Споделена история от Секс и интимност

Голямо либидо
Здравейте! Пише ви момиче на 20 години. Имам проблем, който наистина нямам с кого да споделя. С приятелят ми сме заедно от около година (той е на 24). Както при всяка нова връзка, в началото всичко в леглото беше невероятно, никой никога не ме е карал да се чувствам така и никога не ме е привличал човек толкова много. Мина време и секса започна от всеки ден да става през ден, после на 2-3 дни, а сега е едвам веднъж в седмицата. Първоначално не ми правеше впечатление, тъй като никога не съм била с високо либидо, но с времето от нищото започна да не се търпи. Говорила съм с него, той се съгласява с мен, правим го и после пак застой. Ако аз не инициирам нещо, не знам въобще кога ще се сети да го направи той. Отказах се да провеждам неудобни за мен разговори, тъй като не дават резултат, опитвам се да давам знаци, но на него просто веднъж седмично му е добре, а при мен вече не се трае. По няколко пъти на ден мисля само за секс, фантазирам си разни неща и когато сме заедно нищо не се случва. Усещам че това започва да ми пречи на ежедневието, сядам да уча, например, и се започва. Дайте ми съвет, има ли някакъв начин да събудя това желание в него, или просто трябва да го приема такъв, какъвто е.

Коментари

1.   Приеми, че е такъв, какъвто е и го напусни!!! Търси си себеподобен.

2.   Той си хаби енергията, и не знае как да почерпи от твоята. Вероятно не може да издържи повече от 30-40 мин. Казвам го чисто информативно, има дисциплини в китайската медицина, които се занимават с това да балансират тия енергии.

Той трябва да те удържа повече, да си сдържа собственият стремеж да удоволствие. В един момент желанието ще го изпълни, стига да ограничава достатъчно полива да изпита кеф, да се засити. А явно не знае да се ограничава, не е дисциплиниран. Не може да изтрае банно да се задоволи...

3.   Намери си мъж със същото либидо.... например като мен.... да те лиже до полуда, да иска да се чувстваш задоволена...

4.   Свържи се с мен, за неангажираща връзка...

Ще го правим по 2-3 тека и ще се прибираш в отлично настроение... при твоя

J 24

5.   Когато бях на 20 приятелят ми беше на 27 правихме го 3-5 пъти в седмицата. Той много работеше, после се оженихме детето дойде, и секса замря, буквално я има веднъж в седмица я не. И така 8 години от живота ми минаха ту го има ти -не. Писна ми да ходя при други мъже да ми дават каквото нямам в къщи. Разведохме се след време намерих сегашният си съпруг в началото правихме много секс, но сега е различно, дете, време желанието ми по скоро на мен куца. Може би остарявам 30 съм а може би ежедневието променя хората
но за 7 г от както сме заедно никога даже не съм погледнала друг мъж, защото един секс с моят мъж ми стига за доста време няма нужда да търся. Мисълта ми е да намериш себеподобен, защото ако сега няма след години пък изобщо няма да има.

6.   М30, аз съм в твоята ситуация, но от мъжката страна. Не мисля, че има някой който да ни даде съвет за това.

7.   Не искам да те разочаровам, но мъжете се държат така, когато изневеряват. Недей да бъдеш като останалите наивни българки, които смятат, че щом се държи мило и любящо, значи няма друга. След време в действителност намалява сексуалното желание, но не чак така. Той не е на 54, а на 24. Според мен прави секс с друга.
Ж34

9.   Здравейте пак! Прочетох всички коментари и благодаря на всеки, който е отделил от времето си за мен. Искам да добавя някои уточнения, за които вашите коментари ми напомниха. Първо искам да спомена че всеки път когато го правим е наистина добре, не искам да навлизам в подробности но никога не съм правила по-добър секс. Второто, относно коментара за изневярата, това на 100% го изключвам, тъй като и двамата сме студенти, живеем заедно и почти навсякъде сме заедно, особено сега когато сме в сесия, въобще не мърдаме. Може пък и това да е проблема, знам ли.

10.   Здравей, аз съм в същата ситуация на 20 (почти 21), а приятеля ми на 26. Той няма желание за секс, но и като го правим е доста зле, защото свършва за 5, максимум 10 минути. Никога не е имало път в който да правим по 20-30 мин. Казва, че винаги е бил такъв в секса, но аз не мога да свърша по този начин и всеки път вместо да се чувствам добре след секса се отегчавам, което не е нормално, а аз имам високо либидо. Може би сега ми е много засилено, защото започнах половия си живот на 19 и просто ми е нужно да изпитвам разнообразни моменти, а приятелят ми си знае 3те пози и едно и същото легло, а съм го карала на дивана или в банята и не иска. Само мрънка. Започнах да имам фантазии с друг :D Не искам да изневерявам, но края сигурно ще стане така - или просто ще го оставя, но ще ми е трудно защото се обичаме истински, но ми е мъка това нещо- да ходя незадоволена.

11.   до 10. живота ни накзва по различни начини... аз сега съм женен имам адско либидо искам да лижа жена си да я подлудявам от удоволствие... а тя дори не иска да чуе за такива неща... най маного в петък в 11 часа преди лягане да ударим една мисионерска и това е... с удоволствие бих започнал паралелна връзка с жена в моето положение за да й доставям удоволствие... то за мъжа е ясно... ние така или иначе свършваме, но за жените се иска малко повече усилие и майсторлък и най-вече да се вслучшваме в желанията им... но уви такъв ми е живота....