Споделена история от Секс и интимност

Промени ли ви с нещо това, че правихте секс
Аз съм мъж девствен близо 30, напоследък не ми върви живота, не мога да се фокусирам върху ежедневните дейности. Доста често мисля за секс и това ми пречи, пробвал съм да мастурбирам, но и това не помага, чувствам се тъпо след това.

Та въпросът ми е дали ще се промени нещо в мен, ако правя секс или всичко е само приказки.

Вие като правихте секс за пръв път промени ли се нещо във вас,
имаше ли някаква промяна в живота ви или всичко е едно и също. Един приятел ми каза че секса не е кой знае какво и няма да ми промени нищо, но той самия има редовен секс.

Колко ви е бил периода без секс и как ви афектира в живота като цяло или ако сте били девствени като мен?

Коментари

1.   Не сексът, а цялостната настройка за живота трябва човек да си промени. После и сексът ще дойде, естествено. И няма много какво да ти промени, най-много повече увереност да имаш

2.   Секса нищо не променя, ако си изпаднал емоционално, ще си такъв и след като правиш секс.

3.   Не. Все още си същият, но вече имаш секс опит. Това не ви прави автоматично лош човек, защото сте правили секс (тъй като някои хора виждат нещата в черно и бяло, мислейки си, че девиците са ангели).

4.   Сексът е нещо приятно, удоволствие което си заслужава. Дава ти тонус и желание да си по - добрата версия на себе си.

5.   Щом не правиш секс, значи нямаш приятелка. Ако си намериш приятелка, ще имаш промяна в живота и подобрение на настроението и самочувствието. И ще правиш секс. Сексът е една от основните нужди на човек, също както храненето, дишането и спането. Дори в една държава отпускат средства на инвалиди да си поръчват проститутки, защото знаят, че сексът е нужен за психичното здраве на човек. Без секс човек се депресира и ожесточава към околните. Мъж оставен без секс натрупва напрежение в живота, което се отразява на концентрацията и работата му. Отделно натрупва и омраза към женския пол, което още повече му пречи да си намери жена.

6.   Съвсем нормално е да мислиш и да искаш да правиш секс. Ако мислите за секс са това нещо, което пречи на ежедневните дейности значи това най-много искаш в момента. В твоя случай, да ще промени нещо имайки предвид, че си девстен. Ако това те подтиска, след секса ще се чувстваш по-пълноценен, защото ще си имал нещо, което никога не си имал. Друг е въпроса за цялото изживяване с човека, който правиш секс.
Приятелят ти има постоянен достъп до секс и това за него е нищо. Сигурен съм, че и ако при него изчезне, това ще се превърне нужда. Това е същото като да нямаш пари, а хората с пари да ти казват, че парите не са всичко и не са толкова важни.

7.   Може да се живее и без секс и това не влияе по никакъв начин на психиката, секса е начин на възпроизвеждане, нищо друго.

8.   Ако ти правиш секс, вероятно ще придобиеш повече самочувствие, но и с времето ще разбереш, че е просто част от живота като много други неща. Но промените при мъжете и жените след първият път са различни. Първо винаги е странно, защото е една немалка промяна и започване на нов етап в живота (особено при жените) - до един момент не си водил полов живот, а след това вече водиш. Но предполагам, че на мнозинството мъжете дава повече самочувствие и увереност, докато при повечето жени има колебания дали е било с правилният, настъпват притеснения за бройката и въпроси като "Трябваше ли?".

Black Sabbath

9.   Аз правих секс за пръв път на 26. Харесваше ми жената с която го правих. Беше ми гот известно време. После се развалиха нещата.
Въобще мъжът трябва да се научи да си живее живота при всякакви обстоятелства. Ако много закъса- има проститутки за тая работа.
Пич, не си струва да се занимаваш с жени. Те тичат подир боклуците. Ти очевидно не си такъв. Ако ти попадне свястна девойка действай. Ако не, по- добре сам отколкото с шаврантия.
Имай пред вид че мъжът е най атрактивен между 30 и 40. Ти вече навлизаш в благоприатната възраст.

10.   7 то може, но е по- добре да се прави.

11.   Промени се това, че спрях да се напрягам, че съм девствен. А след като правиш секс 4-5 пъти ще разбереш, че не е нещо кой знае какво и че имаш грешни представи от порното.

12.   Сабатке,
"... при повечето жени има колебания дали е било с правилният... "
Има причина да е така. Повечето жени се чукат за първи път с пичове които лъжат умело и често са пълни боклуци. Обикновенно имат и вредни навици- пушат, пият, някои вземат и наркотици.
Ако телегонията се окаже вярна, ще се окаже че боклука оказал се първи в легло с девойката оказва огромно влияние на поколението и, дори и после да си намери свястен мъж.

13.   На същата възраст като теб правих за първи път секс.
Ще изпиташ дълготраен ефект от приповдигнато настроение, енергичност и увереност, което околните ще усетят, че си се променил без да знаят от какво. Наистина ще ти отпадне едно бреме от плещите.

Когато на мен ми се случи 3 различни жени ми казаха, че излъчването ми/изглеждам някак по-различно. Това само предизвиква у мен усмивка. Естествено не споделих защо.

Не чакай дълго жената, която да обичаш и тя да ти е първата (по тази тема имам много какво да споделя). Привличате ли се взаимно с някоя мадама, давай смело!

14.   13, да, де, но за това нещо жените да си лягат със случайни и двата пола имат вина, а не само единия.

Black Sabbath

15.   Аз за пръв път правих с жена ми когато бях на 31. Вече от доста години сме женени. В начато секса беше слаб. Чак след 3 години стана як. Започнахме да ползваме и играчки, говорене по време на секс, ползваме на думата 'путка' например в любовната игра, лизане и др. Секса стана доста по-добър. Оргазмите станаха уникални. А, жена ми е с 3 години по-възрастна. Винаги с по-възрастни секса е по-як. Дават всичко. Прави си редовно и фелацио даже. Опитай с какичка. Ще се накефиш.

16.   До 14,
Каквае вината на мъжкия пол?
Жените избират с кой да лягат.
Средностатистическия мъж не избира- ляга с която му даде, понякога и с никоя.

17.   Аз го направих за пръв път на 27 с проститука.

И аз не можех да се съсредоточа, само за секс мислех, бях супер нещастен, че не мога да си намеря момиче, всеки само за секс говори, много си притеснявах, че ще се изложа с някое момиче, заради това проститука.

Ами олекна ми, видях какво е, не беше някакво лал изживяване, но поне разбрах какво е, станах по-спокен и по-уверен, вече не се притеснявам и да се чудя дали ще бъда добър в леглото с момиче.

18.   Не бих казал, че нещо се променя. Ако този секс е инцидентен, даже може още повече да загориш после и да се депресираш.

19.   Ще ти се отрази естествено, но зависи с каква и как. Ако е някоя дебелана, която не те привлича, ефектът може да е отчаяние. А красива едва ли ще успееш да склониш. Така че се ориентирай към скъпа проститутка на първо време, после още една и т. н.

20.   М(20) Интересно е само до първия път :D

Натам и да го има, и да го няма, голяма работа! Лично предпочитам да се пръскам от смях до сълзи, от колкото да правя секс.

21.   Мъжът може и да се отврати когато прави секс за пръв път. Ако путката е небръсната, разлигавена и понамирисва може да му дойде шокиращо. Обикновенно има високи очаквания и идеализирани представи които се срутват за секунди. Аз лично бях разочарован, но не ми е било проблем като цяло. Но съм чувал за някои, които дълго след това не са искали да повторят.
Понякога красива и скъпа проститутка може да е по- добра опция за началото.

22.   Ами, да, определено на мъжете действа мотивиращо. Даже ми помага до такава степен, че мога вече да усещам мъже и жени, които не го правят. На всеки мъж му е тъпо без секс, не му се прави нищо и е напрегнат. То трябва да си много извисен и здрав в нервите, та да живееш по този отшелнически начин и да не ти пука. Е, на мен ми пукаше и затова реших да действам чак на 24, две години по-късно ми се отваряха възможности и без пари, ама аз не се възползвах защото всички щяха да доведат до обвързване. Предпочитам да се видя с приятели и да си лафим и купонясваме, да си гледам спокойствието и да се развивам умствено. Аз в годината правя по-често секс отколкото обвързани младежи с връзка по една година. Да речем, че съм поне 5-7 пъти в годината на тарифно маце, докато някой 21-годишен студент се надява след няколко месечната си връзка с яката пичорана да има я свирка, я събличане и нещо приблизително до секс. Преди да навърша 24 аз се дразних като виждах разни смотльовци с готини мацки, но днес вече знам, че те нищо не правят.
М29

23.   Абе няма какво да се лъжем, засилка си е голяма, поне като си тъп пубер. Но я има и другата крайност, че като ти стане едва ли не даденост, се разлигавяш, губиш мотивация и животът ти зацикля на едно място.

24.   По принцип не се променя нещо след секса за пръв път на.... нека кажем 25. Понеже аз тогава го правих, но е същото като на 30, и в двата случая е силно закъснял и няма съществена разлика. Ако си смотан убит хуй си оставаш същия. Просто в някой момент ти се отваря по случайност възможност която успяваш да уловиш.
Ако искаш да се промениш, трябва да работиш върху себе си дълги години и секса да е последната ти грижа. Тъй че насочи усилията си в друга посока. Ако пък искаш да разбереш какво е- струва 100тина лева. Лесно и ефтино.

25.   Напълно съм съгласен с коментарите, девствеността си е голяма спирачка за повечето мъже, аз съм девствен на 22г и наистина нямам желание много за живот, не че ако си бил некадърен преди това и като си изгубиш девствеността, изведнъж ще станеш кадърен но си е голям стимул, ако не за другите неща, то поне за социалния ти живот!

26.   Усещането при липса секс е изключително гадно за един мъж, дърпа ги назад и ги разкрива пред жените. Жените усещат по самото поведение при общуването. Нелепите моменти да си гледаш в краката, да се чудиш какво да кажеш, да се изцепиш нещо тъпо са супер ясни за жената. Почва да им мига червената лампичка и си директен аут. Това самочувствието е много важно за мъжете. Много мъже правят сефтето си на курва, ама малко желаят да си го признаят.

27.   Не е само приказки. Страхотно е!