Споделена история от Секс и интимност

Да му кажа ли, че ме е заразил?
Имах рисков и незащитен полов контакт с мъж, който е от друга държава и беше за кратко в България.
След станалото получих инфекция. Приятели сме във Фейсбук, но не комуникираме по социалните мрежи. Беше само веднъж. Открих, че има много партньорки, Тиндър и т. н.

Трябва ли да го уведомя за това, че ме е заразил?
Надали му пука, а вероятно е и да е знаел, че е болен.
Как мислите?

Коментари

1.   Браво, нали с чужденец такива неша няма как да се случат?
Нали чужденците били класи над българите. Видяла, че има многк приятелки и веднага захапа да пробва.

2.   Мисля, че е редно да помислиш върху себе си и поведението си.

3.   Той може и да го знае. Половите болести винаги имат симптоми.

4.   И да го уведомиш, и да не го уведомяваш е все тая. От тук насетне си подбирай повече партньорите.

5.   Кажи му много ясно. Да не искаш да продължава да разпространява мизерии? ! При мъжете не всички полови болести проявяват симптоми, така че може и да не знае.

6.   Мисля колко са зле жените днес... Не само не си се замислила за цялата ситуация, не само не мислиш за следващите на които може да го лепнеш, а... да му кажела ли... Възможно най-маловажният въпрос който можеш да зададеш, и сама си си отговорила - надали му пука. Ако той няма проблеми, ще си кара така, стига да има евтини жени да му се предлагат...

8.   По-скоро осмисли поведението си. И също така, ако срещнеш някой друг мъж го предупреди, че си болна.

9.   Кажи му, и на мен ми се е случвало подобно нещо един ми беше лепнал инфекция и му казах поне да не си я разнася на другаде. При мъжете често инфекциите нямат симптоми та може и да не знае че му има нещо.

10.   Меракът на Българките по негърските тояги винаги има два края, това е!!!
Живял съм в Африка и ще ви споделя;Там има такива полово/предавани болести, дето въобще ги няма в тукашните учебници по медиццина и с дълъг, многогодишен инкубационен период! Така че негърската тояга не е само с един край!

12.   Естествено, че да. Мухльо. Той кой знае с колко спи без презерварив. Аз така хващам гаджетата ми в изневери.
Мислят се за в велики, но един преглед при лекар и скоро става ясно, че спи с тия от Тиндър.

14.   Не. няма смисъл да му казваш. Реакцията ще бъде, че ти си носителят на заразата, а на него му няма нищо.
Следващият път използвай презерватив.
А този го блокирай отвсякъде.

15.   С какво те зарази, с трипер или със сифилис. Жалко, много жалко.

16.   Сигурно много съм смотана, щом съм се ч. кала само с един през живота си, на 59г. съм, как се навиваш да се изтрескаш с непознат без презерватив, не ми е ясно, и после четем по форумите как те е заразил...

17.   От авторката до номер 14
Да, точно такава му беше реакцията, след което плиключи с комуникацията.

Ужасно е, не ме съдете, дано по-бързо се излекувам и физически и психически. Дано темата предпази и други, загубили за миг здравия си разум.

18.   Много сте смешни с тези зарази. Мислите си, че заразяването е като пренасяне на мръсно петно от една риза на друга. Нещата са доста по-сложни уважаеми "епидемиолози".

19.   Родните моми си умират за негърска чамуга, но изходите са ДВА;Дете-мулатче и срам за цял живот или някоя болест, дето тук хич не се лекува!

20.   Напиши му смс за информация, без обвинения. След това го блокирай и никога повече без предпазни средтства с непознати, защото може да не е само това, което си видяла досега. Успех!

22.   По-добре се замисли, какво трябва да кажеш не на него а на себе си.