Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да ми е изневерила
Последния месец ме гложди дилемата дали съпругата ми е изневерила, беше на специализация в чужбина (няма да споменавам къде) шест човека от работата и за 2 седмици и само тя беше жена, разбира се тя е била в отделна стая, но все пак око иска човек варианти винаги има, гложди ме и факта че още първата вечер когато се прибра правихме луд секс, винаги е била гладко избръсната а сега беше оформила триъгълник, докато се чукахме на няколко пъти се подмокри доста в последствие имаше огромно мокро петно на леглото, не се оплаквам но до този момент не е правила така, иначе всичко друго си е както преди, забравих да спомена че жена ми е на 35години, не много висока и е леко позакръглена.

Коментари

1.   По-добре не го мисли, че независимо какво откриеш, по-хубаво няма да ти стане.

2.   Ти постави такава загадка, че дори Шерлок Холмс, Поаро и Хорейшо да се съберат, няма да могат да я разрешат. Мога да ти предложа компромисен вариант: пий си там ракийката и да не ти пука.

3.   И защо мислиш, че е била с друг не разбрах? И какво като е била с мъже, толкова ли за лека я намираш?

4.   По-скоро е искала да те изненада, но знам ли.
Мъжете налитат и на закръглени, особено ако са с големи гърди.
Все пак, ако си е хванала любовник, по-логично ми се струва да не ти обръща внимание.
Човек никога не може да бъде сигурен, но наблюдавай общото поведение оттук-нататък.

5.   Вероятно да.

6.   Не! Не е
Когато жената изневерява е по-вероятно да отказва секс или да го прави “насила”
По-скоро е възможно да е усетила онази… моминска свобода без теб, да е заредила батериите с нови изживявания, може и някой флирт, които неща са ѝ “върнали” Женската искра.

Случвало ми се е.
В компания на мъже без съпруга ми. Мъжка им работа - мислят, че като съм без него могат да се пробват. Свалки, комплименти. Въпросът е, че на мен ми се вдига увереността. Казвам си: “Хей, маце, още те бива, още си секси”
И после съм много по-гореща с мъжа си.

Не си вкарвай глупости в главата. След седмица-две ѝ напиши едно съобщение “Секси, облечи се хубаво, искам да те изведа малко навън”
Поддържай увереността ѝ и ще имаш мокра тигрица в леглото

7.   Индивидуално е, няма как някои, които не познава жена ти, да ти каже реално какъв е бил животът и като е била в чужбина, но каквото и да е имало или нямало, си е неина работа, тя не те пита как си живял докато тя е била в чужбина, може ти да си ходил някъде, няма гаранция, пък и какво значение има?

8.   Както сам си казал, ако човек иска - варианти много. Та и без да е ходила никъде, може пак да ти изневери.
Тва с окосмяването не е никъв фактор. Мисля, че си и липсвал или просто си е фантазирала неща докато я няма и това я е възбудило. Не мисля, че на теб се дължи петното на леглото. Всичко е в главата и. Радвай се, че така ти се отразява, а не по някакъв лош начин. И остави жената да си ходи с косми.

9.   Аз с моята жена правя секс задължително само сутрин. Така поне съм сигурен че съм и първия за деня. Пък и като я оправя сутринта шанса да повтори следобед с някой друг е минимален.

10.   Не ти е.

11.   Май не е.
Ако не иска секс като се върне, тогава е съмнително.

14.   Моята преди години така два месеца ми обясняваше как ще отидем заедно на командировката и ще си направим екскурзия и тн... После като чу че имам работа в тези дни веднага каза ти си върши работата аз ще отида с колегите и ще остана при баба ми за няколко дни хем да се видим. (Баба и живее в другия край на България, но завода в който отиваха на обучение е на 30км от нея. ) По пътя каза ами аз размислих и няма да стане да съм при нея транспорта не е удобен. После аз и пожелах приятно прекарване с колегите, а тя уж щяла да си ляга... После се издаде че са на заведение. Така няколко дни само лъжи и накрая след две седмици имах срамна болест... И до ден днешен не признава че ми е изневерила тогава. Казва че е било от някой преди мен просто се е отключило след години...

16.   И да е? Какво ще направиш? Както ти казаха- пий си ракията и не я мисли.

17.   Не знам за жена ти, ама аз на търговските срещи им обръщам хастара на колежките.

18.   Има много причини, поради които жените изневеряват и нито една от тях не е за пренебрегване. Може би фактът, че ще им се размине, ги кара да го правят по-често, отколкото когато и да е било друг път в историята. Обикновено признаците за изневяра включват стоене до късно вечер или сама в другата стая на телефона или онлайн. Може да забележите промяна в стила ѝ на обличане, парфюма ѝ, как излиза на конференция, липсата на докосване и цялостно дистанциране. Ако се чудите защо има толкова много неверни жени, ние ще се опитаме да канализираме причините за това. 1. Търсят отмъщение/Ако мъжът изневери, след това жената може също да го направи, дори да не иска - за да му отмъсти. Жените постъпват така често, за да покажат на половинките си болката, която те са изпитали от предателството. В този случай жените гледат на изневярата като възможност да изравнят резултата. 2. / Заради тръпката /Много често жените го правят, заради тръпката от това дали ще бъдат хванати. Обикновено разчитат, че това няма да се случи. Искат да се спуснат в приключение, без да губят това, което вече имат в лицето на половинката си. 3. /Да си погалят еготоИзневярата се случва много често, когато жената спира да се чувства емоционално обвързана с мъжа си. Когато изневерява, тя си почесва егото, защото чуждите мъже и правят комплименти и я ласкаят по много начини, нещо което не се случва във връзката им. 4. /Търси любовна връзкаАко отношенията ви са стигнали момент, в който приличате повече на съквартиранти, отколкото на влюбени, нищо чудно жена ви скоро да ви изневери. На нея и липсва близостта и отношението от началото на връзката ви. 5. / Искат да бъдат хванати Жената много често не иска да бъде виновна за раздялата, затова изневерява с цел да бъде хваната. Това е един вид спасителен изход за нея. 6. /Отегчени са от сексуалния си животКогато сексът стане предсказуем или липсва, жената започва да търси разнообразие в чужди чаршафи. 7. /Чувстват се самотни 8. / Живото-застрашаваща ситуация. Ако скоро жената е преживяла инцидент, травма, болест или нещо, което я е поставило на косъм от смъртта, започва да преосмисля нещата. Започва да гледа на живота си в по-голяма дълбочина, осъзнавайки смъртността си. Когато разбере важността на всеки момент или това, че е ограничена във времето, не изпуска възможност да се възползва максимално от ситуацията на мига. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

19.   Някой, на когото е дала, не се е справил добре, въпреки очакванията и и специалната припеака, така че сега ти си намазал покрай него. Една от вероятностите.

20.   Изневеряваки, жената... се чувства виновна! Прибирайки се в семейството, тя влага още повече сили и желание с цел "изкупуване" на вина. Ако изневярата не е била качествена ( секс) или стойносттна ( емоции)... връща се, няма къде да отиде. Въпросът е докато прави секс... какво си фантазира...!!! Жена, скъсвайки емоционалната нишка със съпруга си, товага любовта изчезва и остава само грижата продиктувана от отговорност ( да не изгуби, това, което има-семейство, пари, статус и т. н... до следващия път)...!!!

21.   Навремето работех в завод в малък град. Имаше една колежка на която мъжът и беше много ревнив. Винаги на късните смени той е чакаше и взимаше след работа, спокоен че няма да му изневери след работа. Тя милата по дашна си го правеше от време на време на работно място. Извода, не търсете под вола теле. Обичайте си жената, правете страстен секс, а ако има съмнение по даден въпрос, говорете.

22.   Не вярвам да ти е изневерила, но някой здравата я е затоплил. Щом с такова желание те е пожелала след като се е върнала, а и щом не се е грижела за интимната си прическа през времето на командировката, са доказателства за това, че ти е била вярна. Мокрото петно на чаршафа означава, че е изпитала екстаз от акта, можеш само да се гордееш от себе си.

23.   Може да е изпитала желание за интимност с някой мъж и да си е фантазирала нещо, но не ти е изневерила. Бурният и страстен секс с теб след командировката го доказва. Стига си се филмирал.
Не ти ли се е случвало докато правиш секс с жена си или преди това да имаш фантазии, че си с друга?

Ж 46

24.   Абе как да не е, глупости от повечето в коментарите. За да го пишеш значи си усетил нещо което не е по реда си. На мен жена ми ми беше изневерила и на 4-тия ден като си дойде, първо се изчукахме както никога до сега и след това си призна че имала 15-20 минутна секс забежка с един колега нейн. Случило се било на бързо уж без да го иска....

25.   И да ти е изневерила какво от това? Прекарала е приятно. Нещо различно. И е натрупала опит.

26.   Жените обсъждат сексуалният си живот с приятелки много често и с пълно подробности, след което си дават съвети. Сега си представи жена ти и колежките и леко пийнали как хубаво са си приказвали. После си представи как жена ти се е вдъхновила от всичко това, липсвал си и за няколко дни и е решила да се изчукате здраво както трябва. Това става в 70% от случаите, другото са си курвенски истории и въображение.

27.   М42

Съгласен съм с 6 и 23
Ако ти беше изневерила щеше да гледа с други очи на теб. Особено ако е било емоционално, а за жена винаги е емоционално. Няма как да й влезе чужд и да не й завърти главата.

Със сигурност е флиртувала обаче. И както казва 6 яко е заредила батерийките.

28.   Някой я е разработил. Като е в отделна стая какво? Не може да и се изредят. Радвай се, някой ти е помогнал, щом е подмокрена, яко чукане е било, докато си я чукал, си е спомняла за преживяното.

30.   Напълно съм съгласна с 23. На мен ми се е случвало да подлудя мъжа ми, защото съм пожелала друг сексуално, но моралът ми е такъв, че не бих си позволила да направя нещо с друг.

32.   Деца май нямате