Споделена история от Секс и интимност

Наистина ли има такива жени?
Здравейте, колеги... Запознах се с едно момиче в анонимно приложение, естествено от началото се съмнявах, че може да е мъж, защото има много хора, които обичат да правят такива шеги, но след това се чухме по телефона и разбрах, че тя всъщност е момиче. Работата е там, че после разбрах и как изглежда, защото ми даде инстаграма си и е красива, но наистина голяма красавица, готина кестенява коса, сини очи, има си всичко както се казва и още в началото ми каза как иска само секс и тя живее в Габрово, а аз живея в Пловдив и тя иска да дойде в Пловдив да правим секс и тя не иска нищо в замяна, нито да й платя пътуването, нито нищо от сорта, което е съмнително - звучи някак неестествено красива жена да се предлага така и да се държи така, поне за мен... Има ли причина за съмнение според вас? Навремето съм чувал за много такива истории, в които мъже са били ограбени или убити от точно такива жени, имали ли сте такива случаи и ако да, моля споделете вашето мнение и гледна точка, защото не съм сигурен дали искам да се виждам с нея.

Коментари

1.   Еми нали ще платиш хотела, нещо като на почивка.

2.   На снимки е едно, на живо може да е съвсем друго. Ако решиш да действаш - прави го предпазливо. Първо да се убедиш че е тя и второ да се убедиш дали може да й имаш доверие. На първо време в хотел, за да не знае къде живееш и да няма достъп до лична информация.
Ако е измама, може да има съучастник, може изведнъж да изпадне в някаква ситуация, дето да трябва да й "помогнеш" парично. Но първо сигурно ще те тества с нещо дребно. Бъди на щрек.

3.   Може да хващат млади здрави мъже за да им продават органите.
Другото е педал да се прави на жена.
Прекалено хубаво за да е истина.

4.   Тя няма да те ограби. С нея може да довтасат 2-ма, 3-ма бабаити и тогава ограбването ти ще е най-малкият проблем.

5.   Защо просто не си наемеш проститутка и да си спестиш мъките и напрежението?

6.   Наистина е странно красива жена да се предлага, че и да бие толкова път. Освен ако не си топ красавец, звучи прекалено хубаво, за да е истина.

7.   Хубавите жени винаги имат много кандидати, съответно голям избор. За мен е много съмнително.

8.   Като пускаш чужд човек вкъщи криеш парите и златата някъде. Като нищо може да искат да те ограбят. Аз лично пари за хотел не бих дал. Трескай и си живей/нещо като свиркай си и си живей :) /

9.   Това е някаква измама. И в хотел да я заведеш, пак може да ти сипе нещо и да се събудиш без пари или да ти дойдат двама-трима да те изнудват. Тази като е такава красавица от стотици мъже как избра точно теб да ти предлага безплатен секс и то да ти идва на крака? Най-вероятно и снимката е фалшива. Красавиците нямат нужда от приложения.

10.   Ааа, и аз съм от Пловдив, но искам сериозна връзка с някое момче и не намирам. Те са заети явно с такива - предлагащи се за една вечер... :)

12.   Ако не искаш да те ограбят просто не носи много пари със себе си.
А за убийство или органи... много филми гледате бре хора....

Съмнително ми е така да се предлага и на мен, но може и да си хубавец. Не че ги няма такива жени, аз даже съм спал с такава. Дойде в къщи, изчукахме се и си тръгна. Просто много рядко срещано е това. Пробвай, иначе! После ела да разкажеш тук. Много ще ни е интересно!

Как се казва приложението?

13.   И на мен ми е странно красива жена да иска да бие толкова път, за да прави секс с някой непознат. Тя като е толкова красива ще си намери мъж в нейния град. Няма да тръгне да пътува до Пловдив. Показва ти инстаграма си, но не се знае дали е нейния профил. Може да взимат снимки от някъде и да ги качват там. Имаш право да се съмняваш дали не е някаква измама. Ако се вържеш най много да ти уреди среща на някое място където няма хора и тогава да те нападнат ако това имат предвид. Ако пък искаш може да си уредите среща и после ще ни разправяш какво е станало.

17.   Виж сега, авторе... правиш си проблем на празно място, дето казват хората. Ще налетиш на някое сборище на гейове или на садисти... хард партита с наркотици, виагра и пр.
Един познат така, в студентските години, се беше подлъгал... някаква мацка, с която се запознал в нета, го беше поканила на рождения си ден... После беше бягал зимата от някаква вила в гората, през нощта, скачал от някакви балкони... изобщо супер гадна история, която е можела да свърши много зле.

19.   Съмнявам се, че момиче ще има такава смелост най-малкото, за да дойде до града ти и да правите секс веднага.

Просто ми звучи неестествено.

На мен са ми писали такива уж красавици, обаждали са ми се и разни ммичета по телефона, но в мнозинството от случаите е било бъзици или някоя по-невзрачна девойка, която иска да й обърна внимание.

Красивите жени не се предлагат така.

Виж откога й е профила в соц. мрежите, какво е качвала, преди колко време и ще разбереш дали е фейк.

Т. Т.

20.   Обикновените жени не искат пари, нормално е, искат пари, жени, които това работят, хубаво е да има разграничаване.

21.   Ми смешен си.
Хем боли, хем сърби.
Като не ти стиска, не го прави повече. Разчитай на запознанство на живо, непринудено и естествено.

22.   Бъди разумен и свали напрежението с платена жена, не се занимавай с глупости. Може да имаш главоболие от безразсъдните си действия. Ако имаш зор за секс - алото е на твое разположение. По-добре избягвай такива опции, че не се знае как ще те изпържат.

23.   Всеки достатъчно интелигентен човек знае, че ако нещо е прекалено хубаво за да е истина, то не е.
Всичките жени, които познавам изглеждат страхотно в инстаграм, на живо - изобщо не са така.
Обикновено красивите жени не се натискат на случайни мъже - случайните мъже им се натискат на тях. Ако тази го прави, значи нещо не е наред - ако ти я беше убеждавал дълго време да се срещнете, щеше да е много по-достоверно и реалистично.
Все пак - естествено когато хормоните говорят, мозъка не работи. Така че иди, срещнете се, ако ти хареса - правете секс. След това обаче, задължител отиди на доктор за да си направиш изследвания за странни болести.

24.   Не се занимавай! Казва ти го жена! Не се знае къде ще си намериш белята!

25.   Ти луд ли си да я вкараш у вас? Заради пустото чукане рискуваш да ти ограби къщата, да те нарани, а защо не и да те убие! А и има нещо миризливо в цялата история. Стига коя голяма хубавица ще пътува от Габрово до Пловдив, и то само за чукането, като дори жените не търсят само това в мъжете, а и да го търсят, не е първото, което искат в един мъж. Внимавай.

26.   Според мене си е чиста ебавка тая история, хубавите жени не правят така от мене да го знаеш. Или не е хубава или това е профил ебавка.

27.   Нека да започнем оттам, че най-вероятно изобщо не е толкова красива, колкото те е накарала да повярваш. Може да са фалшиви снимките (на друга жена) или с толкова много филтри и фотошоп, че буквално да не прилича на себе си. Има много такива случаи.
Отделно от това никак не изключвам варианта да е с недобри намерения, както и ти сам си писал, а и хората в коментарите.
Съветът ми е да не се занимаваш.

28.   100% измама

бегай

29.   Първо, пътуване до друг град само за един секс с напълно непознат е нещо много нетипично за жена. Второ, както са споменали и в другите коментари, ако момичето е такава красавица със сигурност има предостатъчно обожатели, което прави инициативата да пътува до Пловдив за единия секс още по нелепа. Защо не я накара да си говорите на видео чат? Ако един профил с крадени снимки в Инстаграм те е накарал да вярваш, че е истина, не знам. В най-добрия случай ще си чакаш от умрял писмо или пък ще ти дойде съвсем различен човек. Като цяло не знам как си се вързал изобщо.

30.   Допусни, че може да е заразена със сифилис и иска и тебе да зарази. Никога не съм чувал жена толкова упорито да се предлага.