Споделена история от Секс и интимност

Защо е толкова трудно да си намеря надарено гадже
Защо е толкова трудно?
Искам страхотен, невероятен секс в рамките на една сериозна връзка. Толкова ли е невъзможно това? Цял живот си търся надарен партньор и не става. Няма как да преспя с цяла София, че да преценя. Пробвам да ги разпитвам, опознавам и накрая пак разочарование. Когато прибързам със секса пък, не ме вземат насериозно, ясно защо. Общо взето се случва следното: Губя си между 1 и 4 месеца с някой, докато ни се задълбочат отношенията. Накрая се оказва, че пак не е надарен и не ми харесва сексът достатъчно и се разделям с него. Най - абсурдното е, че мъжете, с които не ми харесва секса, не се оплакват от същото, а напротив - харесва им сексът с мен.
Аз самата не съм широка. Напротив, казват ми, че съм тясна, но на мен ми харесва най много сексът с мъж, който е с по-дебел пенис. Просто удоволствието е уникааално. Не ми се иска и да си хвана някой и да му изневерявам. Не ми се иска и да си хвана гадже е така, колкото да не съм сама.
В същото време ме свалят много мъже, ако поискам, винаги има с кой да правя секс, обаче това са познати, които търсят само секс, а аз искам сериозна връзка. Искам и семейство. Всички ли са такива мазохисти, че се жертват и лишават от хубав секс в името на семейството? Явно да. Явно искам нещо непостижимо. Вече се травмирам цял живот само 1 и също да се повтаря.
Наскоро реших да пробвам отворена връзка и естествено и това не сработи хахаха Кой нормален мъж ще се навие да сме гаджета и всеки от нас да може да прави секс с други? Николко. Това е унизително за мъжа. Един мъж се нави уж на такава връзка, но после се отметна, след като бяхме правили секс. Явно си е мислил, че ще ме впечатли много. Каза Направо ще се влюбиш в мен, след като правим секс. Еми нищо подобно. Пак се разочаровах. И той не беше надарен, даже му беше малък. Няма как да му го кажа, това още повече ме потиска и в един момент ми се натрупва всичко и ми избива.
Има ли някоя жена, която разсъждава като мен или някой, който ме разбира и може да даде съвет?
Важно и да спомена, че не си търся някакъв порноактьор. Искам нормален мъж с пенис 15 -16 - 17 см и по-дебел, ако може. Максимум 17см, защото иначе ме боли, голям ми е. Не мисля, че тва са непостижими цели, ма напрактика се оказва друго.
Също така, свършвам настрани. На повечето мъже тази поза им е скучна според мен. Ноооо нямам против всички други пози, разнообразявам, правя различни и просто държа да правим поне веднъж и настрани, за да свърша. Предполагам това не е някакъв невероятен проблем за мъжа, но май и това ги смущава даже…. Въобщеее много е трудно да си намерите гадже, с което да си пасвате в секса.

Коментари

51-78 от 78

63.   Най-добре ми е със среден размер. С голям са пробвала няколко пъти. За моя изненада, за анален не ми беше проблем, не ме болеше, ануса се разтяга. Но вагинално ме болеше постоянно.

64.   До най-големия пенис в България

Пич, не става с хвалби и писаници в сподели точка нет.
Нали уж 99, 9% от жените налитали на такива като теб…защо опря до анонимния сайт? !
Възбуждащо е, да, за повечето от нас, да съзерцаваме мъжкия атрибут в бойна готовност, особено ако е естетически издържана гледка :-) Да ни се прииска да го изядем :-)
Но не мисля, че огромните размери са в твоя полза…нямаше да си тук ако бяха!

Доста надарени мъже много си вярват и отблъскват с приказки и хвалби. А в действителност картинката е доста различна. Все са много сексуални, а всъщност са развратни.
От огромни пениси и огромни хвалби, файда - йок.

Ще ти кажа, защо не се котирате.
Защото боли. Не може да има дълбоко проникване, а повечето умираме за такова. Див секс става и с нормален пенис, сериозно. Аз точно от такъв пръскам със скуирт, направо полудявам. При всеки секс е така. Не боли, прониква дълбоко, без да се страхува, че няма да мога да го поема докрай. И нормалните пениси имат страхотни глави и водят до скуирт. С точния партньор. Говоря от опит.

Да видим какъв ще е отговора на авторката.
Би ли те взела или не? ! Съспенс до дупка.

66.   Не съм го мерил от 20 години може да е пораснал знае ли човек. В ранната ми младост карах малка строшена количка и въртях прохождащ бизнес тогава имах нагон, но за връзки нямах време и спях с която забършех където ми падне. В следващия момент бизнеса потръгна и нали да не остана по-назад веднага си купих спортен Мерцедес. Ейййй тогава падна ебането. Мацките се радваха на колата, а пениса беше бонус. Колко секс видя тоя автомобил. Установих, че най-големия афродизиак на жените са парите, но не ми пукаше, защото ги имах. Никога не съм се чудил дали ми е голям, колко е голям, ама дали правя добър секс. Гледал съм жената да е добре излизана, а след това е ясно какво следва. Преди бях по-внимателен, но сега вече съм малко грубянин в секса и не зная защо така се получава. Иначе съм в средния размер. Ходя си гол у дома и не ми пука. А да забравих и съм женен вече от 11 години. Така си пасваме добре, че не ми се вади от нея. И не е заради дебелината или дължината, а заради характерите, защото се влюбихме преди секса.

67.   От авторката до надарения: Няма как да правим секс, ще ме боли много. Такива размери са за много широка жена, може би раждала естествено… не знам, не и за мен. Аз не съм широка.

68.   От авторката до номер 66: Е тва е грозната истина за България. Освен парите друго не гледат. То само аз търся надарен за хубав секс и пак не ми се получава. Според мене тия въже ги забърсват точно мутресите. Те са най-вървежни и забърсват освен богаташи и надарени.

70.   До Авторката:
Бях ти оставил дискретен контакт за връзка, но модераторите не са удобрили и са изтрили, последното изречение от коментара ми.

Не ти се набутах за секс, а за потенциални срещи които да доведат до връзка.
Изобщо няма да те боли, с коментара си показа открито, че нямаш изобщо никакъв опит. И вероятно темата е измислена.

Вагината, особено на ширина няма лимит. Всякаш не си гледала жени които си вкарват огромни дилдота, с размери на крака. Разбира се те нямат нито твърдостта, нито температурата, нито извивката която стимулира нужните региони, нито пък спермата на Големия пенис.

Ще ти кажа реалната истина, ако изобщо те е боляло някога, е защото мъжът с който си спала, не те е възбуждал достатъчно много физически. Има степени на възбуда, а не "мокра се усещам, значи много го искам".

Аз имам реален, богат опит и ти гарантирам, че дори на девствени момичета на по 15-16-17г, като по-млад съм им го вкарвал още от първия път, целия без никаква болка от тяхна страна.
Само крещят като порно актриси.

Реших да отговоря на темата ти, тъй като си помислих, че може и жената която търся в момента да е навсякъде, буквално дори се оглеждам и за онлайн възможни варианти.

Размерите ми, не са за "много широка жена", аз съм бил само с млади момичета 15-25г, които никога не са раждали.
Доста от които са били с мъже с малки пениси или девствени.

"Не знаеш", защото темата е измислица.

Размера ми е с 1см по-къс от най-дългия чернокож порно актьор в света и с 0. 5см по-тънък от най-дебелия чернокож порно актьор в света.

Самия факт, че дори не си любопитна, става за пореден път особено ясно, че темата е измислица.

Моля за модераторите, да асистират в запознаването ми с теб.

Този път, отвори приложението си на телефона си Youtube,
напиши в търсачката "Galt Atreus-Exile", това е песен на скромен вокален педагог.
В коментарите под песента, ще видиш профил с инициали "asgard", моля отново към модераторите да пибликуват, тъй като няма как да се открие истинската ми самоличност от никнейм в ютуб.
Та, разгледай коментарите, включително и отговорите, ще намериш контакт за връзка с мен.
Ще се досетиш какъв контакт имам предвид.

След което, ме потърси и ще решим как ще кореспондираме за в бъдеще.

Като финал на коментара ми, мисля лично че не си търсиш надарен и че нямаш опит. Защото ако си true size queen, ще разбереш, че имам нещо предвид.

71.   И на мен ми се искаше с голям пенис, ама не се получи. Размера наистина си е важен за съжаление, въпреки че за анален е по-добре малък.

72.   Авторке,
Не ги слушай и бягай от особено надарени, защото вършеят наред и не се знае какъв “подарък” ще ти оставят.
Има Тиндър за тях, там да си пробват капацитета, онези не подбират.
Щом опират до този сайт, значи нещо има, не им се получава просто.
Имай си едно наум. Не вярвай на хвалби, да не се опариш!
Щом с чернокожи се сравнят, избиват огромни комплекси.
Успех! И умната!

73.   От авторката: Хора, вие тотално сте се развалили от тва порно!
До надарения: Естествено, че боли. Аз не съм широка. Тва, че гледате в порното жени, дълбоки като кофи, няма общо с реалния живот. Доста съм чувствителна, често ме боли при груби движения или ако е по надарен мъжът и ми го вкара докрай. Имах гадже с пенис около 19см. Сексът беше страхотен, но на него според мене не му е било толкова яко, защото правехме едни и същи пози много внимателно, без да го вкарва докрай, така че не ме е боляло. С мъж с 20 см. Бърз секс няма как да правя, само много бавен. На теория е едно, на практика други. Чели сте по форуми там, че жената се разтяга и айде…
Как ще е фейк статията? А заключението, че съм неопитна, е смешно. Проблемът е, че съм опитна, че знам и 2 и 200 и след ката веднъж опитах от забранения плод и правих уникааален секс с втория мъж, с който спах, вече няма как да се примиря с нещо лошо, гадно и незадоволително в леглото. Чудя се другите как го правят. Как се самонавиване, че с Еди кой си сексът е бил уникален, а вие сте обвързани сега с друг, с който не е талкова хубаво и едва ли не доживот ще е това….. Ще пусна такава тема…

74.   Авторке, не те разбирам, хем търсиш надарен, хем не искаш голям защото те боли? Мъж с 15 сантиметра надарен ли се води?

75.   Авторката: 15см. Е среден размер, над 15 е голям. С 20 см не мога.

76.   Ами, авторке, да беше си останала с второто си гадже и сега да не зяеш като истеричка по форумите! Като толкова много ти е харесал сексът с него, защо не го задържа? Мисля, че изказванията ти са доста обидни за голяма част от мъжете. Да не би всички да трябва да ти се редим, да ти доказваме колко са ни големи пенисите и ти само да си подбираш? Ти колко струваш в секса? С надарения си била пълна егоистка в леглото. Защо да предпочете теб?

Обикновено мъжът избира жената за съпруга, за майка на децата му и семейство. Докато си все още млада можеш да си подбираш гадженца с "правилния" размер до към 30-35 според зависи.

77.   Това същество "Авторката" пише от най-различни IP адреси и се обзалагам, че е мъж, а не жена.

78.   77 да, авторката всъщност е мъж и темата е провокация

79.   А според вас 14 см влиза ли в графата малък?

80.   Авторката: Хора, филмирате се. Какви ай пи адреси хахаха. От тела си пиша само, затова има грешки. Вие за всички статии пишете, че са измислени. За какво ми е да си го измислям това. Нали затова е анонимен форум. За да пиши всеки каквото си мисли. Само тролове са ви в главата

81.   От авторката до номер 76: Еми ето, обидни са ми изказванията наистина. Защото са верни. Няма как да кажеш на всеки втори На тебе ти е малък, не ми харесва сексът. Ти също си обиден, защото си сред тези. Затова си пиша в тоя форум, където мога спокойно да си кажа каквото си мисля и ми тежи. И да, имам какво да предложа в леглото, че и отгоре. От толко много секс с различни мъже, мисля, че поне на тва съм се научила.
Най-ценното нещо е опитът. Нека да питаме някоя проститутка, която е спала с хиляди, не съм ли права…. Ще се окаже, че съм права.
Другото, което спокойно мога да заявя, е, че вишистите са много по зле какво в секса, така и в свалките с жени. Съжалявам да го кажа, защото и аз съм с висше и аз си търсих такъв мъж. Но разликата е огромна и сякаш докато вишистите са си губили времето в зубрене …. Другите момчета са ходили по гаджета…. С надарената ми гадже не съм се държала зле. Той се оплакваше, че не изглеждам влюбена в него, което е така. Освен секса нищо друго не ме привличаше в него.

82.   81, на мен ми е голям според твоите критерии, 16-17 см и е дебел, не знам колко защото нямам шивачен метър да меря дебелина, но не мога да го обхвана като направя О с пръстите си, а имам доста дълги пръсти. И защо ми е да избера теб за жена? 34-годишна която го е правила с всеки? Трябва да съм луд да се оженя за толкова употребена и изхабена жена, то се вижда по начина ти на писане колко си изтормозена от предишните ти тъпкачи с малки пишки и комплексарско поведение. Защо аз да се набутам с такава жена като има по-млади и по-свежи?

83.   От авторката до номер 79: Не, 14см е среден размер.

84.   Авторке,
И аз си мечтаех за партньор, с когото да се обичаме и привличаме; да правим секс сутрин, обед и вечер и да ни е страхотно заедно, но не се получи.
Тези, които аз харесвах, не ме поглеждаха и обратно.
Насила хубост не става и си останах с мечтите.

85.   От авторката до номер 82: Хахах тъпкачи, употребена…. Нищо подобно. Изглеждам на не повече от 25, всички ми го казват, секси съм, интелигентна, образована, с кариера. Обичам децата, искам момиченце. Сексуала съм, а сексът с мен няма как да не ти хареса, защото освен че съм тясна имам и много опит. Ако искаш, си прави секс с 20 годишните, но според мен няма какво да ти предложат в леглото. Секс с всеки няма как да съм правила, защото съм претенциозна и си ги подбирам. По скоро съм зарязвала много мъже, защото тръгваме, не ми харесва секса и ги оставям…. Това не значи “употребена”, звучиш като много консервативен.

86.   От авторката до номер 84: Радвам се да срещна сродна душа като теб. Същата работа е и при мен. Мъжете имат прекалено високи изисквания за жена, защото могат да си избират и до 50.

88.   Имах такъв проблем. След като си смених вибратора за два месеца свикнах с новия, които е доста по малък от стария. Семеина 48г.

89.   Ако имате момчета, как ще ги възпитавате, съдбата винаги ни поднася изненади, да знаете авторке.
Иначе раждай дете от не толкова надърен мъж, че като си на 35 минават годините гледай поне да е богат. Пък и мъже за хубав секс винаги ще има, макар че после ще трябва постоянно да се криеш от съпруга си.

90.   Aвторке, а с изневерите как се представяш? Колко често, по какви усмутрения?

91.   Ех живот, комедия. Аз съм с 18 дълъг и 14 обиколка и си стоя без гадже от години. Вече съм на 40. Е на морето и в чужбина ми се случва да спя с някоя туристка. Бил съм само с две българки, останалите са чужденки. Последната изрази учудване и съжаление, че нямам приятелка, която да се наслаждава на този хуй. Не си единствената. Много жени си мечтаят за хубав хуй, но няма толкова мъже. Като добавим, че и някой от надарените си стоят без жена с години... Затова ги редувате едни и същи цял живот. Повечето мъже нямаме такъв проблем, стига жената да ни възбужда е ок. Прави са били хората навремето, че жената опита ли повече мъже, трудно ще е ок след това.

92.   Смени си вибратора...
Смени си хапчетата... и за всеки случай иди на психолог...

93.   До 91 българките имат много висок стандарт за мъже, средностатистическите мъже като теб и мен са незабележими, единственият начин да се отличиш е да ходиш на фитнес и да имаш пари. Честно казано, българските мъже не са красиви, има красиви, но повечето от нас не са и жените започнаха да търсят чужденци.

Забелязали ли сте, че след влизането ни в еврозоната доста красиви българки заминаха да работят в други страни, тези жени почти не са женени за българи в чужбина. Дъщерята на моя шеф се омъжи за черен англичанин и живеят в Лондон.

51-78 от 78