра съпруга, работи си по своите проекти и не се вживявай за този сайт!

Поздрави!

55.   Номер 54, просто пуснах CCleaner, изтрих двете бисквитки на spodeli. net оттам и публикуването на мнения тук в Сподели отново работи. Ако и други хора имат подобно изписване на "Wrong verification code! ", вероятно и при тях CCleaner би било най-удачното решение.

Съгласен съм с теб, че досега би трябвало тази грешка да бъде установена и поправена от създателите на Сподели, а не да се занемарява по такъв начин. Отделно, че понякога темите или не се зареждат изобщо, или зареждат доста мудно, или изискват няколко опита за презареждане на страницата, за да се отворят. Без значение коя операционна система и какво устройство се ползва.

Колкото до последния ти абзац, аз това и правя в момента. :) Поздрави!

- Кифлоприземител

56.   В последния месец всичко беше наред, но преди малко, отново ми направи същия проблем!

Оправи се чрез изчистване на бисквитките и въобще на цялата история на сърфирането в нета с програмата cCleaner!

Значи проблемът не е окончателно решен и все още се появява!

от Автора

57.   Напоследък почти беше спряло да го прави или се оправяше с изтриване на бисквитките на браузъра.

Днес, обаче, 5-ти ноевмври 2023г. - в продължение на няколко часа и десетки опити - не става! Не мога да си публикувам коментара!

И не става и с никави изчистване на всякакви бисквитки и историята на браузъра!

Моля, вземете мерки и оправете този проблем!

Защото нявярно това се случва и при много други хора, които не пишат тук за това, а просто се отказват! И някои е възможно да спрат да влизат въобще в сайта ви!

Така, че това си е за вас! И за ваша сметка!

Поне уведомете собственика на сайта за този проблем!

п. с. Засега не иска да публикува и този коментар - дава същата грешка! Ще видим до утре - ще стане ли изобщо!

58.   Днес опитвам от друг компютър и отново има същия проблем - вече няколко часа не мога да си публикувам коментара!

59.   Номер 58, докато собствениците и програмистите на сподели не решат проблема с кода на тяхната страница, можеш да използваш следното (временно) решение, което съм описал в мнение 48:

"Ако ви изписва "Wrong verification code", това може лесно да се оправи (временно) с програмата CCleaner, която е безплатна. Свалете си я, нагласете си я на български език и от менюто вляво отворете "Опции > Бисквитки" и ще се покажат две полета (ляво и дясно) за търсене отгоре. В лявата търсачка напишете "spodeli" и когато ви покаже всички бисквитки, съдържащи думата, цъкнете с дясното копче на мишката върху тях и изберете "Изриване сега". Желателно е да няма други отворени програми в това време. После отваряте Firefox или каквато програма ползвате за ровичкане в Мрежата и при посещение в Spodeli. net би трябвало да не виждате повече съобщение "Wrong verification code". "

При мен действа всеки път, но през няколко седмици отново започва да изписва въпросното съобщение за грешка и като пусна наново триене на бисквитките с програмата CCleaner, се оправя на мига. 100% проблемът се дължи на бисквитките на Сподели.

Поздрави!

- Кифлоприземител

60.   От 57 и 58 до Кифлоприземител

Тези два коментара са мои, просто днес изпробвах и на друг компютър - същата работа.

Сега е нещо друго!
Не се оправя с изтриване на бисквитките!

Днес опитах да напиша коментари на няколко теми: само на някои го правеше това и по никакъв начин не искаше да възприеме коментара ми. Трих бисквитките и от историята на браузъра и с CCleaner - никакъв резултат.

А вчера беше тотална блокировка - по никакъв начин и на никоя тема не можех да напиша коментар!

Сега този коментар - също не го възприе!

от Автора на темата

61.   И аз понякога имам този проблем, но не винаги.

62.   Ужас е тва. Фиксвайте го!

64.   Проблемът продължава!

65.   Да, продължава номер 64.

66.   Е, добре, няма ли най-накрая хората от които зависи това да решат този проблем?

В много други сайтове съм писал коментари - и никога не съм виждал другаде такава грешка!

Дори първият път като се сблъсках с тази грешка - търсих в интернет за нея - и не намерих почти нищо за подобен проблем!

Иначе проблемът си продължава ли продължава!

Последните два дни - особено силно - по 10 пъти пускам всеки коментар, докато го възприеме. А на някои теми - изобщо не ми възприема коментара - ако ще и 100 пъти да го въведа!

Ощв веднъж апелирам - да решите този проблем!

67.   Проблемът продължава!

69.   Постоянно и при мен има този проблем, и нищо вече от описаното в темата не помага. Пробвам по 20-30 пъти докато на сайтът му скимне да не ми даде тая грешка и да ми възприеме коментара.
Но имайте предвид, че така сами отблъсквате хората, защото повечето - просто ще се откажат и няма да ви посещават повече!

1-50 от 75