Споделена история от Секс и интимност

Не мога да го вдигна
Здравейте!
На 26 съм и от известно време се занимавам с едно момиче и всичко си беше наред докато не влязохме в леглото.
Проблема ми е, че прекалено бързо свърших, а за 2ри рунд дори не се достигна за първи път ми се случва такова нещо и не знам от къде идва проблема да не мога да го вдигна, а момичето ми допада страшно много...

Коментари

1.   Сигурно си се притеснил, все тая. Другия път давай и 2ри път след кратка почивка.

2.   Яж банани. Случвало ми се е да няма нищо което да ме възбуди и след като съм ял банани да го вдигна.

3.   Моя, вече мъж ми споделя, че винаги преди да се видим. Си е правел по една чикия. За да може да издържа повече. Но въпреки това свършваше често преди мен. Сега след две годишен семеен живот. Нещата се управиха. Ж30г

4.   Достатъчно е веднъж на среща да имаш интимност, така следващата среща, с това момиче, ще е по вълнуваща и възбуждаща и ще я чакаш с вълнение и така всяка следваща среща ще е по - хубава от предишната.

5.   Не точно от притеснение, даже не достатъчно кръв нямам в члена и пада бързо, тренирам често без абсолютно никакви химии, а според мен трябва да ми се вдига и тестостерона доста. След първия тек ме няма никакъв...

6.   Нисък тестостерон. След пандемията много мъжа са така и аз не съм изключение. Взимаш Трибулус на таблетки, чай или както ти е удобно и след две седмици си като нов. След 4 месеца взимаш Д-аспаргинова киселина и ще качиш още много тестостерона, след още 5-6 месеца трибулус и така всичко ще ти е в нормата. Това са билка и хранителна добавка, не са лекарства и нямат странични ефекти. Единствено чая може леко да дразни стомаха, ако е чувствителен.

7.   M30,

Без да спичаш, на всеки се е случвало.. (който казва, че не е - лъже). Първия ми път след толкова натискане, свърших само като го извадих - без даже да сме започнали.

Трябва ти няколко пъти, да придобиеш самочувствие и ще станеш машина. За втори и трети път, схемата е че трябва да си доста превъзбуден - я от алкохол, я от еуфория или поне почивка половин един час.. Просто си дай време и опитай да се отпуснеш. Ако сте в началото на връзката и сте възбудени, даже с 1 пръст можеш да я накараш да свърши.

Мачкай и не се притеснявай!

Успехи!

8.   ПСИХИКА! Работи над това, успех.

9.   В главата ти е проблема... много го мислиш

10.   На една практика се забихме с една колежка и още същия ден скочихме в леглото. При мен обаче проблема беше, че нямаше свършване. Хубаво ми беше и ерекцията не намаляваше. Падна едно бясно чукане без даже и за миг някой да се стеснява така сякаш сме се видяли хиляди пъти голи. Сменяхме какви ли не пози, като минахме и през взаимно фелацио. Накрая даже мастурбирах пред нея, за да се свърши най-накрая, а изненадата беше, че малко преди финала тя го засмука и финала беше зашеметяващ.
С времето установих, че при първите ми сексуални контакти с всички момичета не свършвам бързо, а това оставяше хубаво впечатление. Даже една каза, че ако съм целял да се изфукам съм успял. Три часа се ебахме, лизахме абе мани.
Сега вече съм женен и се наложи да се науча да свършвам по-бързо, но и сега 40 минути не ми мърдат. Такова нещо като бърза чикия няма.

11.   Изяж един качествен шоколад. Действа като виагра

12.   До 10

Размечтах се :-)
Колко жалко, че си женен…
Аз подобен секс само съм сънувала…

13.   12, а ти колко си развратена само..

14.   Вече седмица пия Трибулис. Както казвате всичко може да е до психическа основа, защото нямал съм такъв проблем дори и на чикия винаги ми е бил стегнат, а сега дори не влиза и достатъчно кръв дори и при първа чикия а за 2ра да не говорим...

За притеснение не мисля, винаги ми е бил твърд и ми се е правило секс, но от известен период от време ми направи впечатление не съм както преди, а дори не бях правил секс от 3 седмици и което е много странно. Прави ми се секс много, но не мога да го вдигна както преди.

Преди няколко месеца реших да пробвам едно лекарство за забавяне на ерекцията и след тази употреба така ми се получи и си мислих, че е от преумора, защото доста часове прекарвам на работното си място, но вече започнах да мисля, че няма да е от преумора...

15.   Тестостерони, добавки, глупости не ти трябват на 26. Всичко е до нагаждане, първите пъти винаги и двамата не сте се отпуснали напълно. Помни, че не си сам на ръчна, а има човек срещу теб - работи с нея, опознай тялото ѝ - къде ѝ харесва да я целуваш, докосваш, къде не. Силно ме съмнява, че има хора, които се ебат като порно звезди още на първия секс, освен ако не са някаква двойка психопат и нимфоманка. Ако вижда, че се стараеш, постепенно и на нея ще и паднат задръжките и магията ще стане. Ако пък те отхвърли или ти се подиграва, значи не е човекът за теб и няма какво повече да се занимаваш.

16.   До сега никога не бях пил добавки, както описах в коментар 14, преди тази случка дори след 1вия и 2рия тек пак ми се е вдигал и е бил много по твърд от както сега...

17.   Влязъл си в някаква психоза, и на мен се е случвало. В началото на сексуалния ми живот бях толкова обсебен от мисълта да се представя добре, че психиката ми прегоря и се получи точно обратното - буквално не ми ставаше, даже и на чикия. Естествено проблемът беше чисто на психическо ниво, но се вях вкарал в мега филма. Явно твърде много искаш да впечатлиш това момиче, ако е човек ще ти влезе в положение, не бързайте толкова със секса, по-спокойно го карайте. Ако не те разбере, значи не е за тебе. Просто се разсей и не мисли, че не ти става, не го мисли постоянно, през цялото време, винаги... :D Голяма грешка е, повярвай ми...

18.   Правилно са ти казали по - горе, всичко е психика, спукъл си се и сега се притесняваш от всяка среща и секс съответно! Купи си Витара 20мг, пие се 1 таблетка 40 минути преди секса, гаранция ще станеш секс машина! Това е подобно на виаграта, но без страничните ефекти и с по силно изразен ефект върху ерекцията! Но да знаеш пие са само едно хапче на 24ч, не повече! Опитай в първите 2 3 пъти с него, за да придобиеш пак самочувствие!

19.   Пич, консумирай повече магданоз - зелен и свеж. Слагай го навсякъде - в салати, в супа и т. н. Ще видиш след седмица как ще го вдигаш. И спри алкохол и цигари. Вредят на много неща в тялото.
Пиши след няколко дни какъв е ефекта.