Споделена история от Секс и интимност

Почувствах се като парцал
Здравейте,

Чудех се дали да пиша, ама не се сдържам вече. Осъзнавам в какво се забърквам, ама все ми се искаше да не е това, което изглежда, че е.
След тези думи се почувствах омерзена все едно съм уличница.
Питам се... на такава ли приличам и не заслужавам ли някакво уважение все пак.
Човекът, който обичам и с когото отскоро отношенията се превърнаха в любовни... ама не съвсем, поиска да му правя фелацио (не харесвам думата "свирки", макар че той си умира да я използва).
Няма лошо, обаче ми каза, че ще види как ще се справя и тогава ще помисли и за мен. Почувствах се ужасно... все едно всичко правим заради неговото удоволствие и аз съм някаква просто там междувременно.
Другото е, че когато ядем нещо сладко заедно, той винаги казва със смях "сега ще ми стане и ще трябва да ме обслужиш".
Говорихме си за секса и за презервативи - той отказва да слага. Ако съм го карала, тая работа нямало да стане. Попитах го "не те ли е страх от болести, айде бебе евентуално е най-малкият проблем", той ми отвърна, че не правел секс с всяка и нямало от какво да се притеснявам.
Знам, че това не е нормално отношение, ама искам да знам.. дали просто не е прекалено сигурен, че с мен може да прави и говори каквото си пожелае. Мислите ли, че може да се промени или просто е най-обикновен простак?

Коментари

1.   Прави секс с презервативи за всеки случай, твоят човек е голям индианец

2.   Надут простак. Слаб, комплексиран, самовлюбен. Бягай!
Не каза дали е имало свирка и секс, силно се надявам да не е имало!

3.   Промени си отношението, че такива като тебе остават стари моми.

4.   "Човекът, който обичам и с когото отскоро отношенията се превърнаха в любовни... ама не съвсем"

Значи сте правили неангажиращ секс и по някое време сте се гаджосали? Ако това е така, любовта ти е едностранна. Мъжете не се влюбват чрез секс както жените. Впечатланието ми е, че си парче месо за него в момента. Може и да бъркам, но ако дадеш повече информация ще е полезно.

П. С. Ако държиш на себе си го карай да си слага кондом за да не сърбаш попарата после. При жените половите болести се карат тежко.

5.   Ами евалата на човека как те върти. Но ти по всичко звучиш и изглеждаш като изпаднала. Кофти за тебе.

6.   Ми "човекът" е ходил или още ходи на платени. От там е свикнал на такова отношение :) Той няма да се промени та ти си реши - или свиквай или шута и някой друг който ще се държи нормално с теб и ще гледа и твоята наслада не само неговата. На него му е все тая за теб видно е по отношението

7.   Игнорирай го, явно не е твоят мъж, така поне ще пропуснеш нещо което не желаеш, търси коректен мъж, има такива, да не ти пука, този пробва.

8.   Оффф ужас, не му е добро отношението към теб. Друго не знам какво да кажа. Аз съм спала с над 50 мъже и пак не мисля, че съм парцал и пак му звучи обидно тва, дето ти казва. А ти според мене имаш много малко бройки. Ще трябва да ме обслужиш не е шега, а израз към компаньонка. Според мене е бил някога с компаньонки, кефи се на такива изрази, да не са много любовни. Той може да е сериозен с теб, но не се държи уважително просто. Има разлика. Може да станете мъжби жена и пак да се държи неуважително, разбираш ли. Това не значи, че те изпозлва за секс, а че не те уважава.

9.   Като ги търпите такива неандерталци, останалите виждат, че номера минава и накрая всички започват да се държат така. При тоя е комбинация от много порно, много простотия, малко възпитание и... де да знам още какво, ама не са добре нещата.

10.   Щом има такова отношение към теб 100% няма да се промени. Той не те уважава ни най-малко. При такова положение той не вижда причина да прави някакви промени заради теб.

Колкото и да ти се иска нещо друго - това е положението. Подобни себични хора не се променят така или иначе. Ти прецени дали те устройва да си му секс-слугиня.

12.   Завършен простак. Бий му шута.

13.   Този човек, за него си парцал. Ако му направиш свирка, още по-голям парцал ще се почустваш... не всяка жена, харесва това. И мъжете трябва да го разберат.

14.   Не знам как такива олигофрени си намират жени, честно!

Или имаш психологочески проблем, или ужасно ниско самочувствие за да търпиш някакъв идиот да те третира като придатък към устата ти.

Помисли върху ценностите ти и как искаш да бъдеш третираба и възприемана от мъжете.

15.   В днешно време жени се правят на големи патрони и разбирачки докато някой хитрец не им зявърту главата.
Тогава стават смешни и жалки и забравят за всякакви мерки за безопасност та дори за изкуствено напомпаното си самочувствие.
Горките женици вече не получават такова внимание и наплив на които се надяват и тайничко се кипрят половината си живот за да са привлекателни.

16.   Щом го обичаш и си си го избрала такъв, ще си го обслужваш със свирки. И се приготви за анален.

17.   Аз нямам против този вид секс и дори ми харесва. Проблемът е начинът, по който ми говори. Това ме отвращава.
И да, ходил е при компаньонки, може би затова не може да се държи адекватно и нормално.

18.   Ако те кефи компанията на простак, не го напускай и карайте занапред заедно.
С такъв простак и две секунди няма да съм заедно, ако ще с вериги да ме оковат, ако ще и една камара пари да има - шута и кой от къде е.

19.   Хахаха бахти тъпака. Ти си стой още при тоя да видим докога ще го траеш.

20.   Аз ползвам презервативи и обожавам фелацио както да ми правят така и да правя на жената.... свържи се с мен и няма да се чувстваш така

21.   Пълен простак, порно маниак, егоист и чикиджия. Не си заслужава вниманието и отношението което му даваш. Такъв ще си остане. Дано си остарее сам, жена не заслужава. Себичен простак. А това за кондомите е направо изродщина. Ти заслужаваш добър у уважаващ те мъж
Ж. 45

22.   Е ти не го приемай така. Защо да те отвращава, възбуждащо е. А прекалено любовните приказки не са. Той иска перверзия малко. Иначе ще си омръзнете. Неслучайно мъжете ходят по проститутки, защото жените не им дават мръснишки секс и го мислят за унижение. Замисли се за този аспект.

23.   Още една тема доказваща, че жените ако е жена авторката, не можете ИЗОБЩО да преценяте мъжете... как ще изпитваш любов към някакъв смешен псевдо алфа

24.   Има мъже обичат да говорят така, други не могат по друг начин, толкова им е нивото. Ти трябва да прецениш кога той се държи така перверзно, само когато се любите или и в другите разговори. Ако е само при секса, явно го възбуждат да говори мръсотии. Но ако ли не... И това не ти харесва ще ти е проблем. Казваш, че го обичаш, за какво го обичаш?

25.   Айде пак започнахме с алфите и бетите хахаха

26.   Те мъжете имат малко просташко чувство за хумор. Може и това да е.
На моя онзи ден му споделям, че ме боли гърлото.
И той предлага да ми купи нещо от аптеката и какво предпочитам спермолинче за гълтане или близалка за смучене.
Мъже!

27.   Разкарай го тоя!
Ж

28.   Не знам какво толкова се вживявате с тези презервативи. Ако ви е страх от бебета защо сте заедно бе егати?
А, не те ли е страх от болести звучи сякаш си лягаш с всеки срещнат и може да го заразиш.

29.   От авторката.
Не ме е страх от бебе. Страх ме е от болести.
Защото не знам какви ги е вършил преди мен и дори сега не знам.