Споделена история от Секс и интимност

На 14 години съм и пениса ми е 10 сантиметра
Здравейте! Момче на 14 години съм и пениса ми е 10 сантиметра в надървено положение. Въпросът ми е малко ли са за моята възраст?

Коментари

2.   Малко е. Моя на тази възраст беше 13. 5-14см а някои от съучениците ми бяха и с по-големи. Една съученичка ни мери с шивашки метър като бяхме на зелено училище. :-)

3.   Споко! На 24 г. вече ще ти е 20 см!

4.   Доста е мъничък, да

5.   Нормален е

6.   Може да ти порасне с още няколко сантиметра до 20 години. А и все тая колко ти е реално, освен ако не ставаш порно актьор или жиголо.

7.   Моят съвет е да почакаш. При различните хора, развитието в тялото настъпва по различно време, което означава, че е възможно след няколко години да има промени при теб, но не е гарантирано. Може да си остане 10, може да стане 11-12, може и повече, но това няма как да е сигурно. Моят съвет е да опиташ да не го мислиш, защото си още доста млад, за да се напрягаш с такива неща. Не е важно колко ти е голям пениса, важно е колко ти е голямо сърцето.

8.   Аз съм на 16 и ми е 14 см, като бях на 14 беше 10 см също. Имаш време да ти порасне. Не прави моята грешка да мастурбираш или да гледаш порно, защото като мастурбираш по-време на пубертета ти изхвърляш огромно количество тестостерон от тялото си. Колкото по-висок тестостерон имаш толкова по-добре за теб повече ще ти порасне, защото тестостерона контролира твоят мъжки хормон по-бързо ще станеш мъж. А за порното ще ти даде различна представа за интимните отношения и ти дава фалшив допамин нещо което те радва. След като мозъка ти се възстанови от порното ще започнеш да се радваш на малките неща от живота всичко ще ти забавно ще си щастлив. Мастурбирането води до загуба енергия, пристрастяване, чувстваш се като пребит, изхвърляш тестостерон. След няколко седмици като спреш да мастурбираш ще станеш по-здрав психически и ще може да се съсредоточиш по-добре живота ти ще стане по-хубав, Вместо да се самоубиваш с порното и мастурбацията по-добре започни да тренираш запиши се на фитнес.

9.   8
"... моята грешка да мастурбираш или да гледаш порно, защото като мастурбираш по-време на пубертета ти изхвърляш огромно количество тестостерон от тялото си"
- не е вярно че изхвърляш тестостерон.
Като маструбираш ти става по голям понеже стимулираш кръвообращението.
А и спермата която се произвежда ежедневно трябва да се изхвърли, иначе получаваш други проблеми.