Споделена история от Семейство

Азиатска съпруга
Някой запознат ли е как става да си купиш млада хубава нежна азиатка за съпруга? В смисъл има ли сайтове и ако има, безопасни ли са? Или трябва да се отиде на място? Как се намират? Как да се защити човек от евнетуална измама? После как стои въпроса с идването ѝ в България? Какви документи трябват и от къде изваждат? И като дойде, как получава право на постоянно пребиваване? И колко пари струват такива булки ориентировъчно, може ли да се намерят безплатно без посредник?

Коментари

2.   Отивай във Филипините, може да ти подхвърлят някоя безплатно. :D Сериозно, на мои приятели по корабите, колеги филипинци са им предлагали момичета/рода/, само и само да ги изкарат от онази мизерия там!

5.   Регистрирай се в тиндър и си избери локация в Тайланд, Виетнам, Филипини, Камбоджа и Лаос. Сами ще ти пишат доста само защото си бял, без значение дали външният ти вид е добър. Тогава вече може да опиташ да поканиш някоя да ти дойде на гости. Няма нужда да я купуваш. Само ще и платиш билета до България и готово.

6.   О каква тема само. Много ме изненада.

7.   Имаше един във форума със съпруга филипинка. Ако види историята може да каже. Май си я беше довел лично от Филипините.

8.   Да, в момента в света и главно в Америка се заражда движението Passport Bros. В което предимно американци - бели и черни ходят в Тайланд, Филипини и Виетнам не само на секс туризъм, но и да намерят половинката си.

В Щатите вече е почти невъзможно средностатистически мъж да се хване с каквато и да е жена. Стандартите на жените са супер високи заради социалните мрежи и ако мъжа не изглежда наистина много добре и няма много пари, няма никакъв шанс. А в Америка традиционни млади жени вече изобщо не съществуват. Всички са агресивни и феминизирани и в интервюта в YouTube се държат с такава жестокост и агресия, че не е истина. Затова както казах много нормални мъже, с нормална работа и нормални доходи решават да търсят половинката си предимно в Азия. Там все още са останали от тези добрите, тихите, милите и готвещите жени. Които могат да направят от обикновена къща, приятен и уютен дом.

Та, разбирам какво говорите. Потърсете за Passport Bros в YouTube.

9.   Как само ме натъжават подобни теми...

10.   Има доста азиатки, които искат да се омъжат за бели мъже. Това си е сделка както Автора казва и иска сделка.

Няма лошо - Овтора сигурно има доста пари щом иска да си купи млада и красива азиатка. Или пък е гледал и слушал много K-pop.

11.   Сключваш предбрачен договор и така се защитаваш. Децата ви ще бъдат азиатката, азиатският ген е доминантен.

12.   Такива булки струват, колкото самата азиатска мома ти поиска. Щом ти искаш млада и красива мома, тя сигурно ще иска богат бял мъж.

13.   Ами натъжават номер 9. Мен ме изненадват.

14.   Само не се навивай да ходиш да живееш по Китай или Виетнам, че може и да не се върнеш жив.
Иначе има уникални сладурани. Аз имам досег до китайки и наистина има много яки. Последно говорих с една, еми колкото и да се правех, че не гледам, просто имаше стрсхотни големи, натурални цици, които прозираха през тениската. А тя се държи едно свенливо, направо да и налетиш.

15.   Иначе българките били меркантилни... Един си беше купил жена от Африка за стотина долара и една коза. Доведе я тук, ама се разделиха.

17.   15, се продават, българите купуват. Там е разликата.

18.   Може да отидеш в Тайланд на секс туризъм. Харесваш си момиче от клуб може да е наемеш за седмица да излизате и, ако ти допадне да говориш със собственика на клуба да ти я продаде. Но това, че няма да ти избяга или да те измамят няма никаква гаранция. Самата сделка си е незаконна и се води за трафик на хора. Тя винаги може да се оплачи в полицията и да ядеш калая. Или просто един ден да изчезне. Има такива схеми с проститутки. Уж ги продават на някакви закъсали за жена или просто на друг сводник за 20 000 евро например, тя след 5 дена бяга при стария си сводник. Според мен това с купуването е много по-сложно и рисково от колкото да създадеш семейство по естевен начин.

19.   Защо трябва да купуваш? В 21в. хората се женят по любов. Най-добре е да се запознаеш с момиче, да се видите, срещнете и вземете.
Най-бели, нежни и красиви са виетнамките от южната част на страната. Миловидни и невинни, морално чисти.
Следващите по ред може да се сложат филипинките, които горе долу са свестни, но са по-тъмни и не толкова красиви.
Накрая тайландки и китайки, които са с по-ръбати, по-жълти и не толкова изискани по вид и маниери

20.   Германците си ги докарваха от Тайланд. Твърдяха, че били дали 20-25 хиляди евро.

21.   А децата няма ли да ти пречи, че ще са дребни, с жълтава кожа и дръпнати очи? Ако са ммичета пак добре, но ако са момчета?

22.   21, да ми пречи? Аз мечтая за това.

24.   Супер 22.

26.   Вземи си такава чужденка.
Българките хич не са окей за жени - вечно недоволни, мрънкащи, секса им е ужасен. Азиатките се раздават.

27.   Азиатките нямат недостатъци, освен жълтата кожа, купувай смело.