Споделена история от Наркотици и алкохол

Изпитвам голяма вина
През последните години не съм спирала да пия, момиче съм на 22 год. Започнах да употребявам алкохол, когато бях на 15 год. и от тогава съм така. Страшно мн неща се промениха оттогава, останах без приятели, тогава когато имах пиех с тях, а сега пия, защото ги няма. Имах приятел дълги години, но и той ме остави. Какви ли не неща съм правила под въздействието на алкохола. Едни от нещата които помня, защото другите са ми бели петна, са ужастни, неща от които много ме е срам, неща които не искам да се случват отново. Искам някои да ми помогне да преодолея това, да не се срамувам от себе си, да мога когато видя някой когото познавам като ми се усмихне да не си мисля, той дали не ми се подиграва. Моля ви, ако някой от вас има такъв проблем то нека да ми пише.

Коментари

1.   Здравей аз съм мъж на 24 години за възраста си съм преживял ужасно много неща ако искаш да си поговорим ме намери в
icq 204231316
в icq съм почти нонстоп

2.   Ами спри да пиеш

3.   Според мен това, че си осъзнала проблема си е първата крачка от неговото решаване! :) Ако наистина си успяла да спреш алкохола, това не значи, че веднага всичко ще се оправи, но поне, както казваш ти, когато някой ти се усмихне, няма да е, защото ти се подиграва. Ако пък все още не си, не чакай! Няма да е лесно, но си струва да опиташ! Потърси си нови приятели и започни всичко отначало. Все пак, всеки има право на втори шанс! Успех! :)

4.   Аз имам същия проблем алкохолик съм и пия и правя много кофти работи, от които наистина се срамувам и постоянно за това мисля много е гадно това чувство и тревожност не знам и аз какво да правяяяяяяяя

5.   Вижте тук -http://arka.bulboard.com/. Ние сме общност от приятели които се справяме със зависимостите си. Това че си признава човек проблема с алкохола си е много сериозна крачка. Сега остава да се направят следващите. Не е лесно но пък живота става прекрасен след това.

6.   СПРИ ДА ПИЕШ! НЯМА СМИСЪЛ. ЧУСТВОТО ЗА ВИНА И ДЕПРЕСИЯ СЕ ПОЯВЯВА ПРИ ВСИЧКИ АЛКОХОЛИЦИ СУТРИНТА! ТВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО