Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към дамите
Здравейте, интересно ще ми е да науча как мислят дамите по въпроса - по един или същ начин усещате секса като преживяване, когато мъжът е със или без презерватив, независимо дали става въпрос за вагинален или анален секс?
За нас мъжете е ясно, че усещането е различно със или без и предпочитаме да го правим без презерватив, ако жената е съгласна.
Гумичката променя ли за вас изживяването, ако ги има ласките и вниманието или предпочитате без ако сте сигурна в партньора си.

Коментари

1.   Нормално-без презерватив да е по-добре, все пак-трябва да има някакво овлажняване, то само, като си представиш някаква суха гума да ти се трие между краката. Относно предпазването от бременост-то и цял живот на хапчета не става, а пък да се вярва на възбуден и неориентиран мъж, че да си го изкара преди да е свършил, не е работа! Не ги знам някои как САМО на това разчитат!
Затова-срещу забременяване- НАЙ-ДОБРИЯТ ВАРИАНТ Е-мъжете задължително да си правят операция и да са стерилни :)

2.   Аз съм мъж на 24 и усещането с презерватив ми харесва в пъти повече отколкото без, просто много по - лесно се получава и се усеща някак по - чисто

3.   2, ти си болен бе!
Ако с презерватив беше по-добре, Природата щеше да те направи с презерватив по рождение...
Следващия път си сложи и малко пясък под презерватива, предполагам, че ти е още "по-добре" и "чисто"...

4.   до 2 - Номер две, да те питам без да целя да те обидя с нещо, ти гей ли си? Странни разсъждения имаш за мъж, освен ако не си гей, което до някъде би обяснило разсъжденията ти.

5.   Не знам какво нападнахте човека под номер 2. И на мен в повечето случаи ми е по-добре с презерватив (като изключим момента на слагането, койтоми е твърде омразен). Най-малкото чисто психологически човек може да се отпусне повече в секса, без да се товари излишно с мисли за нежелани бремености и болести. Като физическо усещане разликата между със и без е нищожна, да не говорим, че при определени състояния, като преждевременната еякулация например, с презерватив е за предпочитане.

Кофтито е, че и двамата си втривате някакви съмнителни китайски синтетики в интимните части. Като знам какви завършени отрови се влагат в козметичните и фармацевтични продукти напоследък, няма да се учудя да е тотално противопоказно да се ползва презерватив.

6.   До 1 - ти как правиш секс досега? Виртуално? За да не забременееш...

7.   Зависи от връзката, ако сте само за интимност и връзката е отворена, презерватив се ползва, ако партньорът ти е само с теб във връзка и ти само с нея за удоволствие, без презерватив е добре.

9.   Не усещам разлика при комбинация от гума и лубрикант.
Ж37

10.   Номер 1 ти луда ли си бе, що не си направиш ти операция за махане на матката? Като толкова те притеснява да не забременееш ще си сложиш спирала и тва е. От къде на къде ще говориш мъжа да се подлага на вазектомия... Не познавам нормален мъж в България, който да е съгласен на това всеки ще иска рано или късно дете. С мойта приятелка го правим без презерватив две години и винаги го изваждам преди да свърша и не е забременяла, тъй че не виждам къв е проблема, ако мъжа се сдържа и не свършва вътре.

Хан Крум

12.   За мен няма разлика.

13.   Също като н9. Не усещам разликата. А за аналния, винаги без.. По желание на моя. Явно на мъжете презерватива им пречи. Семеина на 48г

14.   Харесвам повече без презерватив, усещам разликата, при вагинален, анален не практикувам.

Ж30

15.   Номер 10,
След като " го вадиш" ти прекъсваш половия акт, това не е нормален секс. Защо не ползваш презерватив, много са скъпи ли или не знаеш как се слага? Хаха
Ти си от мъжете, които гледат да им е добре, но не мисли за сигурността на жената. Щом "го вадиш" значи те е страх да не стане най - лошото за теб!

16.   До н. 10-ти можеш да си сложиш спирала-където решиш....
Защо жените да си тикат разни спирали и т. н.? ! Защото тъпите Ганоьвци, като теб не могат да се контролират ли? !

17.   Аз винаги правя секс без презерватив, но моят мъж знае как да го извади навреме и аз после много добре се измивам. Само 3 пъти за целият ми живот, който не е много съм правила със и не е хубаво. На мъжът ми му е голям и какъвто и презерватив да сложи му стиска и не му харесва. И да, има голяма разлика, с презерватив е гадно, без е хубаво.

18.   Сигурна съм е гаджето ми, но все пак вагинален правим с презерватив, като превенция срещу бременност. Но анален правим без, по мое желание. Просто там ми е по-хубаво без