Споделена история от Секс и интимност

Просто секс
Имам неангажиращи отношения с човек, с когото съм била във връзка, но се разделихме. Сега се виждаме през 2-3 месеца с цел секс. Напоследък забелязвам, че когато го правим, той свършва бързо първия път, а за втори няма и желание, целувките му са кратки, като си отворя очите ме гледа, когато му правя свирка след секс дори не се надървя, при положение, че не е да не го привличам, а и продължава да ме търси. Веднага след като го направим иска да си тръгва.. с всички тези неща, които прави се старае да не се привърже отново към мен ли или наистина му е все тая и ме използва?
Казвал ми, че винаги ще има част от него, която ме обича и заедно си говорим за миналото. Затова ми е странно дали се старае да не се привърже към мен или просто вече не чувства нищо към мен, прекалено целенасочено е това, което прави и си личи?
P. S. Причината за раздялата ни беше много сложна, не сме се разделили просто, защото така сме си решили.

Коментари

1.   По скоро началната еуфория е отминала, има нещо като насищане. Иска да топне да свърши и да бяга

2.   Толкова ли е трудно да си намериш ново гадже или секс в днешно време като жена, че трябва да търпиш тези неща? Забравяш го след като сте се разделили и толкова.... Явно искаш да си го върнеш!

3.   "с всички тези неща, които прави се старае да не се привърже отново към мен ли"

Типично женско наивно разсъждение. Като не те целува, видиш ли, обичал те, ама да не се привържел. Логика. Мъжката логика е "ако я обичам, искам да я докосвам и ше го правя при всеки повод. Ако само ми се ебе и не ми дреме за нея, ще я претупвам на бързо, колкото да си свърша аз, а тя да се оправя".

4.   Разбира се, че има част от него, която винаги ще те обича.
Ти се съгласяваш на секс без ангажименти и си налична за свирка след секс. Кой мъж не би обичал това?
Темата не е дали се старае да не се привърже-секса 2 пъти в месеца не е привързване.
Темата е къде е достойнството си, че се съгласяваш на трохи и такъв тип взаимоотношения.
Съвета ми е да намериш пълноценна връзка с някой, който не би искал веднага да напусне помещението, след като сте имали сексуален контакт.
И не само на теб-на всички жени бих казала да имат малко повече самоуважение.
Успех!

5.   Вие сте се увъртели в някакви сложни отношения, па, сте и повторили, а нас питаш, какво той изпитвал. Като толкова си говорите, защо него не го питаш? Може да изпадне в още по-дълбоки окровения. Имате ли други партньори?

6.   Разликата да правиш любов и да правиш секс е огромна.
Да правиш "просто секс" - гледаш да си направиш кефа и не ти пука за другия.
Да правиш любов (или секс с човек когото обичаш) е да се стараеш на другия да му е хубаво и това да ти доставя най-голямото удоволствие.
При вашите взаимоотношения, явно за какво става дума.

7.   Търси забавление, нормално, свикваи, не обръщаи внимание, за не ти пука.

8.   Е кое не разбираш и какво от това, че те търси още? ! Просто иска да има нещо там да улаби и това е, а ти просто прием, че си му омръзнала! Я да беше някое ново пиче, да видиш дали, ще бърза да си тръгва или мерака му ще е коренно различен от сега!!!

9.   Има друга жена, кояти го вълнува. А теб се опитва да задържи, да не те изгуби. Но неуспешно, както се вижда.

10.   Пострадало му е либидото. Вероятно (от страх да не се изложи) не прави секс с други. Ти си му "под ръка" и разчита на разбирането ти. При тези обстоятелства може би има намерение за се съберете отново. На теб не ти трябва. Отрежи го и бягай, докато е време. Бидейки с теб периодично ти пречи да си завържеш нова връзка. Д

11.   От авторката: За мен той е нарцисист, когато го питам никога не е искрен и гледа да пази реалните си чувства. Въпросът е защо прави всичко това? Защото прави тези неща супер показно? Не е ли прекалено?