Споделена история от Секс и интимност

Мнение и помощ
Здравейте аз жена на 31г. омъжена от 6г. съпругът ми е на 33г. Искам мнението на всички двойки които са женени и със деца. В момента съм бременна в третия месец, но не от съпруга ми, а от едно момче което по младо от мен с 10 години т. е. запознахме се във фитнеса където ходя след работа. Въпросът е, че съпруга ми знае че не съм бременна от него, но е съгласен с моята бременност (дори се зарадва и то много), защото има проблеми със спермотозоидите. Нормално ли е? Или само се преструва, въпреки че откакто съм бременна ми обръща много внимание и грижи в повече от преди и дори ми каза че любовта към мен се е увеличила милион пъти!!!

Коментари

1.   Имам позната, която заряза дълга връзка и започна нова с любовника си... Той обаче не може да има деца, а тя много иска такива, защото времето напредва. Та той няколко пъти се е шегувал пред нас, че някой ден тя пак ще си хване любовник и работите ще станат... Може и наистина да го мисли, кой знае.

2.   Не е нормално, но ако не може да има деца, пак е нещо.

3.   Когато човек обича е склонен да поставя на първо място щастието на партньора си.

4.   Нереална глупост.

5.   А бащата знае ли? Той какво казва?

6.   Само шафрантия може да върже такава тенекия на мъжа си, като забременее от някакъв хлапак от фитнеса... Дано мъжа ти има самоуважение, да не е такъв будала и те зареже навреме!

7.   Съгласна с коментар 3

8.   Мъжът ти е тъпанар след като е склонен да гледа чуждо дете от ИЗВЕСТЕН за двама ви баща.
А ти си предател спрямо мъжът ти.
Ако държеше на съпруга си нямаше да ходиш да се забремениш с първият срещнат, а щяхте двамата да потърсите лекарска помощ и заплождане по изкуствен начин от анонимен дарител на сперма - мисля че инвитро се казва процедурата.
Неслучайно е измислена и се прилага тази процедура при двойки с детеродни проблеми ако причината е в мъжът. Иначе след време рискувате да изпаднете в сложни междуличностни взаимоотношения.
Ако се напрегнеш да помислиш сама ще се сетиш какво рискуваш.

9.   България става добре, с повече българчета родени, няма значение, кои е бащата, да ти е здраво детето и да има успех в живота.

10.   "Нормално ли е? "
Като един капацитет по нормалност ще ти отговоря... Напълно нормално е за един смачкан мъж без самочувствие, импотентен, който вероятно вече си прави схемите, че ще го зарежеш и намериш някой който ще ти направи деца, поне да си отдъхне, че е било някаква забежка и ще останеш при него.

За истински мъж, с някакво самоуважение - нали ти е ясно, че не е нормално...

11.   Силно се надявам това да е фейк. Не мога да си представя чак такова мекотело, да се радва, че жена му го е направила рогоносец и ще му изтърси да гледа чуждо дете. На един познат му се случи подобно нещо. Жена му уж примираше от любов, но роди от друг. Човекът се усети и след като тестът показа, че детето е чуждо я натири заедно с бебето. Тя така и го гледа сама, даже не ѝ дължеше и издръжка.
Питаш нормално ли е? Не е. Ако ти не можеше да имаш деца, той забремени някоя друга и после ти донесе детето ще го гледаш ли с радост? Сега може да изглежда ок, но скарате ли се един ден няма да ти спести епитета каква си, а може и да ти бие шута.

12.   №3 и 7 - има ги и такива, даже седят и гледат как партньора/ката се ощастливява с друг/а.

13.   Е, перверзията под всякакви форми, навлиза през широко отворените врати на демократичният неолиберализъм. Тази тема беше играна съвсем скоро, с някакъв син като патладжан негър и там рогоносецът беше изпаднал в неописуем възторг. Лично аз него го разбирам. Все пак добре е, че съпруга И не е постъпил като нормален мъж да я изрита или по-тежкият вариант да И пререже гърлото.

14.   До №3 """Когато човек обича е склонен да поставя на първо място щастието на партньора си. "" Хайде пак за обичта, че денят да започне със смях и веселие. Вашето съждение е нещо като нонсенс. Той я обича, тя го обича, но тя се ч-ка, като високообротна ударна бормашина. Странна обич, доста перверзно звучи. При истинска обич и при такава постъпка, така обичаната има голяма вероятност да изчезне в някой язовир или в някой куфар

15.   Измислена история или в най-добрия случай някоя е сгазила лука и сега се чуди дали мъжът й ще се усети.

16.   Сега може и да му е добре, но ако някоя година се разведете той може с ДНК тест да докаже, че не е от него и няма да получаваш нито лев издръжка. Сигурно тогава ще търчиш при бащата.