Споделена история от Секс и интимност

Силна болка по време на оргазъм
Здравейте! Мъж на 25 години съм. Пиша Ви във връзка с едно притеснение за здравословното ми състояние, което възникна след една случка от снощи. Става дума за много силна болка при еякулация. Принципно не мастурбирам, от години нямам навика да го правя, не защото практикувам NoFap, ами просто не изпитвам нуждата и нямам желание, със седмици и дори месеци може изобщо да не се сещам за секс и нещата, свързани с него. Приятелка също нямам, така че свършвам много рядко, предимно по време на мокър сън. Такива сънища получавам обикновено 1 път в месец, но сега нямах цяло лято.

За последен път имах еякулация може би преди началото на лятото, т. е. някъде към юни. До снощи, когато се събудих след такъв мокър сън, точно когато свършвах. Причината за събуждането ми е много силна болка, която изпитах при получаването на оргазъм, буквално навсякъде в слабините ми, тестисите, особено силно над пениса и дори отзад.

Болката си беше направо нетърпима на моменти и многократно превиши удоволствието, идващо от оргазма. Притесних се, понеже и преди ми се е случвало да изпитвам подобна болка, но сега наистина беше много силна. Не успях да заспя поне 2-3 часа след това, като чак тогава болката отшумя и изчезна. На сутринта реших да мастурбирам (не го бях правил от бая време), за да пробвам дали пак ще ме заболи. И отново ме заболя доста силно, пак на същото място, като отшумя едва след час някъде (все пак болката беше по-слаба от първия път).

Знам, че тук не сте лекари и най-доброто, което мога да направя е да се допитам до професионалист, какъвто вероятно ще потърся другата седмица. Но понеже си падам леко хипохондрик, нека Ви питам и тук - някой имал ли е подобен проблем, как го е решил и каква според Вас може да е причината?

Благодаря предварително за отговорите!

Коментари

1.   Причините могат да бъдат много, от простатит до проктологични проблеми, само лекар може да каже какво е.

2.   Проблемът ти може да идва точно от липсата на еякулация за дългите периоди, в които си се въздържал. Може да си получил възпаление, така че бягай веднага на уролог.

Един мъж ТРЯБВА да еякулира! Това е заложено в анатомията ни. Ако не го правим, стават ей такива сакатлъци като твоя случай. То ако ние мъжете можеше да се лишиме просто току-така от празненето, много от мъжете нямаше да си плащат на проститутки от преди хилядолетия още, нямаше да има изнасилвания, лъжи, за да спиш с някоя и други.

Жените няма как да ни влезнат в положението и си мислят, че мъж като отива на проститутка или да ч*ка друга автоматично изневерява. ПФФФ!

3.   Ами на 25 години, трябва да свършваш доста по често, но не на ръчна а със секс с жена и няма да го имаш този проблем. Та ти си бил препълнен.

4.   Според мен си се докарал до някакъв енергиен дисбаланс..
Мъж на тези години да се празни веднъж месечно си звучи като сериозно отклонение.
Вероятно сексуалната ти енергия е застояла или направо блокирала.
Ако не вземеш някакви мерки, ще пропилееш не само младостта си, но и живота.

5.   Болката вероятно идва от простатата. Проблемът ти е че не онанираш често и си я възпалил вероятно. Иди на уролог. Като се оправиш започвай редовно да гледаш порно или си намери жена.

6.   При мен - ако 2 последователни дни не свърша по един или друг начин, почват да ме болят топките, за това гледам да няма такива случаи.
Зависи на колко години си, но като чета това, дето си написал - определено не ми изглежда нормално. Пробвай да си намериш приятелка и ще се оправиш.

7.   Ами изпразвай се по-често, но не те съветвам да мастурбираш, по-добре посети някоя платена!

8.   Трябва редовно да имаш сексуален живот, започни с мастурбация има мастурбатори по магазините за еротични играчки, вземи си и усети удоволствието, можеш и спреиове за силна възбуда да купиш, помагат.

9.   Здравей, казвам се Стефан и не търся жени. Имам мъж. Не съм тук, за да провокирам някого, но мислил ли си защо живееш така. За мен жените бяха проблем още в казармата. И след това, имах приятелка която почина. Няма значение. Тогава осъзнах, че никога не съм я обичал. Да се празниш, си казвах тогава, си е нещо мое. Тъй че, днес си имам приятел. Знам, че много ще почнат сега с хейта, но вярвам, че съм бил полезен с коментара си, аз, който не съм тук за някакви гордости, а съм мъж на почти 53 и знам на какво ме научи животът.