Споделена история от Секс и интимност

Желая го, наистина много
Здравейте. Имах една сериозна връзка, която приключи преди 2 години, след много неприятен миг за нас.
Оттогава нямах сериозни отношения към никого.
Говорех с мъже онлайн само за доза внимание. Пристрастявах се към вниманието. Исках да бъдат до мен през цялото време и да се чувствам защитена. Тази година излизах на срещи с млад , успешен мъж, които се държеше чудесно с мен. Мислех че е взаимно, дори опитахме за малко да бъдем заедно но аз бях обсесивна, сложих го на пиедестал и той бързо разбра че не сме равнопоставени защото имах ниска себеоценка. Имахме хубави мигове и страстен секс, които не мога да забравя.
Все още не мога да спра да го желая. Не мисля че бихме сработили като двойка, а и той ясно и очевидно подчерта че не желае връзка. Изпитвам огромно сексуално влечение. Не искам да сме приятели с привилегии, защото за мен сексът е първо на емоционално ниво и после на плътско. Той не желае да имаме такива отношения.
Как да постъпя?

Коментари

1.   Ъъъ, не, че нещо, но и на мен ми се е случвала леко подобна ситуация, та имам мнение по въпроса. А мислила ли си, че не е защото си го поставила на пиадестал. Може първоначално да те е харесал, но после като те е поопознал да е решил, че не ти се кефи вече и иска да нямате отношения. Не е срамно това, на всеки може да се случи, работата е там, че трябва да го забравиш и да продължиш напред. Просто си отхвърлена, това е.
И за да не решиш, че говоря наизуст. Когато бях на 20, имаше един, дето уж много ме харесваше, първоначално нон-стоп ми пишеше и търсеше. Излязохме на 1/2 срещи, аз се зарибих, но той явно точно обратнато, грамец не ми се изкефи. Накрая дори не искаше да спи с мен, аз му се навирах. Страдах и го търсех известно време, но после осъзнах каква е работата и престанах. Така се случи, че след години се засякохме на разни общи сбирки с приятели и двамата вече с дълогодишни партньори, директно си го питах, защо така е направил. А той ми каза - ми много говореше и нямаше стабилни доходи, мислех, че ще ми се лепнеш и ще искаш да живееш с мен и да те издържам /за протокола никви такива намерения не съм имала/. Така, че причината може да е съвсем друга, не че си го поставила на пиадестал. Зарежи го, това те съветвам.

2.   Една тактика. Намрази го, ако трябва насила.

3.   Добре изглеждащият мъж с влияние винаги има добре изглеждащи жени в живота си, той едва ли ще се задоволи само с една с която да спи до края на живота си. Какво можете да му предложите повече от друга жена? Много ли сте красива, ако е да го използвайте като коз, бъдете по-недостъпна за мъжа които желаете.

5.   Последните две изречения!? Той ти казва не, ти ни питаш как да постъпиш. Осъзнай се!

6.   Не знам дали желаеш него или парите му.

7.   3, ако е недостъпна той просто ще си хване друга! Никой мъж с възможности няма да търпи номерцата на някаква която се прави на "недостъпна"!

8.   На мъжете им е интересно, докато получат жената. Когато тя хлътне, на тях им омръзва и си бият камшика.
Изобщо не се обвинявай! Ще си намериш някой, който ще те приеме такава каквато си! :)
Ж25