Споделена история от Секс и интимност

Гадже + секс приятел
Здравейте,

Имам секс приятел от половин година. Виждаме се веднъж седмично, сексът с него е невероятен.
В същото време той не искаше сериозна връзка с мен и аз започнах да си търся гадже още преди време. Сега срещнах човек на моята възраст - 27 години, с когото всичко е наред, но не го харесвам чак толкова, колкото секс приятеля ми. Виждаме се от няколко седмици 3-4 редовно. Той е доста активен и проявява силен интерес към мен.
Вчера за първи път правих секс с гаджето ми, но не ми хареса. Не е много надарен, прави го много бързо. Предложих му любимата ми поза, пробвахме уж и по-бавен секс, но той явно не може. Почва малко по - бавно, сякаш почва да му спада и продължава отново с бързото "клатене". Ясно е, че това е човек без много сексуален опит или просто не си пасваме с него.
В същото време аз не искам да съм с някой само за секс, искам гадже, но когато срещнах мъж за връзка, започнах да го сравнявам със секс партньора ми в леглото. Той от своя страна ме търси и скоро ще се усети, че си имам гадже. Чудя се дали изобщо да продължавам такава връзка, защото аз не съм влюбена в гаджето ми, не знам дали изобщо го харесвам достатъчно. Просто искам партньор.
Моля без нападки.

Коментари

1.   Не може хем душата в рая, хем кура до края. Не може да се търкаляш с тоя и оня, а да искаш свестен мъж. Аз не бих имал връзка с жена, която е склонна на такива евтини отношения. Или си кукаш цял живот с тъпкачите и на дърти години ревеш, че няма мъже, или... Всъщност няма или, защото ти просто си си такава и няма как да станеш свястна.

2.   Ти си абсолютен боклук, това ще ти кажа! Защо изобщо си започнала тази връзка? Оставяй свястното момче, докато още е рано и не си му разбила сърцето напълно. Силно му съчувствам.. Вероятно е сериозен, държи и на теб и има планове за общото ви бъдеще. Ама на онаа му идвала къс и не я ебал достатъчно добре, че и се чука с друг зад гърба му. Ами какво да ти кажа.. когато са те минали цялата махла и изведнъж се окажеш на 40, с 12 котки, красотата ти замре и се чудиш къде са свестните мъже, ще си заслужаш всеки един момент от тази гадна самота.

3.   На 27 трябва да мислиш за деца... биологичният ти часовник трака, тя мисли, кого харесва и за секс пози... Правото на избор на жената е провал на цивилизацията...

Кажи му на гаджето ти да спре да гледа порно и ще спре да му пада...

4.   " Защото на този свят няма кой знае какво за постигане: в него царуват нищета и болка, а скуката дебне от всички ъгълчета онези, които са избегнали тази участ. Тук господства порочността и думата има глупостта. Съдбата е жестока, хората- жалки. "
Артур Шопенхауер
Парерга и Паралипомена
Афоризми за житейската мъдрост

5.   Е затова жените не бива да имат никога каквато и да е власт. Защото когато я имат, става само хаус, разруха и проблеми. Сегашните времена са породени от слаби и женствени мъже. Мъже, които са се размекнали.

6.   Щом не си пасвате в секса връзката ви няма да просъществува! А и сама казваш, че нямаш чества към него, връзка без чувства няма! Да не говорим какво ще се случи когато той разбере за любовникът ти...
П. п Това за спирането на порното е вярно.

7.   Номер 3, не попадаш в темата.
Авторката се колебае между гаджето и секс приятеля.
Това да реши, е важно.

Всеки човек сам си решава дали да има деца.
Много хора стават родители, преди да са решили искат ли това и дали стават за родители.

8.   Значи щом вчера си правила секс за пръв път с гаджето си, ти веднага от първия секс определи, че той не те клати добре! Нямал опит. А ти ако имаше достатъчно опит щеше да знаеш, че на ВСЕКИ НОРМАЛЕН МЪЖ му трябва някакво време с новата партньорка, за да се нагодят. Онзи тъпкача ти явно му кацат много мацки и той цял живот клати по няколко наведнъж и без секс не е оставал за повече от няколко дни през живота си и ти реши да го сравняваш с гаджето си. Браво на тебе, много умно.

Впрочем такава като тебе въобще не е оферта за сериозна връзка.

10.   Хахахаххаха
Льольовци те в първите коментари те плюят, но съм сигурна, че и те са същите като секс приятеля ти. Не искат нищо ангажира що, не биха пропуснали да топнат чушката, само за забавлението, търсят именно такива момичета и навива сериозните за това, но после плюят авторката, че имала такъв. То обаче мисленето понякога преди да изръсиш простотия боли.
Авъорке, ти харесваш секс приятеля ти. Това е истината.
За съжаление той не харесва теб, иначе щеше да си го разбрала до сега. Моят съвет е да не влизаш в такива неангажиращи отношения и да изискващ повече от мъжете и не говоря за финанси, а да изискваш отношение като към почтена жена. Разбирам те, че искаш връзка, но от секс приятеля ти няма да я получиш. Съответно го разкарай, без секс няма да ти стане нищо.
Дай шанс на този, който се старае. Първият секс между партньорите рядко се получава от първия път идеално. И за там е необходимо време за напасване. Сигурна съм, че ако новият е достатъчно ангажира към теб и му кажеш как точно искаш да бъдат движенията, ще се съобрази. Този обаче, който те ползва за забавление, ще гледа повече неговия си кеф.
Виж, ако нямаш никаква химия с него те разбирам, че няма как да се получи връзка, но в такъв случай по-добре сама.

11.   Имаш партньор в секса, но искаш повече. л от секс Имаш гадже, но не го харесваш... защо изобщо продължаваш такива връзки? Ако си честна към себе си за това, че търсиш партньор, бъди честна и към хората, които спомена, за да продължиш по възможно най-лекия начин.

12.   Как започвате връзки без да сте влюбени, не знам.
Донякъде съм съгласна с номер 10, но с уточнение, че отнпървия път сексут между партньорите може да не се получи по две причини - липса на опит при мъжа или липса на химия между двамата.
Да, можеш да опиташ още 2-3 пъти с него и ако не се получава, няма смисъл да се подлагаш на това. Сексът трябва да носи радост и удовлетворение, а не да задоволява нуждите на мъжа, а жената да остава незадоволена. Ако в секса не върви, нищо в една връзка не върви.
На 27 е рано за деца и тези, които те съветват, че трябва да имаш деца, са сигурно баби в пенсия. 33-35 е най- добрата възраст за първо дете.

13.   " Моят съвет е да не влизаш в такива неангажиращи отношения и да изискващ повече от мъжете и не говоря за финанси, а да изискваш отношение като към почтена жена""". Звучи интересно, но самото държане на авторката и определението "почтена" жена, са нонсенс. До коментиращата, №10, бихте ли дали определение или дефиниция на израза "льоловци". Ще Ви бъда благодарен, защото интуитивно усещам, че попадам в категорията "льольовци" по вашето определение, но имам обосновани съмнения, че може и да греша. Предварително Ви благодаря. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

14.   Здравей,

Ще се абстрахирам от всякакви "морализиращи" коментари.

Съдейки по как си описала проблема си, има само едно решение - заеби "гаджето" си и си търси за приятел, някой "надарен", който да е "добър в леглото". :)

Лошото е, че както доста хора тука описаха - "тъпкачите" не търсят сериозни връзки, а "секс играчки", но пробвай тук-там, може да си намериш "гадже-тъпкач".

Късмет! :)