Споделена история от Секс и интимност

Масажистьт ми прави страхотни неща с мен
Здравейте,
Аз сьм жена на 45, в много добра форма, сексапил и самочувствие, семейна, с 2 деца. Не страдам от липса на мьжко внимание и постоянно сьм в някакьв лежерен филм, за да не скучая, но и без много да се увличам. Мьжьт ми е среда вьв всяко едно отношение и там нещата са стабилни, но и леко скучни, без да се оплаквам.
Отскоро зарязах всички авантюри, защото май си намерих Майстора, както се казва... Трьгнах на една серия масажи, уж за 10 пьти платих, а продьлжавам вече сигурно става 5 месеца и не мога да се спра. Масажиста, на около 35, стегнато и жилаво момче, започна доста професионално серията, но постепенно като че ли му стана интересно тялото ми и започна доста да се задьржа на интимните ми зони. Когато усети, че не се дьрпам и даже се нагаждам и си трая, на трето-четвьрто посещение направо започна кьм средата на часа да работи сьс затоплени и нежни рьце само по това как да ме побьрква с пипане и бьркане с прьсти пьрво в дупето и постепенно и вьв вагината ми. Без да си говорим нищо за това всеки пьт, започнах да се отпускам в рьцете му и да го оставям да прави с мен каквото поиска с опитните си рьце. Всеки масаж приключва поне с 2-3 сладки мои свьршвания и си трьгвам като преродена. Отскоро започна да ми прилага и едни притискания на пубиса, както сьм по грьбче, докато с прьстите на другата рька ме триеше отдолу и вьтре и така успя да ме накара да свьрша мощно, с фонтан на няколко тласька. Боже, хора, СКУИРТВАХ за пьрви пьт в живота си и бях на седмото небе... Стисках зьби да не крещя, защото има и други хора в другите кабинети и впих нокти в рьката, която ми донесе такава наслада. Всеки пьт става все по-яко, пристрастих се кьм тези масажи и този мьж. Не си говорим нищо, само с поглед му показвам, че сьм много, много, много доволна. Той явно е от тези мьже, които харесват да дьржат жените в рьцете си, а може и така да си задьржа клиентки, защото за него почти няма часове и са само хубави зрели жени като мен, засичам ги като ходя. Както и да е, но знае как да пипа пича и не мога се спра... Вече не се пипам сама, почти не правя секс с моя мьж, а на масажи ходя мин. по 3 пьти на седмица вече 5 месеца и давам луди пари в този салон. Като омагьосана сьм, започвам да си мисля дали да не му покажа, че го искам да ми влезе и той, усещам го, че понякога се вьзбужда здраво, все пак хубава жена сьм, но се страхувам да не прекьсна магията, а и не искам нещата да стават сериозни... Много хора ми се чудят какви са тия масажи, на които ходя вече толкова редовно толкова време, мьжа ми и той, но не мисля да спирам...
Мацки, препорьчвам ви, не се задоволявайте само с това, което получавате от скучните си мьже в кьщи, тьрсете си го и навьн. А и това, което правя не е изневяра, просто си глезя тялото и малко душата :-))). Обичам ви всички...

Коментари

51-90 от 90

78.   Дай малко подробности за техниката му. Викаш - притиска пубиса ти с една ръка, с другата - влиза ли в теб до "точката" и да ти я "масажира" на кукичка? Какво прави с кл. тора?

79.   До №74. Въпрос -Един здрав, възпитален пердах, без следи на видими места, дали е ново усещане и нова емоция. Просто за протокола на усещанията и изживяванията, че при някои тези изживявания приключват я в бидон, я в куфар, я с джанта на кръста и на пет метра под водата, я случайно подхлъзване и пазане в дълбока пропаст. Всичко изброено е силна емоция, особено преди краят. Може би е вълнуващо в очакване на финала. Може пък на някой, който не ги е вълнувал, той да се е развълнувал и описаното по-горе да стане реалност.

81.   Следя темата с интерес. Попаднах случайно на нея, беше отворена на комп. на мъжа ми. Знам, че и той ще прочете коментара ми. И аз ходя на масаж, класически. Не, че не съм искала и аз да се почувствам като авторката, но не смея да си поискам.. НО!! попаднах на един масажист, нов в салона, но на няколко пъти случайно ме докосна на необичайни места и изтръпнах. Стана ми хубаво.. Следващата седмица поисках пак той да ми прави масаж, но бях с тесни бикини. Пак ме докосна, но усетих, че кърпата с която бях се свлече. Масажираше ми бедрата и тогава усетих цялата му ръка как ми обхвана задника. Оставих се. Свърших. Той усети и след малко си премести ръцете на гърба ми. След като приключи ми каза"Г-жо трябва да поработим повече за да се отпуснете напълно. Имате натрупано огромно напрежение.. Благодарих му и си взех час за другата седмица. Направо сияех.. Следваща седмица го нямаше. Беше напуснал, не знаеха къде е отишъл. Знам, че се казваше Иван. Е това беше единственият път в които наистина успях да свърша.. Минаха 3г. Масажите ми действат добре, но не смея да си поискам като неговия. Ако ми предложат с радост ще опитам, но не мога сама да поискам.. Така, че "завиждам" на авторката за нейното попадение.

82.   15 съм. Чак се възбудих. :))
Ако желаеш може да разменим контакти някак.

83.   Грижете се още за скъпоценните ви жени, а те ще си го слагат по масажни студиа, фитнес центрове, в офиса, в тоалетната на някоя дискотека, къде ли не...

84.   Аз съм 12 и 63, масажиста

Първо да отговоря на 77. Ако изключим масажите на бременни (които са 60% от практиката ми) останалото е долу горе 60% жени. Много от тях са сингъл. Много от тях са недоволни от съпрузите си. Много от тях са ощетени по един или друг начин и не се чувстват щастливи във връзката си. Имат нужда от ласки и внимание..
10% от тях ме поръчват от терапевтични нужди. Очеизвадно е, че останалите ме поръчват заради нещата изброени по-горе. Сега, една жена никога, ама никога няма да предприеме първата стъпка. Дори и в държава където аз мога да вляза в затвора. Това поставя една пропаст между нас, която аз запълвам с професионализъм. Ако тя предприеме първата стъпка, значи не е жена. Фундаментално е жената да се чувства желана. Мъжкарани (tom-boys) които настъпват имам може би 1-2%, но дори и те не смеят да направят нещо първи. Аз съм мъж все пак ако реша да се държа професионално въпроса е приключен.

Сега, имам клиентки които са ми редовни. Една например споделя с мен как мъжа й е похарчил 100хил паунда по някаква проститутка в Малта. Купувал й бижута. Тя обаче се почувствала ощетена подала молба за развод и решила да си го върне... с мен. Следва рев на масажната ми кушетка и моето мълчание за час. Имам и такива, с които се прегръщаме като се видим. Които само като ги докосна и им настръхва кожата. Такива, които пък се интересуват от мен. Всякакви имам.
Обаче както каза авторката, няма да ставаме гаджета, я. Това е и причината да харесвам толкова много темата.
А това е терапията, за която говорих
https://youtu. be/cwIamGUNYm4
Нарича се ломи ломи и е хавайски масаж. Това е най чувствения масаж, който може да имате. Незнам колко хора го могат в България, но аз съм квалифициран. Нямам търпение като се прибера в БГ да го правя.

Колкото до това колко жени се възбуждат. ВСИЧКИ! Без изключение. Разбира се зависи какви масажи правя. Повечето ми резервации са дълбокотъканни, терапевтични. Те не. Често си заспиват на масата и през ум не им минава за секс. Говоря за релаксиращите или за целулитните обаче. Някои даже оставят мокри петна. Въпросът е обаче колко от тях умело го прикриват. 80%. Как? Повечето влизат в някакъв безумен разговор за политика, Ковид, войната в Украйна, трансдженъризъм.. каквото се сетите. Искат да чуят гласа си, че не трепери. Често си водят монолози.
Има и такива обаче, които откровено си заекват накрая. Повечето от тях са заети с работа, не са виждали мъж от много време. Посрещат ме навъсено, изпращат ме с усмивка. Винаги. Без изключение.

Колкото до жените масажистки. Там вече е елементарно. Всички до една, без изключение са имали случай мъж да им предложи директно. Всички 1/5 от мъжете го правят. Обикновено пари. Обикновено мъжа ги дава предварително. С други думи "очаквам нещо, сещай се". Ако тя ги вземе значи е в джаза. Ще си го кажа направо. Повечето от колежките ми (разбира се не всички, да кажем 20% са изключение) или супер много обичат секса или си търсят мъж, състоятелен, или са откровени проститутки. Първия тип говорят много и пипат много. Втория тип си подбират клиентите, с останалите се държат резервирано и ако не те харесват за тях си просто портфейл. Третия тип са ясни.
Ерекция виждат всеки ден по 7 пъти. Нито можеш да ги уплашиш, нито да ги засрамиш. Ако искат да те подхванат или лекичко ще ти докоснат чатала докато си по лице или ще ти направят масаж на корема и слабините, докато си по гръб, с ерекция. Повярвай ми, знаят как да те докарат до ерекция. Както и аз знам как да възбудя една жена. От 1800 масажа досега, повечето са ми жени. Това правя всеки ден. И вчера, и днес, и утре и вдруги ден. Същото е и за тях.

Авторке интересува ме един технически въпрос. Казваш че до 3-4та терапия нищо не е правил. До тогава покривал ли те е с хавлия? Колко голяма и колко е покривала дупето? Питам те защото все още ми се струва странно дори и на мен да е успял да се докопа до важните части още на 3 та терапия, освен ако не е целулитен масаж. Смелчага е твоя терапевт, откровено го казвам и без да те познавам смея да се съглася, че сигурно си доста красива жена. Аз в такива авантюри с всяка не бих се впуснал да рискувам.
И всъщност, да... какви са тия 10 терапии? Дълбоко тъканен? Класически? Целулитен?

• Поздравления на 81, че се включи и тя в темата. Пак ще повторя за дами като теб. Ако ви харесва масажиста, след като счупите леда на 2-3 терапия сложете си ръцете на слабините и лекичко почнете да мастурбирате. Той ще види. Ако ръцете му не започнат да треперят в този момент, най вероятно ще ви пита "да помогна ли? " :)

М. В.

85.   M33, обожавам женските крака и твоите звучат направо прекрасни. С удоволствие ще плащам за всякакви грижи за тях при който си искаш педюкюрен център ако от време на време ми даваш да ги обгрижа хубаво с ръце, устни и език.

Поздрави, обожател на 33 от София :)

86.   Добре де, 54, отговарям ти:
Не ме интересува дали и мьжьт ми не ходи нвкьде за масаж с хепиенд. Доколкото го познавам, едва ли, но и да ходи, да е жив и здрав. Аз знам за толкова години, какво може да ми даде той в секса и какво не може, затова и си решавам нуждите сама и навьн. Все пак семейството не се крепи само на секс, има и други неща, заради които двама души остават заедно цял живот, нали?

88.   От авторката до 85:
Имай предвид, че сьм скьпа жена и грижите по мен не са евтини. Салона за педикюр, в който ходя по 2 пьти на месец е от най-скьпите в София, но пьк резултата си струва... Ще ти хареса много, обожателю на 33 ;-) Ами ако те усети жена ти, че плащаш чужди сметки в салон, да не стане беля? ;-)))

89.   Авторката, благодаря за отговора! Все пак ти е прозвучало като заяждане, а не е. Лично аз не бих имал нищо против жена ми да получи подобно удоволствие. Вероятно сме единици (поне у нас) мъжете с подобно разбиране. Принципно сме съгласни, че веднъж се живее и тряба да си доставяме максимално приятни мигове и емоции. За всеки те са различни. Аз лично не бих изпитал подобни от слушането на чалга, рап, та и от класическа музика. Някои обаче биха. Аз изпитвам удоволствие от други неща. Не виждам нищо неестествено в това. В този ред на мисли, не бих спрял жена ми да посети концерт с нейната любима музика.
Театър, шоу... Нямаме нищо против партньорът ни да бъде развеселен от едни "специалисти в областта" да го речем, при положение, че ние не можем да го направим така...
След емоционалното да погледнем и физическото. Нямаме против партньорът ни да отиде на масаж и да бъде освежен. Ясно е, че става дума за своеобразно физическо удоволствие, но всеки е с нагласата, и дума не бива, не може да става за сексуално такова. По подразбиране изключваме буквално сексуален акт. Но иначе нямаме кой-знае какво против, ако партньорът ни се самозадоволява понякога. Е, стига това да не е за наша сметка... (да бъдем лишавани от полагащото ни се).
И тук се изчерпва склонността ни, нашият човек да се изкефи на макс - бидейки масажиран, да свърши. Къде е проблемът ни освен в егоизма ни? Не мисля, че тук има място за ревност. Тя дефакто е функция на страх от загуба на партньора. Масажистът няма никакъв интерес да ти вземе жената. Звучи ми горе-долу като артист да си вземе някоя зрителка... Да я използва... е, свършва тя, той - не. Става дума и за при двата пола. Ясно ми е, че ще бъда анатемосан от повечето тук. Уверявам ви, че няма да чета труда на анатемосвачи. Интересно ще ми бъде ако все пак някой се престраши и сподели виждане подобно на моето. На такива, които даже биха насърчили партньора си да си достави такова удоволствие.
Специални благодарности и на масажиста от UK, за обстойния отчет! Аз лично го намирам за полезен и поучителен. Информацията от "кухнята" често не е красива, но е поучителна и важна (за някои... ).

91.   От авт. :
Да добре казано. Предлагам да закрием темата с това изложение. Получи се добро обсъждане, но се уморен да го следя и отговарям. Благодаря ви, обичам ви всички :-)

92.   Аз съм пак лондонския масажист.
Първо да се обърна към 89. Доста земен човек ми се струва.
Приятелю, с удоволствие бих коментирал с теб целия си занаят. Който далеч не е масажиране на мускули и съединителна тъкан само. Бързам да кажа, че в нашия занаят има сигурно повече психология, отколкото ако идете на психолог. Просто защото тялото никога не лъже. Ако умееш да си говориш с тялото, всичко може да ти каже.

Имам клиенти руски олигарси, депутати, певци и актьори (английски), хора които правят одита на фирма МЕТ (тук от Англия), на Кирил Петков и Асен Василев и ги познават. Хора, които правят рисковите анализи на правителството на ЮК.. Хора които са от С-костюма на Блекрок. Генералния мениджър на една от най големите банки в света ми е клиентка. Спортисти супер известни. Футболист имам един от Манчестър Юнайтед. Имам и фотомодели от ония дългокраките каки по ФТВ. Имал съм порно актьори и актриси, направо в студиото им. Имал съм и куртизанки 6 момичета, които живят на Хайд Парк в апартамент за 15млн паунда, с повече самочувстие от Маргарет Тачър. Имам и гейове, и лизбийки, и бедни, и богати, и прости, и умни. И идиоти, и супер готини. Имам и българки, чистачки на къщи, и такива омъжени за влиятелни господа. И българи бизнесмени с фабрики в България, и спондилозни строителни работници. Имал съм и бандити, които са избягали от БГ по времето на Сик и Вис-2
Всичко мога да ви кажа. Ако искате да разберете информация - питайте масажиста. Да, кухнята, в която работя е ОГРОМНА!
И не само аз. Главната масажистка на Шейха на Дубай например е българка. Най добрия масажист в света и европа за 2022 е българин - Слав Маринов. Тук в Лондон се провежда световното.
Нашата професия е много, много специална. За съжаление за повечето хора асоциацията им стига до мачкане на "плешката" и осовобождаване с щастлив край :) Освен това можем да правим жените щастливи, да...

Имам една двойка - французин и рускиня, които ме викат за тройка. С мъжа й си пием бирата вече. Те искат някой сигурен и можещ да я скуиртва... че тя красива, не се трае и има нужди, докато той е в Париж. Дали се обичат? 100% По-истински връзки, от тези които не се ревнуват и се споделят в секса с други, няма за мен.
Кофти ми е като изневеряват зад гърбовете си и жиевят в лъжа. Вместо да седнат да си поговорят и да се разберат.

Авторке, разбирам че нямаш време, защото отговаряш само на кратките съобщения за педикюри, от тайните обожатели :)))
Виж обаче, моля те какво съм написал в 63 и 84. Внимателно ги прочети, ще се радвам ако отговориш!
И пиши как вървят сесиите с твоя Ваньо (всяка хубава ябълка си има един Ваньо :)

М. В.

93.   15 съм. Крачетата меки ли са отдолу като на детенце? Не трябва да са такива на зряла секси жена. :))

94.   Моля, да бъда разбран правилно. Не съм пуританин, правил съм постъпки, при симпозиуми, конференции или при продължителни командировки в някогашният Съветски съюз, които и до сега не съм сигурен дали са били грешки или са били емоционални изблици, от желание за женска топлина, ласки или близост. Определено, като действащ в първо лице, не бих ги споделил и със самият себе си. Тези изживявания остават някъде дълбоко в съзнанието или по-точно в спомените, като нещо случило е с друг човек, в друго време. Не разбирам авторката, ако тя е реална личност, а не някаква социално-сексуално провокация. Струва ми се, че нещо подобно съм чел, което тангира към темата, в книгата на Август Форел "Половият въпрос". Може пък да е някаква неолиберална перверзия, нещо като подготовка за новата реалност, нещо като проверка на устойчивостта на обществото към перверзии. Аз съм от поколението, което лумпените наричат "бумъри". Ще цитирам едни изказване: “Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството – тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ! “, –

Алън Дълес 5-ят директор на ЦРУ (1953-1951) и ръководител на американските тайни служби в Европа по време на ВСВ-- //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

95.   от 85 до авторката.

Колко е да скъп? Ще се справя, стига да си получавам наградата след всяко ходене в салона.. Как ти се струва ;)

96.   Fallschirmspringer докога ще спамиш темите на хората с глупостите за себе си БЕ? Никой не го интересува живота ти - станал си пенсионер а живота ти мина в киснене в нета и дрънкаме ма измислени истории за невероятния ти живот. Какво общо имат брътвежите ти и това да се пънеш да се изкарваш с интересен живот с темата? Нито към авторката проявяваш интерес нито към масажи нито към нищо. Навсякъде само пишеш за себе си и живота си - иди на психолог. Защо изобщо ти одобряват коментарите се чудя.

Авторке защо не пратиш мъжа си на курс за масажи и да ти ги прави той? Или май не е в масажа а в чуждото? :) И защо се самозалъгваш че това не е изневяра?

97.   и пак от 85.

за жена ми не се притеснявай, мисли къде ще ми даваш да си събера наградата и как да обненим контакт ;)

98.   Десантчик, времето на хората за които говориш за жалост отмина. В момента хората са (сме, не се мисля за по-велик от останалите) станали евтини, в смисъл - не виждат защо трябва да защитават идеал, ами да не са само функция на нагоните си. Това води до безболезнено съществуване, липса на каквито и до е било морални конфликти, но и до загуба на смисъл - в един момент усещаш, че живееш само, за да утоляваш глада си. Сам ставаш на животно.

Опасявям се не за другите, опасявам се за себе си. Много лесно е да свърнеш по тази пътека, по "широкия път". Но не знам какво ме чака на неговия край, тоест - знам предилно добре. Смърт...

99.   До авторката, моля те прочети 63 и 84, преди да си тръгнеш от темата.

от 12, масажиста в Лондон

100.   96, позволявам си да ти отговоря вместо авторката, тъй като тя заяви, че няма повече интерес към темата. Подкрепям те за дъртия десантчик.
За съвета авторката да прати мъжа си на уроци... И без уроци, когато някой има желание може да се усъвършенства в нещо. Най-вероятно мъжът й няма такова. Възможни са всякакви причини.
Дали е изневяра... Неслучайно я питах дали мъжът й знае какво точно се случва. Малко е вероятно, но ако е така, няма как да говорим за изневяра. Повярвай ми, има хора с разбирания, че получаването на върховно удоволствие от партньора му, не е проблем и да е от друг.
Въпрос към теб: считаш ли за изневяра мастурбирането с мисли за друг?

102.   Какво унижение на стари години да си плащаш за свършване. И толкова срамно всеки път, на опашка, с час... ужас. И той прекрачил границата на професионалното отношение към клиент... че и се хвали авторката. Болно общество.

103.   102, бъди си здрав(а) и не се занимавай с чуждото психично здраве, освен ако не си профи в областта и някой да те е помолил! Другото са обидни квалификации!
Всеки има свои специфични потребности. Някои, например, не могат и да се изходят в тоалетната без някакво допълнително въздействие (отвара или хапче). Има, до колкото знам, и специални масажи за целта.
Не е най-приятно да се чака пред кабинети, гишета, та и в магазина, но е ежедневие.
Всеки решава сам за какво да си харчи парите. Аз не давам и стотинка за златни дрънкулки, да речем. Не ме влече ресторант с жива музика. Не си падам по гледането на всякакви спортни състезания. Но и не трупам парите си. Имам си за какво да си ги харча. Даже ми не стигат :))
"Прекрачил границата... " На всеки му писва от нормите в битието. Лошо е, когато заради собственото си удоволствие пречи по някакъв начин на другите. В случая масажистът на кого пречи? На дамата е само полезен. На съпруга й? Ами ако той й доставяше въпросното удоволствие, тя не би тръгнала да чака "на опашка с час"... В същото време той (мъжът й) е свободен да си се занимава с приятна за него дейност. Така, че и на него му е отмяна. Проблем е само ако дамата, удовлетворена от масажиста, започне да лишава мъжа си от секс. Попитах я, но не ми отговори.

104.   Аз съм чак масажиста от Лондон

Понеже авторката повече няма да влезе тук, заради вашите нападки, аз ще отговоря вместо нея, за да в защитя.

Тя не си плаща някой да я мачка произволно. Тя си плаща за терапия, която не всеки може. Ако ти, 102 си жена и ако никога не си била наясно с твоята сексуалност хубаво е да допуснеш че много хора, за разлика от теб искат да изпитат оргазъм. Ако си в плен на брак, в който тези неща не се случват не виждам нищо лошо, в това което авторката върши.
Тук дилемите са две.
1. Дали е легално? Субективен въпрос, зависи от държавата.. В държави като Тайланд такива масажи са легални и е нормално да си плащаш за тях. Наричат се Йони, за жени и Лингам за мъже. В България обаче хората са задръстени и плащат десетки хиляди на Кобилкина за същото.. То даже не е същото, защото тя ги баламосва и само има взема парите.

2. Дали е изневяра. Би било изневяра ако мъжа й е комплексиран ревнивец. Ако той истински обича жена си, ще я остави на някой професионалист да свърши работата. Ако обаче мисли за накърненото си егенце, да ще го сметне за изневяра. Изневярата се случва в главите на хората, не с телата им. Една ч**я мислейки за друга вече е изневяра.
Тук даже не говорим за проникване с член. Това е вече друго.
Каква е разликата дали ще й докосва рамената или вулвата?
Аз вулви мога да докосвам без да влагам чувства. Също като гинеколог. Някои хора се възбуждат обаче само като докосват рамена. Въпрос на професионализъм

Пак ще. кажа, имам приятели, които ме викат за тройка, Просто защото мога да доведа жена му да пръска. Повярвай ми толкова се обичат, че съм милиони километри от мисълта, че мога да застана между тях. По скоро съм нещо като вибратор под наем. Аз нямам против, и аз се забавлявам.

Ще го кажа накратко : мастурбиране мислейки за друг или масажист докато си мислиш за мъжа си? Избирайте

105.   49, здрасти, еди кой си от АБВ. Сега ме плюеш, но искаше да се запознаем лично, нали? Затова беше и онази тема, която написа, а на имейл ми се извини. Сега го раздаваш "алфа мъжкар" в коментарите. Това сте повечето български мъже: нито можете да си държите на думата, нито на позицията.
Само да ти кажа няколко неща:
- изглеждам по- добре от теб, защото тренирам, а ти си дебел;
- почти не познавам наркомани, които да носят метълски дрехи; това е българска измишльотина на не особено интелигентният ни народ и не знаех, че просто дънки, тениска и маратонки са "наркомански стил"; ти изкара повече от половината нация наркомани, бе, момче!
- не всички козметици скубят вежди; смешно е да говори мъж на тема красота и козметика, особено позанемарил се такъв;
- ти си много по- злобен и отвратителен от мен; аз все още не съм направила тема, в която лично да оплюя някого, докато ти ме оплю в темата си, говорейки купища измислици за мен, плю ме в мейлите, плю ме и от фалшивия ти фейсбук от който говорехме на видеочат, сакън да не ти разбера истинския такъв (пъзльовска му работа);
- бившият ми не само не ме е сдъвкал и изплюл, ами май се е прецакал с новата, защото отношенията им са нестабилни, доколкото чух, пък и се крият, но българските мъже никога не цените грижовните си и лоялни жени, но това е за ваша сметка; и да, бившият ми изглежда по- добре от теб или поне изглеждаше, защото не знам дали не се е променил визуално;
- не си много умен, но ще го повторя за пореден път: не плюя българските мъже, заради връзката с полуруснака и не ви плюя заради връзки, а заради такива като теб, разбираш ли? Една връзка не може да докара такава масова ненавист към половин нация. То не и логично, но като липсва акъл, как дори да се види логиката, пък камо ли да се разбере? ! Май те надценявам, а? Омразата ми към вас идва от всичките обиди и подигравки и ежедневното отношение на такива като теб, а не от връзки. Сега се надявам да го разбереш, но едва ли.
Не ми приписвай качествата на "нормалните" жени, с които си бил, като например, че съм искала всичко да ми се поднася. Няма такова нещо и не ме познаваш, за да го кажеш. Това е твоя проекция върху мен от "истинските" жени, с които си бил. В този ред на мисли:

Много съм далеч от твърдението ти, че съм типичната българка (може би за някои неща, но далеч не за всичко), но типичните български "мъже, типично по НЕмъжки, ще вземете положителните качества на една жена, и ще ги припишете на разни "горди" фльорци и еднодневки, които изкарвате качествени. Нищо, както винаги съм казвала - от това страдате, вие, "мъжете". По- скоро ти си типичният български "мъж" - не особено угледен на външен вид, не особено схватлив, но искащ принцеса до себе си, която ще третира като парцал и ще товари с капризите си, просто защото не може да бъде мъж с нея. Толкова си можете, повечето български, ахъм... мъже.

Та, нормално е да съм недоволна, при все, че държавата ни прелива със същества като теб, които би следвало да са мъже, но нямат нищо мъжко като съдържание. И не е "вечно". Не си запознат с ежедневието ми, за за твърдиш такова нещо. Никоя нормална жена няма да бъде щастлива с капризничещи и вулгарни мрънкала за мъже като теб. Трябва да е луда, че да се радва на такова като теб. Затова и на около 40 години си сам, драскащ гнусотии по мой адрес тук, макар че конфликтът ни беше отдавна, есента на 2022, ако не се лъжа. Злобен си като злопаметна бездетна лелка на сухо и затова си сам, защото никоя нормална жена не иска да бъде с теб, понеже ще има чувството, че е във връзка с друга жена и то - злобна... да не казвам думата за женско куче. Честно, пробвай се с дебела веган феминистка с боядисани мишници или много женствен гей. Там ще установите някакво междуличностно равновесие.
Хайде, сега постъпи като един истински балкански а(на)лфа мъжкар и типично по в български свободен стил напиши още една темичка против мен, освен ако не си го направил вече. Даже ми пиши на мейла да ми кажеш какъв боклук съм, като така си се лепнал за мен отново. Няма да е нещо, което да ме впечатли.

Апропо, на Десантчика и на малкият пръст не можеш да стъпиш. Той е доста по- разбран от теб и много по- интелигентен, да не говорим, че няма женска злоба в него, като при теб. А мъж с женска злоба е нещо много по- противно от жена с женска злоба. Тръгнат ли тези типични женски проявления в поведението и мисленето на един мъж... светла му безпамет.

Black Sabbath

106.   Да не ти пука, нормални неща от живота, това е услуга, масово посещават масажи хората, хубаво е, че си намерила твоето удоволствие, защото щастието си зависи предимно от теб.

110.   До масажиста от UK, от авторката:
ОК, готин, отговарям ти:
Ела си тук, започни и ако си толкова добьр, ще те пробвам, ще те посещавам и ще ти намеря още доста клиентки.

111.   Ей, авторката пък много обидчива милата хаха. Нещо не и изнасят неудобните въпроси. Някаква държанка която се чуди с какво да си разнообрази скучния живот харчейки парите на мъжа си.

М. В. масажиста от Лондон или както там се водиш.

"В България обаче хората са задръстени" сериозно ли? Ми що тогава се пънеш да си идваш тука и да бъркаш по дупките на задръстените българки? Нали там са много отворени защо не си седиш там? Нещо те хвана шубето да не те тикнат у дранголника? Ти като си толкова желан и те канят на тройки петорки и осморки как за толкова време не си намери някоя или никоя не е достойна за теб? Уж си много желан а пък тука някаква бръмчалка ти каза две приказки и ти като клъвна че не можеш да се спреш? Да сте се видели че и пишеш с надеждата да ти отговори. Защо така след като си толкова желан и с опции? Явно най голямото ти постижение с жените е да те ползват като вибратор и да те обливат с телесни течности :)

" Би било изневяра ако мъжа й е комплексиран ревнивец. Ако той истински обича жена си, ще я остави на някой професионалист да свърши работата. " Брех колко умно. Айде като си толкова отворен ако някой ден имаш възлюбена и тя си пада по некрофилия дали ще откраднеш труп от моргата за да и доставиш удоволствието да го ползва и да пръска като фонтан? А ако има фетиш към секс с ампутирани дали ще си резнеш ръчичката или крачето за да и доставиш насладата? Или викаш това е извратено и ненормално но да гледаш как някой друг оправя жена ти е символ на любов и преданост?

Всъщност комплексирания и задръстения си ти, но не можеш да го осъзнаеш. Добре че тук все още се намират нормални хора държащи на нормалните отношения между хората.

112.   До №105 "Black Sabbath"" Благодаря, че казахте добри думи за мен, но не винаги ги заслужавам или по-точно съм ги заслужавал, говоря за миналото ми.. Най-странното е, че Вие с Вашите разсъждения ми ставате интелектуално и социално все по -близка. От "постовете" Ви, в голяма част се доближавате до разсъжденията на моята съпруга и донякъде на тези на дъщеря ни. Може би защото даже и като род, около мен преобладават жени. В числово изражение, около мен има 9 жени и момичета и трима мъже като аз съм най-възрастният. Съпругата ми както съм вече писал нееднократно е високо организирана работохоличка и отличен ръководител, ръководи над 300 мъже, а дъщеря ни софтуерен инженер с докторат взет в така нареченият "бял запад". Сега по другата тема, този който ви критикува е същият сив плъх, който и мен критикува. Изглежда, че Вие имате някакви по- задълбочени наблюдения върху него. Прилича на на мизерен и подъл човечец, който съществува и вегетира, само от това да излива злобата, при това най-вече безпочвена върху други хора, които нито познава, нито е виждал, нито знае начина им на живот. Защо изпитва такава злоба към жените, това не го разбирам, какво му пречат, какви странни мисли, ако изобщо има такива, му блуждаят в главата. какво лошо има един мъж да харесва жени, да се разбира с жени, да ги смята, а те са и умни, и високообразовани, и културни, и с добър произход. Любопитен ми е като типаж. Чудя се дали има много такива като него, вечно кисели, вечно недоволни, вечно другите им виновни. Вашите постъпки, които той смята за странни, за мен са проява на креативност, самостоятелно виждане, смелост, лично достойнство. Между другото, така наречената "униформа" която се дискутира, блуза/тениска или тенискообразна блуза/, дънки и маратонки, преди много години се наричаше облеклото на научният сътрудник. Ад и съпругата ми основно носихме "super rifle", този модел при, който имаше един картонен рекламен етикет с каубой, изправил мустанга си на задните крака и "Уинчестър-73". Желая Ви здраве, щастие и по-малко срещи с такива като "онзи", за който Ви питах. Целувам Ви ръка. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

113.   До масажиста от UK,
Интересни истории, пич, разказвай повече. Ако има начин да се свържем да разказваш детайлно на друго място - давай, но не знам как.

115.   От автора, мьж на 45 г., женен, с 2 деца и нормална ориентация:
Дами и господа, много се забавлявах с вашите разсьждения по темата, която ви подадох. Темата е взета от порнифилмче и изследването се провежда с писателска цел. Подготваям сборник разкази и новели на тези теми и дискусиите тук са ми полезни, благодаря ви от сьрце. Имам още две теми в този раздел, които вьрвят много добре засега, ако можете да ги откриете кои са, ще ви призная за сериозни играчи и ще получите бонус, ИЗНЕНАДА от мен.
С уважение, респект и малко хумор ;-))
АВТОРА

116.   113, Ми аз да разказвам, ама нали виждаш тука какво става. Някаква морална полиция от неадекватни хора, с дефицит на внимание и липса на секс у дома. Все едно съм в детската градина.

А и темата е на авторката, не искам да я разводнявам още повече.
Координати вече съм оставил в 84, четете внимателно.
Тук в Лондон не са много еротичните масажисти, за България да не говорим. Та и на мен ми е интересен неговия подход и съм любопитен какво е развитието при авторката.
Иначе при мен с еврейката нищо не се случва. Тя твърде много говори, защото се притеснява. Имам една разведена милионерка Никол, руса, облича се в розово винаги. На 45-48 някъде с огромни гърди, слаба и фина. На нея й правя антицелулитен и почваме по гръб. Снощи влизам в спалнята й и гледам този път си е сложила едни прозрачни бели прашки, така врязани, че половината й вулва е отвън (wedgie). А тя червена на домат със затворени очи. 100% така е искала да ме посрещне от вратата. Няма начин една жена да не знае как изглежда отстрани преди масажа си. Особено ако не е покрита с хавлия. Правил съм й над 30 процедури досега, ама нещо снощи тая прещрака. Нищо не направих, само й дадох знаци за следващия път какво може да правим.
Довечера съм на тройка при Пол и жена му, после ще пием бира.
А в четвъртък имам две млади сингъл момичета съквартирантки, англичанка и италианка. И двете ги оставям мокри всеки път. Мисля този четвъртък да не ги разочаровам и да си изпълня мисията докрай. Проблема е че и двете са в апартамента винаги и може да се стигне до тройка, а там вече ще трябва да импровизирам и да го играя мъжкар. Не ми харесва вниманието като е върху мен особено, обаче. Ако там има развитие ще разказвам, добре.

М. В.

118.   115, Че да ти искам пари тогава? Че то май моите разкази се оказаха по-интересни, особено сега след като си призна :)
Твоя само събра свраките на форума, на кавга :)
М. В.

120.   от авт. до мас. от Лондон:
Сьбирай си историите, ще излезе нещо мн. интересно, не ги пускай така безплатно на чекиджиите.
Успех

121.   M30,

Страхотна тема, аз лично си мечтая за жени, като номер 81 и авторката. Много бих се изкефил аз да извършвам подобни масажи, само докато четох коментарите, потънах в мисли и визуализации.

Дано намерим взаимно това, което търсим!

122.   То да си масажист май излиза голяма далавера. Направо живот си живеят масажистите- завиждам им благородно.
Тези по- специални масажни техники могат ли да се научат от някъде? Има ли материали в и-нета? Аз съм карал курс по класически масаж но никога не съм работил. Учих го за себе си. Също и еротичните масажи искам да ги прилагам на жена ми и любовницата (ако намеря), за собствена употреба така да се каже.

123.   То няма какво да разказвам. Както вече казах лягат ми на леглото голи понякога и не смея да направя повече от нормалните ми масажи.
В момента в Англия се провеждат дори и правителствени кампании за провеждане на курсове в обучение на персонала (conduct training) на фирмите - какви комплименти могат да се правят на жените. За не се обидят. Естествено после тези курсове ще се изродят в правоговор и наименования към джендърите. То даже и сега в някои компании ги задължават да се обръщат към джендъра на "вие". Имам клиенти, които са напускали работа заради това.
Скоро комунизма от миналото ще ни се стори като "разходка в парка"...
Така че насаждат страх в мъжете че могат само за един поглед да ги осъдят (реално в Англия вече има такъв закон. Не можеш да гледаш някоя в очите за повече от 5сек на публично място)
А на жените пък вкарват страх от изнасилване и какво ли още не.

Аз съм избрал да вървя по сигурния път. Имам колеги, които чукат всеки ден... и един ден четем за тях в Гардиан или ББС, че били осъдени. Имаше един, който мацката яко си му е пуснала. Той почнал да я чука. Гаджето й през цялото време е бил в другата стая и масажиста не е знаел за него. После мастията за да излезе от положение и спаси връзката си (като че ли има какво да спасява) подала жалба в полицията за изнасилване. Осъдила го. Лежа момчето в панделата. Писаха за него в Гардиан.
Как пък за един час чукане толкова не се сети да каже " НЕ". Или да извика гаджето си от другата стая. Да такива глупости тука минават... женска държава - на една дума могат да унищожат човека.

Иначе като ги гледам колко са мокри на масата ми... сърцето ми се свива. Казвам ви, живея в Ад. Това което не мога да разбера е, как те не могат да разберат моето положение и как продължават да чакат аз да направя нещо първи.
За младежите по дискотеките дето се надяват да си намерят гадже... изобщо няма да почвам. Новото поколение от момчета се насират от страх да говорят с момичетата. Страх, че момичето може ги унижи, та даже и осъди за сексуален тормоз. Отива да я черпи пиене, тя търчи при охраната.

Та така, ще ви държа на сухо, съжалявам. И на мен ми се иска да ви разкажа нещо по-пикантно, но нямам.
Ето например тия двете момичета тази вечер (от там се връщам). Англичанката Лорен се оказа адвокат. Айде върви я барай, по-така. Канселира си масажа днес. Останах само с италианката - Джулия. Точно когато зачерви бузите, Лорен се прибра от работа, влезе в хола и развали всичко. Не че нещо можеше да се случи, де. Тази Джулия е супер дръпната, даже не се усмихва. С Лорен по-може да стане, тя е по-приятелски настроена, ама... адвокат.

Мога да ви разкажа за историите ми извън професионалните ми масажи иначе. Като например, във вторник по план бях у Пол и Катя, направих й масаж и след като тя свърши 5 пъти с пръскане, двамата с него я изчукахме много добре. Той с камера в едната ръка. Свърши й в устата. Аз свърших в нея. А тя напреко кушетката. Не остана време за бира с него обаче :)
До 121 и 122
Приятели, разликата между вас и мен е в това, че жените не обичат треперещи ръце да ги пипат. Те обичат сигурност и самочувствие. Гласа ви не трябва да трепери и изобщо, като почнете да се червите като ученици в 1ви клас и филма е приключен. Дами, опровергайте ме ако греша.
Хората, които си мислят че могат да хванат уверено дупето на някоя милионерка(даже съм имал и милиардерка), в нейната къща, след като току що са се запознали.. е меко казано "wishful thinking". На български би трябвало да звучи "мечтайте си, да". То едно е да си го мислиш, друго е да го кажеш и трето е до го направиш..

Има и друго. Твърде често ръчичките ви почват да треперят, не защото вие не сте професионалист, а защото тя се притеснява. Мълчанието в стаята тежи 300 тона. Червена, заеква. Там пък вече тряба да имате социални умения. Държите се приятелски. Пускате майтапи. Чупите леда. Не всеки го може. Това вече трябва да ви идва отвътре. Ако си спънат да заговориш едно момиче в дискотеката, например определено професията масажист не е за теб. Ако си играч обаче и в бара можеш да ги бройкаш, кушетка не ти трябва.

Самочувствие се гради с опит. Трябват ви поне 200 масажа (предполагаемо) за да стигнете до нивото като видите голо дупе, така да си го хванете, все едно си е ваше. Проблема, че за да ги направите тия 200масажа трябва да го работите това. Т. е. трябва да ви е професия. Другото е, че като ви стане професия и докато я направите тази бройка спирате да виждате голи дупета и почвате да виждате Глутеус медиус, Съединителна тъкан, кожа с 2ра степен целулит и ишиасен нерв. И постепенно спирате да се дървите, като видите гола жена ЗАВИНАГИ!
Ако това искате... заповядайте. Даже аз мога да ви уча, ако има желаещи.
Аз съм вече на ниво, в което ми пада, като ги скуиртвам. И наистина се чувствам като използван. Засега ми е хубаво, но имам чувството, че ще става много зле в бъдеще. Не е, като бях на 18.

М. В.

128.   Пич, какво ново при теб, разказвай? Върна ли се в БГ?

129.   Авторке, мъжът ти още ли не те е изхвърлил от вкъщи? Да ходиш да те приюти опитния масажист?

130.   129 ти не разбра ли, че темата е фалшива? Язък дето си счупих пръстите да пиша

128, аз се прибрах за 3 седмици през октомври. Освен това юли си бях в студиото на слънчака почти месец. Ако питаш за перманентно прибиране, запланувал съм за Май 2024
М. В.

131.   Към 130: а на мъже масажи правиш ли? Правил ли си?

51-90 от 90