Споделена история от Секс и интимност

Ще я боли ли?
Здравейте, аз съм момче тийнейджър и се интересувам дали ще ми е лесно да си намеря приятелка с която и да имам интимна връзка понеже пениса ми има дължина от 21см и 15 обиколка (не се шегувам) и се чудя дали че трябва да чакам за 20 годишни или да си търся какичка?

Коментари

1.   Брат ти от топките ли го мериш

3.   Авторе, жив и здрав бъди!
Потърси си жена с опит:)

4.   Най-добре си намери възрастна 50-60-годишна баба, която си пада по оргиите и е била доста разширена....
Нормално момиче-естествено, че ще се чувства гадно с тия размери, които имаш, никой не обича магарешки размери на половите органи.
За бабите, те посъветвах, защото и тук в сайта са писали разни 50-годишни, които правили били секс с млади момчета-разни тройки, четворки, възрастните баби са доста разкрепостени и перверзни очевидно...
Другия вариант да пробваш с някоя възрастна порноактриса.

7.   Всички жени си мечтаят за големи, само им дай знак. Другото е въпрос на нагласа и тренинг :)

9.   Провери и ни кажи. Жените твърдят че баш такива искат.

10.   Авторе,
номер 1 ти завижда, не му обръщай внимание:)

11.   Определено ще ти е лесно, но трябва да опиташ с по опитна, момиче което не е правило секс вероятно ще се уплаши, зависи от жената, но повечето се радват на такъв размер и обиколка

12.   Номер 10, да, признавам си. Ама и аз за пръв път като си го мерих беше от топките, след това разбрах как по правилния начин