Споделена история от Секс и интимност

По-инициативна
Как да бъда по-инициативна и разкрепостена в секса? Моя приятел мисли че не ми е хубаво, че се скътавам от задължения. Аз се предлагам всеки удобен момент, но той мисли че не ми е хубаво и че го правя по задължение. Той е малко ненаситен. Вярно е че от грижи, не мога да мисля за разни експерименти, какво да направя за да е щастлив?

Коментари

1.   Намери си мъж, с когото да сте приблизително с еднаква сексуалност. Единят да преследва непрекъснато другия, а той да се напъва да се хареса-не става. За мен би било изнасилване. Никой от вас не е виновен за нещо, просто сте различни.

2.   Бъди себе си и ако приятеля ти нещо не те харесва такава - намери си друг приятел.
Иначе повечето мъже като обясняваме на някоя жена, че не е разкрепостена, имаме в предвид, че искаме да я чукаме в задника, но очакваме тя да си го поиска. Пробвай - може пък това да ви потръгне и да реши проблема.

3.   Звучиш ми някак си непоследователно, неясно. Защо ти трябва да си инициативна. Уж не си, пък "го" правиш по задължение... Какво -орална, ананлна, ездачка...?
Той лиже ли те, но ти не чувстваш върховно удоволствие?
Правиш му френска, но той счита, че... не го правиш с мерак?
Пишеш тук анонимно и би могла/трябвало да кажеш повече конкретни неща за проблема ви. С надеждата да получиш адекватен съвет от потърпевши като теб. Факт е, че ще ти се наложи да прочетеш всевъзможни глупости по свой адрес, но има вероятност някой да ти даде идея, която до сега не е идвала в главата ти.
Успех.

4.   В нова връзка тези неща са нормални. В по-дълги връзки хората или се напасват или се разделят. За да сте по така в секса трябва да си имате пълно доверие, да не се срамувате от себе си и от партньора си. Тези неща отнемат време.
Много хора например се страхуват от френските ласки. Някой ги приемат като акт на унижение, други се срамуват от аромата на вагината и вкуса на соковете си. Трети дори не дават да им докоснеш ануса... Истината е че това което правите в леглото си е лично ваше. Няма никакви значение как е прието в обществото. Там сте само двамата.
С жена ми бяхме пълни със стереотипи в началото. Сега ако ни види някой ще ни освидетелства, че сме луди. Вързана отвсякъде с метална кука в дупето вързана към каишка на врата и с топче в устата и клитор натъркан с люта чушка докато и зачервявам задника с камшик, а после и капя със свещ... Звучи като нещо от филмите но за нас е начин да избягаме от рутината и стреса.

6.   2 - В задника се чукат гейовете. Жените си имат вагина.

7.   4 - Прекаляваш с порното. Пробвай да си натриеш хоя с люта чушка.

8.   4, ти си болен

9.   7. пробвал съм и не е кой знае какво. Виж с коприва е съвсем друга работа. Иначе най-нежно и приятно е с джинджифил. Пробвайте и няма да съжалявате.
Колкото до порното в началото гледахме от време на време с жената. Преди нея си гледах редовно, а сега освен да се снимаме и да се качим, че да има нещо интересно за гледане.
П. п Щях да кажа, че от джинджифила партньорката ви ще тече направо, но вие вероятно не сте докосвали жена от години.

10.   Гледаи порно филми, има какво да научиш от тях, сексът е нещо хубаво и много лесно удоволствие.

11.   8 Както сам казах за подобни нестандартни практики обществото ще ни осъдили особено с професии като нашите, но както вече казах обществото не е в спалнята ни и какво става там си е наша работа. Понякога аз съм в ролята на роб и се наслаждавам на спокойствието. Няма нужда да мислиш, не можеш да мърдаш, нямаш избор. Стоиш и получаваш каквото ти е уредила съдбата. Всяко сетиво ти се възбужда. Не виждаш и не знаеш дали ще получиш удар с камшик или нежно галене с перце, нямаш си на идея какъв ще е следващият ход. Игра на контрасти на грубост и нежност това е БДСМ една прекрасна смесица от чувства, която отлично може да ви отърси от вас самите. Не е просто бой по задника на беззащитен човек.
Но какво ли обяснявам? Хората с проблеми предпочитат да обвиняват другите. Сигурен съм че сте много морални и поздравявате съседите, които някой ден ще кажат беше много добър човек. Но там във вкъщи сте сами и целият свят Ви е крив, че не ви е стискало да вземете своето, да бъдете себе си и да обичате безрезервно. И там зад фалшивият Ви морал гледате същите извращения и мастурбирате, но слагате етикет на другите, това лицемерие ли е, завист ли или обикновена глупост?