Споделена история от Секс и интимност

Според Вас кой е най-надеждният начин
Според вас кой е най-надеждният и щадящ жената начин за предпазване от нежелана бременност, при положение че правя секс с двама мъже - приятел с привилегии и гаджето ми, като и двамата упорито отказват да ползваме регулярно презерватив.
На 23 г. съм и не искам да се тровя с химии или пък да слагам спирала. Все се пазим, но не искам да дърпам Дявола за опашката. Някакви идеи и съвети?

Коментари

1.   Най-надеждния начин ще е като кажеш на гаджето за секс приятеля, а на секс приятеля за гаждето и паднеш от двата стола на земята...

2.   Споко ако лепнеш някоя инфекция няма да може да имаш деца после. Както я караш. Ей затова сме на това дередже щото жените се ебете тихомълком и разнасяте болести като плъхове! И мен са ме заразявали уж порядъчни жени и то в сериозна връзка! Не случайно се наричат ВЕНЕРИЧЕСКИ болести на Венера!

3.   Правете орален и анален секс - няма да забременееш.
А и след като си с 2-ма едновременно така или иначе си заслужаваш само чукане в задника.

4.   Аз предлагам хистеректомия. Така ще можеш да включиш и трети без притеснения...

6.   Спирала си сложи.

7.   В едно общество е добре к*рвите да са 10-15% от женската популация. В днешно време са 85-90%!
С останалите 10% не можеш да се разбереш като хората. Това не е живот.

8.   Много си скромна бе, момичето. Хвани си поне още двама - съседа и бензинджията, че знае ли се, дали се знае...

10.   Спираш им секса, докато не почнат да си купуват презервативи. Да свършват извън теб не е никаква гаранция, че няма да забременееш по време на акта.

13.   Решението е презервативи. Вариант е и анален секс. Аз си мечтая за жена която желае и предпочита анален секс.... но за сега съм само с мечтите си... но знае ли се някой ден....

15.   Аз те съветвам със спирала. Така съм от 32г до днес на 46г по два три месеца на 3год я махам и сменям. Тогава само отзад. Семеина.

16.   И аз в тийн годините си имах няколко секс партньора едновременно. Двама в града в който живея. Две фредчета с привилегии на село и две в града на другата баба. Отделно лятото на морето съм имала забивки за по 1-2 вечери. По-сигурно от презерватива няма. И моите се правеха на интересни, но докато не сложат не се навивам на нищо
Ж, 24

17.   до 16... евала точно така, сигурността на първо място и аз в ергенските си години не съм правил нищо без презерватив. Анален, вагинален всичко с гума.... интересно ми е сега имаш ли си френдчета с привилегии... и аз на твоите години имах много такива връзки тип приятелство с привилегии....
M, 36

18.   Моя позната имаше гадже и любовник още от 19 годишна. На 23 откри че има сериозни проблеми с яйчниците и за това не е станал фал да забременее, въпреки че и двамата редовно са свършвали в нея, дори в един ден. Казаха и че има и рядка инфекция, която се предавала по полов път и трябва да предопреди мъжете с които е спала, тъй като самата болест не се отразявала на мъжете и ще заразяват жени, а тя каза, ха ха супер нека им като спят с моите мъже...

19.   На 43 г. съм с две деца. Не слагам спирала, но в периода на овулация го правя отзад. За мен е добре, мъжа ми мърмори, но това е положението. Ако иска секс, ще е по моите правила.

20.   До н 19. аз съм н15. Навярно имаш само една връзка с мъжъ си? Иначе си трябва спирала. Ще се чустваш много по спокоина и испитваш удоволствието по всяко време.

22.   Момиче, сложи си спирала да се отпуснеш и да се насладиш на изживявания та си. Мен ие е имали кои да ки каже. Но на дъшерята им казах и тя ме послуша. И аз съм по спокоина. Аз след раждането до сега на 48г съм със спирала и съм много доволна.

23.   Не искаш хапче, нито спирала, те не искат презерватив... Във възраст си, в която най-лесно се забременява. Явно за теб средството е е само аборт

25.   Та ти както си го описала. Най добре си мастурбираи сама всеки ден. И няма проблем. Жена