Тя не спира да му пише
Заедно сме с приятеля ми от почти година. Той от един град, аз от друг, но живеем в София заедно. Имаме 6 години разлика (аз съм по-голяма). Всичко е цветя и рози с няколко изключения. Първо той е много ревнив, с което се оправям, обаче има някаква девойка, с която е бил преди известно време. Та тя не спира да му пише, да го кани на гости и т. н. Той е отговарял потвърдително и приятелски до момента, в който ме е срещнал. След това е отклонявал поканите, но не е спрял комуникацията. Та наскоро му ръчнах телефона и видях, че е изтрил чата. Което ме гложди и ме кара да фантазирам какви ли не неща. Искам да го попитам, но изпитвам срам и ме е страх от разочарование. Като изключим това той е най-милият, грижовен и очарователен мъж, с който съм била. От друга страна досегашният ми опит ме кара да си взема нещата и да се махам.

Коментари

1.   Като по-голяма и вече със стаж можеш сама да вземеш правилното решение за себе си, а то е нещо от сорта - накефи му се още малко като за последно и си търси някой, който не е толкова желан от женския пол. Успех.

2.   Като си 6 години по-голяма трябва да знаеш, че с к***ри работа нямаш, особено ако си мислиш за сериозна връзка.
Ако не е тази ще е друга, той не иска да се обвързва, така си го кефи да е желан и да е** "фенки".
Момичето не е виновно, той като отговоря и поддържа контакт значи само едно...

3.   Бившата му е още на сърце и на други части от тялото. С емоционално недостъпен мъж няма как да се оправиш.

4.   До 1,
Точно защото е "по-голяма" е с по-големи предразсъдъци и фантазия! Не винаги е на 100% това, което ще си фантазира жената. А като види старите чатове, в които са си говорили интимни неща по-хубаво ли ще й стане? Не мисля!

5.   Обади й се и я питай. Дръж се приятелски. Няма лошо да разбереш истината, това е твое право. В любовта и във войната няма забранени неща.

7.   Дреме ти на... Ревността е за слаби хора, какво по-добро ще намери от теб?

8.   Той е много ревнив, ама и ти си ревнива.
Говориш с него и го питаш какво се случва, говори и с онази...
Дай му ултиматум на момента да я блокира пред очите ти и да и изтрие номера или си тръгваш.

9.   Изтрит чат? Ще си мисля същото като теб, даже и ще съм сигурна. Или са спали, или има флирт, който трябва да е "изтрит"

10.   След като имаш опит наистина трябва да знаеш какво те чака. За да не те замени с по-млада трябва да те обича много, а ако те обича няма да се занимава с друга. Спести си още едно разочарование, събирай багажа.

11.   След като имаш достъп до телефона му, препиши номера й, блокирайте го на телефона му, блокирайте я на Viber и ако има други приложения. След това изтрий телефонния й номер от контакти и от останалите приложения.
Тя ще си мисли, че той я е блокирал и контактът ще прекъсне от самосебе си, освен ако не му е колежка.

12.   Разчиствам безогледно около себе си, поради две причини.
Ако жена пише на партньора ми, знаейки, че той има връзка, значи действа безогледно.
Ако партньорът ми си пише с друга жена, все едно дали й е казал за мен или не, значи действа безогледно.
Следователно аз няма защо да имам скрупули.

Пускаш й съобщение от неговия мобилен орез приложението, от което ви чатят, все едно е той самият, че не желае тя повече да го търси. След като го изпратиш, изтриваш съобщението, блокираш й номера, влизаш в контакта, и написваш някои други цифри в номера и така го запаметяваш.

Съветът ти да й се обадиш, е пълна глупост.

13.   Никога не се обаждай на тази. Това ще означава само едно, ти ще признаеш съществуването й.
Сложи му проследяваща програма на телефона и виж накъде ще отидат нещата. Ако говори едно, а прави друго, сама ще разбереш, че не трябва да си губиш времето с него.

14.   Интуицията не лъже.

15.   Човекът усеща несигурността ти и се досеща, че в някой момент тя ще доведе до край на връзката. В момента ти е верен /отклонява поканите/, но си държи резервата, знаейки от поведението ти, че не си оттук и си замалко. Интуиция му казват на това! Е, не звучи така героично като версията за гадния пръч, дето колекционира жени, ама тук говорим за това как стоят нещата, а не дали ни харесват!

16.   15, на това му се вика неверен и лек мъж. Само леките хора държат резерви уж във връзки.

17.   Кака пфхахахха, забрави за нещо сериозно да стане. Всеки иска младо