Споделена история от Секс и интимност

Как да намеря партньор само за секс? (към жените)
Как и къде най-лесно се намират партньор само за секс и без привързване?

Коментари

1.   Tinder

2.   Такива само за секс има на всякъде в интернет.
Правите една регистрация в гепиме и ще ви намерят.

3.   В ало.бг

5.   Има си проститутки за тази работа. Бързо евтино и не губиш време. Нито своето, нито на сериозните жени, които искат да градят дом, а не да бъдат безплатна дупка на такива като теб. :)))

6.   Има проститутки. Иначе жените не обичат да дават секс просто така, защото те няма какво друго да дадат на мъжа, затова си пазят стоката и не я дават просто така без нищо насреща т. е. без връзка. Тия глупости за приятели с привилегии от американските филми си ги избий от главата. Това може и да има някакво основание в тяхното общество, но тук не е така.

7.   Номер 5 е изчерпала темата. Попадение право в десятката.

8.   Не го лъжете човека, аз имам регистрация в Тиндър, ефекта е 0, съвпаденията стават изключително рядко, може с месеци да нямаш нито едно съвпадение, а за срещи не говорим въобще. Там повечето жени са да си галят егото и да си рекламират Инстаграм. В сайтовете е пълно с фалшиви профили и профили на рускини бивши проститутки. Само на живо, излизане и контакти!

9.   Казваш директно какво желаеш на жената, има хора търсят само удоволствие, нормално е.

10.   Фейсбук. Там пиши.

12.   На много места - заведения, нощни клубове и барове, пътувания. Но без пари няма да стане. А е и хубаво да имаш визия и добре развита физика. Иначе ще трябва да компенсираш с още повече пари. БГ жените се продават, но на този с най-добрите ресурси. Другите гледат отстрани тъпо и се чудят как става това със свалките.

13.   Говори за секс с жените... един пич говори за секс с жени и ми прати две мацки да чукам, даже едната на оправихме на тройка. Не беше във връзка, напълно нормална жена

14.   По мое време това ставаше по дискотеките и в интернет.
Но това беше отдавна-темата не ми е актуална вече двайсетина години.
:))

15.   Gepime е твоят сайт.

16.   В работата и в квартала. И не увъртай, а директно кани на гости. Така ще е ясно от самото начало, че става въпрос само за секс.

17.   От мъж почти на 60г - щастливо женен.

Не ти трябва такова нещо, авторе!

Това е толкова низко и елементарно, че нямам думи!

По добре се замисли за Бога и за духовните неща, които са много по-важни в живота на човека от плътското!

18.   Зависи на колко години си. Аз като зряла жена, не бих отказала на никои по млад от мен. Самоче ще държа да е доста дискретен. И те съветвам да бъдеш доста директен, към жената която ти е харесала.

19.   Сайтовете като елмаз и гепиме са пълна боза, станали на 60 години търсят сериозна връзка, брак а са по 29 стоят по

20.   Това е невъзможно. Пробвал съм го, винаги се появяват чувства в единия или другия.

21.   19, довърши си моабеда.
Гепиме като че ли работи. Поне на мен ми се лепят пички. Не съм се срещал понеже не съм в БГ. В Елмаз и другите нищо не става.

22.   Като си платиш на проститутка.