Споделена история от Секс и интимност

Харесва ми да го гледам с друга
Здравейте,

Напоследък се хващам, че си представям мъжа ми с друга. Главно пред мен да го правят. Не сме опитвали, но много ми се иска. Не съм говорила с него на тази тема, но ако му намекна за друга казва, че не иска.. според вас това нормално ли е да го мисля, или е някакво психично отклонение? Има ли и други, които това ги възбужда? Иначе, сексуалния ни живот си е супер.

Коментари

1.   Определено е психическо отклонение, но споко - и други го имат. И както е тръгнал наопаки светът, скоро сигурно ще се превърне в норма...

2.   Нормално е, просто си поредната жертва на съвремието.

3.   Дай Боже и при мен да кацне такова пиленце като теб! Кажи му направо и ще видиш дали иска.

4.   ЗДРАВИ, Аватарке
Аз съм мъж на 54 год. Позволи ми да споделя. Всеки мъж си мечтае да изнери. Работил съм с маже. В казармата същата работа. Никога мъжете не си го признават. И при мен е така. Запознаи съпруга си с красиво момиче и се постараи да останат сами. Кажи на момичето да се облече секси и да го съблазни.

5.   Нормално е. Не е психично отклонение. И на мен ми минават такива мисли. Ние с приятеля ми все още сме в процес на опознаване. Но мисля да му направя хубава изненада на рождения му ден. След това обаче ще искам и аз такава изненада. Моята мечта е да го направя с двама. Не слушай соц, пуританите, прави си кефа. Животът е миг и е само твой
ж 26

6.   Но ти не си го гледала, а си фантазираш, че го гледаш. Има разлика между фантазии и реалност. Често реалността въздейства отрезвяващо.

7.   На теб ти харесва да гледаш мъжа си с друга жена да го правят пред теб, защото и на теб ти се иска твоят съпруг да те гледа ти да го правиш пред него с друг мъж. Представям си как постоянно сънуваш такива сцени.

8.   А ако с другата му хареса повече отколкото с теб и започнат да го правят само двамата без тебе? Ако се влюби в нея може и съвсем да те разкара. Не си търси белята сама.

9.   А защо да не е нормално? Ако на всеки от тримата му харесва?

10.   Чета теми, чета коментари и се убеждавам за пореден път, че има много мъка по този свят. Не разбирам защо някои хора бъркат фантазиите и желанието да изпиташ нещо по-различно с психически отклонения. Всъщност тези, които пишат как някой има психически отклонения са хората с комплексите.
Та към авторката. Въобще не се притеснявай от желанието си да видиш мъжа си с друга. Поговори сериозно с него. Кажи му, че искаш да го направиш и това те възбужда. Няма нищо лошо и неморално в това. Но ако ревнуваш мъжа си това не е за теб.
И не слушай хейтърите тук. Те просто не могат да говорят с половинките си на такива теми. Много е интересно как по нашите географски ширини не можем да гледаме по-далеч от носовете си.
М50

13.   10, ми по твоята логика да правиш секс с деца/животни/трупове/роднини е "фантазия и желание да изпиташ нещо по-различно" и не е отклонение.

14.   Не е нормално аз съм много ревнива радвай се, че мъжа ти те обича и не иска да ти изневерява.

17.   Нормално е ти да си с двама мъже и да те излижат и изчукат като хората, ти да си единствената жена пиленце, а не да лижеш ти и да гледаш.

18.   Това, да си представяш нещо е едно, да ти се случи друго.
Мен ако питаш подпитай го. Но тук е важно да заложиш правилата ти, с жена по твой избор и с твое позволение. Гледай да не я познава и да няма шанс да я опознае...