Споделена история от Секс и интимност

Помогнете ми
Преди време започнах да се събирам в грешна компания която беше само от момчета които си позволяваха много работи които не съм искала да стават. Аз и най-добрата ми приятелка в момента искаме да си изчистим имената но не знаем как! Не сме правили безразборен секс или нещо подобно най-много някоя свирка и това да е било нищо повече. Тъпото е, че сега всеки втори ни мисли за курви каквито не сме или поне аз не съм защото аз знам какво е да държиш на едно момче…

Коментари

1.   Имах един разговор с едно момиче, мисля, че беше на 16. Каза ми, че е девствена, но и че е правила свирки на 3-ма, 4-ма досега. Не помня точно. Каза, че не е к-рва. Живее сама с баща си, защото майка й забегнала с някакъв мъж. Баща й често й викал и казвал, че е като майка си - разбирай к-рва!

Та така и ти - мислиш си, че не си к.... , но пита ли останалите около тебе какво мислят по въпроса? :D

2.   Намери си нови приятели...

3.   Първата ти грешка е била, че си се събирала с компания главно от момчета. Да си мислила като си издухала цялата компания.. тя никоя не е горда, че е курва или се самоопределя като такава ама ей на.. сега си понасяй последствията.

4.   Никоя курва не мисли че е такава, а курва се нарича жена която смята че някоя свирка не е нищо кой знае какво.

Последното ти изречение е интересно, значи знаеш какво е да държиш на едно момче чурката.

Имената си в тийн обществото ви няма как да изчистите, след като се е разчуло че правите свирки без да му мислите много, от тук нататък всяко момче ще ви обръща внимание само с цел да му направите свирка, ако може да получи и нещо повече, анален секс примерно, но не биха си позволили да държи на теб като на качествено момиче.
Имате два варианта да спрете всякакви контакти с момчета за 4-5 години или да правите свирка на всеки който се прави че ви харесва с цел да получи свирка.

6.   Искаш някой със силна воля да ти направи по добро внушение е добре не си курва опитаха се са те направят, но ти не си искала и сега си чиста!

7.   Здравей,
Първото нещо което което трябва да направиш е да си смениш тел. Номер. Смени си начина на обличане. Поднови си стари запознанства. Не излизаи сама на улицата. Купи си перука. Премисти се в друг град да живееш. Пожелавам ти успех. Кирил

8.   Докато живееш в това населено място, всички ще гледат на теб като на пропаднала жена. Не е лесно да си жена. Ако си лесна, казват, че си курва. Ако си прекалено дистанцирана, пак ще говорят лошо за теб. Никой не уважава лесните жени. И жените и мъжете. Ако искаш да гледат на теб с други очи, трябва да се преместиш в друг град. Обличай се в женствени дрехи, без прекалено къси поли, рокли и обувки на много висок ток! Говори само на книжовен български език! Бъди учтива и вежлива към всички, без да фамилиарничиш с мъжете! Ако искаш да привличаш качествени мъже, обличай се и се дръж качествено. Това, че си била с такава група момчета, не говори много добре за теб. Сега сърбаш попарата, която сама си забъркала. Ако не смениш обкръжението си, не чакай да ти се случат добри неща, независимо къде живееш.