Кога има напрежение между двама души във връзка?
Дали това се получава, когато двама човека не се понасят или от не зрялост в единия или другия?

И защо една жена отстъпва принципите и правилата си при един мъж, а при друг не.

Хиляди пъти се е случвало да ги чуваме тия глупсоти, накрая жената прави точно обратното на това, което е казала...

Коментари

1.   Там, където има силни емоции, не може да има еднозначен отговор. Нищо конкретно не споменаваш.

2.   Поведението на подчинените е адекватно на заповедите на началството. Ако си мека Мария и не поставяш ограничение на хората около теб те в даден момент си позволяват да те тъпчат. Така е с партнорите, с децата ти, с колегите, с работниците ако си работодател, с всички хора и дори с всички животнсаи около теб.
А напрежение се получава само тогава когато на някой от двамата му дойде идея за ново негово правило и го налага на другия около него. Ако обаче дадено правило първо се коментира спокойно с партньора и му се обясни с аргументи защо е наложително да се спазва напрежение няма

3.   Що за въпрос, може да има 1001 причини за това, ако седна да описвам, ще е все едно да пиша книга.

За мен най-нелепото нещо топ 1, за такова напрежение е от любов.
Обичат се двама човека, погледнато всичко е наред, обаче любовта кара хората да приемат нещата по-силно, рецепторите им усещат повече, стават по-тревожни, по страхливи. След това се започва да се притегля кой кво дал, дали си било струвало да се дава повече от другия. И всякакви подобни.

4.   Има напрежение, когато няма разбиране, когато е скучно за единия от двамата или когато единият е спрял да обича другия, а няма топките да му го каже и създава изкуствено скандали.
Това мога да кажа аз от личния си опит.

5.   Айде сега моме да ти ОБЯСНЯ Ситуация!!!
1. ТИ това момче или мъж, вече не го ОБИЧАШ!!!
2. Търсиш си поводи, за да оправдаеш раздялата, която си предвидила (общо взето си чистиш гузната съвест).
3. Най-вероятно си харесала някой ПО-ХУБАВ, ПО-ЗАМОЖЕН, и ПО-АЛТЕРНАТИВЕН!!!!
Лошото обаче е, че всичките ви сметки излизат криви.
П. С. ако не го харесваш защо си била с него? !? ... А ако си харесала друг - не си търси оправдание тук!!!

6.   Когато някоя сестра се намесва и ревнува брат си все едно му е любовница (много такива случаи има) има напрежение във връзката. Тя настройва и т н. с цел брат й да си е все до нея.