Споделена история от Тинейджърски

Ако можете споделете опита си с мен
Харесвах едно момче, то е 1 година по-голямо от мен всичко щеше да е наред ако неговия първи братовчед не се беше намесил. Братовчед му се оказа че ме е харесвал, но аз все си мислех че се базика с мен.. докато се бореше за мен и ме спечели.. но тук идва и проблема ми.. по-хиляди начини ми е показвал чувствата си към мен, но аз не го забелязвах.. но доиде време и видях как стоят нещата.. сега му признах че го обичам, но тои ми отговории имам си приятелка... бях му го писала в скаип и тои ми вика изтрии това съобщение, в което му казвам че го обичам и не ми го повтаряи повече.. не ме вълнува това... много кофти се получи и незнам какво да правя.. ако може да ме посъветвате как да постапя и какво да правя от тук нататъка.. БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!!

Коментари

1.   И аз бих направил абсолютно същото... той се е борил за теб, а ти си се правила, че не го виждаш. Единственото логично нещо е да те остави и да продължи напред, както е и направил!

NoBody

2.   Ти си си виновна мила остави момчето на мира

3.   Ами той ти е казал какво да правиш, а със следващото момче не се прави на интересна и каквото имаш да му казваш му го кажи лично лице в лице, какво е това по скайп, дори и да се е колебаел, като не си му пред очите е взел категорично решение. Ние едно време тези обяснения ги правехме лице в лице и момето нямаше къде да се дене.
Зорба.