Споделена история от Секс и интимност

Не съм задоволена
Здравейте., Омъжена съм от 6 години. На 32 години съм, а мъжа ми е е на 36. (Най готината възраст за любов)
Еми както ви стана ясно не съм задоволена от с*кса с мъжа ми. Не стига, че го правим в месеца 2-3 пъти, а й св*ршва бързо. Много пъти съм му казвала да изчаква, аз да си "св*рша работата" дет се вика, но точно съм на върха и хоп той е първи. И след това се налага да се самозадоволявам, но без той да разбере.
И сега въпроса ми е дайте ми съвет повечето мъже, моля. Какво трябва да направя, за да не свършва толкова бързо? И правилно ли правя като се самозадоволявам сама без той да разбере?
П. С. съжалявам, че съм толкова директна, но просто няма с кой да го споделя това. Мисля, че е много лично и малко ме е срам да споделям мнението си с други мой приятели и колеги.
Благодаря за разбирателството. :))

Коментари

1.   Първо, нека да те свърши и след това преминете към се*са. След време може да си нацелите кулминациите и да се включва след като си почти готова. Комуникация ви е нужна, а не да се довършваш тайно да ти се натрупва неудовлетвореност.

2.   Мъж съм и според мен трябва да масторбираш пред него, първо е много възбуждащо за един мъж и второ като те види че масторбираш веднага ще е готов за втори рунд поне при мен би било така, другото което е трябва да разбереш какво го възбужда и да се опиташ да му го осигориш, може би няма желание защото иска нещо специално, може би има и някой скрит фетиш който не ти е споделил, разпитай го, бъди активна

3.   Има спрейове за задържане - пръскаш му патката и тя леко изтръпва. След това му слагаш презерватив, защото спрея действа и на жените по същия начин и дествате.
Чувал съм от жени, че ако мъжа е малко пиян и секса е по-продължителен. Аз лично не пия, не гарантирам, че е така но може да пробвате.
Иначе за самозадоволяването - не се крий - ако човека е точен, като разбере, че имаш нужда от нещо, ще го осигури.

4.   М 24
Ами по-добре му кажи че мастурбираш, най-вероятно и той го прави. Аз ако бях на негово място и свършвах бързо като заек, щях да компенсирам с лизане! Дай боже всекиму жена като теб, която да си иска секс.

5.   Нормално секса ви да не върви. Щом си омъжена от 6 години, значи до 26 си овършала сумати и после очакваш да те вземе мега качествения мъж. Че и супер качествено да е всичко. Със сигурност проблема е в теб и ако идеш при друг, както много пъти явно си правила, няма да е по-различно.

6.   С времето телата свикват едно с друго и така се получава особено ако той не се старае да се задържа. Няма лошо да се самозадоволяваш, но дали те устройва само ти си знаеш.

7.   Пробвала ли си да напръскаш члена с лидокаинов спрей от аптеката? Това се ползва като локален анестетик, който кара мястото да изтръпне и да стане по-малко чувствително (с една дума да свърши по-бавно)

8.   Свършвай си сама, но го карай да те гледа...
Да видиш, как ще те награби пак...
Моя така прави, като се галя пред него....

10.   Вземи си вибратор, за да си в топ форма, когато правиш секс с мъжът ти и да имате синхрон в интимността.

11.   По начина ти на писане става ясно, че никога не си правила качествен секс, камо ли пък мъжът ти. Ами няма какво да направиш. Ако толкова държиш да получиш нещо по-добро, си разваляй семейството и почнай да сменяш мъжете наред, за да намериш добър, защото това е трудна задача.

12.   Има шпрей за забавне, нека пръска главичката преди акта 20 мин. и ще се видиш в чудо само недей да му правиш свирка тогава че остата ти ще изтръпне... това е нещо като лека опойка за намаление на чувстноста на кожичката.
И мъжа ми имаше този проблем, но от както го купи вече може много по дълго време и двамата сме много доволни.

14.   До Аватара
В секс магазините продават среи като малък дезодорант пръска се главичката на пениса и мъжа може по дълго да прави секс без да се изпразния. Пожелавам ви да се справите взаимно. Само реклама съм гледал не съм го изпробвал. И аз много бързо се изпразвам когато правя секс мъж на 45 год

18.   Моето мнение е, че не си достатъчно добра за него да те повтори и потрети и не знаеш как да се държиш така, че да започнете втори секс. Сексапилните жени ги повтарят и ги потретват, т. е. средна работа си и не го възбуждаш за втори рунд.

19.   18, какво според теб е решението? Как трябва да се държи, какво трябва да направи?

20.   Мъж на 43 съм. Жените с които съм бил са свършвали трудно, може би причината е само в мен. Не знам, за мен сексът винаги е бил обич и нежност, а Той по дефиниция е животински нагон, на физически похот и "падане на пердето"... Някои жени считат секса за срамно нещо и не се отпускат. Даже мисля, че голям процент от жените "свършват" не заради тях, но не си го признават, не общуват с партньора си, не четат подобни сайтове в интернет, просто имат трайно разочарование към секса и не се стремят към "Т. Н. МЕЧТАНИ" оргазми. Годините и полът на човека са без значение има и на 25 и на 35 и на 60, има и мъже и жени. Бракът създава рутинни матрици които убиват страстта и остава механичното триене на два органични материала. Докато за мъжа това довежда до изпразване, за жената може да е разочароващо... нищо ново под слънцето, няма значение нито размера на половите органи, нито алкохола, нито играчките, просто тази работа между тези двама индивида не става... и това е. Незадоволените се увеличават и затова всеобщата мастурбация става все по разпространена. Стискаме зъби и вървим напред. Или намираме някъде щастието.

21.   До Аватара
Когато го направим ми омеква тя ми прави свирка става ми голям и пак го правим. Най много ми харесва поза 69. Преди секса и правя масаж на цялото тяло. Мила не се крии. Ако искъш да го направиш направи го пред съпруга си. Кажи му да ти го направи с език. И запомни няма срамни теми има неприлични теми. Ако трябва ходи разголена. Дръж се като раскрепостено момиче. Карай го да се възбужда по често. По често да правите секс. К. Д. На 45. год мъж

22.   Групости, как да не е добра. Той не става за нищо. Средностатистическо хлапе на 17 години ще изкара повече от тоя в леглото. За нищо не става мъжа ти, а и те говориш само за продължителност, то и да беше дълго, не значи, че ще е страхотно. Изискванията ти са повече от минимални. Аман от мъже дето не могат да правят секс.

25.   От 7 връзки с мъже в живота ми, мога да кажа, че само с двама свършвах винаги с вагинален оргсзъм. С един - от време на време, а с останалите - никога, затова и се разделих с тях. Толкова за българските велики мачовци. Болшинството са пълни загубеняци в леглото, но иначе с големи претенции.
После се чудят защо някои жени търсят финансови облаги, ами като са походили доста и са видели, че все сексуално неудовлетворени ще ги оставят, то поне да бъдат финансово подсигурени.

Хайде, сега, скъпите мъже да си отговорят, колко време биха изтърпяли жена, която ги оставя да се довършват сами?

Ж, 49 г.

26.   N25, цял живот. Много мъже, не да се довършват сами, изобщо не започват, щото обикновено жените им ги боли глава... Та си се самооправят изначало.
А да те попитам защо някой от двамата не си си го взела за домазлък? Дали те нещо пък са останали недоволни от теб или освен якия кур не са предлагали много повече, та теб пак не те е устройвало?

27.   Има подизпълнители достатъчно, но това би било краен вариант. Пробвай го с добавки, да си свърши бързо, но след това да повтори. Или ми вземи презерватияи с гел за задържане. Успех и пиши!

28.   Авторке, пишеш глупости. Преди да се омъжиш, със съпруга ти сте били гаджета. Тогава как е свършвал? Да не е бил секс - машина? Хайде, моля ти се. Много добре си знаела за какъв човек се омъжваш. Сега няма какво да ревеш.

29.   Хора благодаря ви за много съветите и мненията. Ще се пробвам това със спрейя. Дано да ми се получи днес пак го направих ме, но същата история. Даже и повторихме, и познайте пак самостоятелно мастурбация :( Да видим този спрей, за какво иде реч.
И моля към мъжете, да правим френска любов, езици, целувки милувки и т. н. Мисля, че може би проблема е в мен просто ми трябва още малко да ме "поклати" явно. Май май ще си остана на мастурбация и това е....

30.   Та нормално е жена от 32 гдо моите 48г е наи силна в желание за секс. Моя проблем беше същия. Първо започнах да ходя гола из къщи. Особено когато сме само двама с мъжъ ми. Попитах го какво мисли ако си купим вибратор. И постепено започнах да масторбирам по открито. Но това стана постепено, и за сега секса ни е на макс почти през ден по някога ми иска и по двапъти на ден. Желая тиуспех.

31.   Без да чета коментарите ще ти кажа че нямаш пълноценна връзка и с човека до себе си нямате много общо защо ли ами защото нямате уважение един към друг нямате никаква комуникация щом не знае за 6 години че не си задоволена пък и женена не зная къде вървиш говорете с мъжете си бре жени аз с моята жена не спирам всяко нещо всяко желание дори мръсни гадно да знам че няма да се приеме се казва искаш ли да градиш нещо с човек първо се почва от комуникацията после секса не им вървял.

32.   N31, ти освен коментарите, не си се опитал да прочетеш и собствения си пост. Не е лошо да го направиш все пак. На глас. Поеми си много дълбоко въздух и пробвай до къде ще стигнеш, защото това се прави при препинателен знак и след край на изречение.

33.   До номер 25: Евала. Е точно това се опитвам да обясня не всички, но ти имаш повече опит и си им го изплюла в лицето. Проблемът е в мъжете. Не могат и един секс да предложат, ама са с големите претенции иначе…. И колкото по- сериозни са за връзки, толкова по-зле са в леглото….

34.   Скапан ти е съпругът просто. За секс не става. Сигурно е добър човек иначе, защото най сериозните мъже са най зле в леглото. Те затова са с една жена, иначе няма да има с кого изобщо никакъв секс да правят. Нали се сещаш, че на такъв не му се е получавало с жените. Той няма как да стане плейбой и да върти по няколко. Точно такива като него са сериозни, правят семейства и вечно ще си недоволна.
Аз избрах друг път. Правя секс само с най - добрите женкари, които са перфектни в леглото, защото природата им го и дала. Кога ще разберете, че уникален секс и брак са две несъвместими неща!

35.   32 важни ли са препинателните знаци за съвет, май тук е за това не за изпит по български език

36.   Първото, което трябва да направиш, е да дадеш на мъжа си да разбере, че не си задоволена.

37.   До авторката, значи миличка и аз съм със сегашният ми партньор от 6 години... Женени сме от 2 и имаме дете на 1 годинка.. ако това има значение де... Имаме същия проблем, само че аз съм си цапната в устата и си искам един, па и втори, че и трети път... Не винаги е в настроение, но каквото такова, и аз мастурбирам само че директно пред него, до него, над него :Дд ами като цяло на него не му пречи даже му харесва, но пък той никога не е бил кой знае колко фен на секса и си ми го казва той си пада предимно по френската любов... Няма нещо, което да може да го възбуди повече от директната сви*ка... Понякога е наистина уморен понякига правим секс само защото не го оставям намира и ми се натискам, пробвали сме спрейчета, хапчета че и някакъв тъп сироп, който се оказа, че не забавя еякулацията а просто причинява наистина болезнена ерекция :Дд а той с това си няма проблеми, не съм дърво и не е от мен повярвайте ми, аз съм си една такава личност дарена с много директност, безсрамност и желание... Да, Бог ми е изпратил да заобичам мъж, който не споделя моето високо либидо, но какво да се прави... Мастурбирай, прави секс после пак мастурбирай и не се впрягай толкова... Събуждай го за секс недей се срами, хвани го за "чепа" докато спи ако щеш! Това са хубави работи!

40.   Последния коментар ясно казва че трябва да го ръчкаш по често, когато масторбираш да го правиш пред него, да те вижда директно как свършваш, така той веднага ще е готов за още една сесия секс, пишеш че му казваш да те изчака да свършиш и ти а той тогава но замисляш ли се дали може да изчака.... не не може щом е го прави, като свърши изчакай 5-10мин и го бутни отново ще те довърши на втори тур...