Споделена история от Секс и интимност

Клиторен оргазъм!
Здравейте, момичета! Обръщам се към Вас, със един въпрос, относно разликата между - клиторен и вагинален оргазъм. Има ли я при Вас и, ако - да... каква точно е разликата? При мен вагиналния е много, много слабо изразен, докато - клиторният ми е разтърсващ, ох.. не знам точно как да го определя, но при него буквално губя себе си!!! Моля Ви, дайте ваше мнение - описание за това как чувствате единият и другият!? Благодаря предварително!

Коментари

1.   На честа ще прочетеш, че всъщност само клиторен такъв има.

2.   Какво пък толкова те интересува? Или си някой загорял чичак. Оня със пръскането и скуирта. Странно е жена да се интересува относно това. Мъжът ми не ме пита

3.   Аз обожавам клиторния и ми е все едно наркотик, понякога не мога да спра като съм почнала и мога с часове да продължавам. Много често като не мога да заспя просто мастурбирам (на клитора) и след няколко минути ми се спи много, понякога даже съм заспивала с ръка в гащите...

4.   Н3. Интересно ми е. На колко години си и навярно не семеина.

5.   Има разлика. При вагиналният оргазъм се свиват мускулите на вагината. А ако е с мъж с големичък може и на матката - в коремчето! Затова мъжът пробва много жени и спи с много жени за да разбере и усети на коя ще въздейства - еквивалентно и тя на него! Така мъжът се влюбва като му стиснат п*шленцето между краката си с вагината си! Това е вагиналният и силен оргазъм! Клиторният - да... бива и разстърсващ и се усеща външно... ама само една с развит усет жена може да направи разликата!

Жена на 26

7.   На психична основа е предубедена си и просто не се радваш и отдаваш на удоволствието. Пак и клиторния не е малко след време и него няма да видиш така че...

8.   Аз винаги получавам клиторен. Понякога има и скуирт. :)
Ж25

9.   Няма клиторен и вагинален оргазъм.
Егати и тъпотиите може да прочете тук човек.
Оргазмът представлява свиване (контракции) на мускулите.
Виновен за това е мозъкът, както при всички други свивания на мускулите.
Стимулирането на определени зони спомага за отделяне на определени количества хормони, които задават информация на мозъка и той (като централен орган на нервната система) задава заповед за контракции.
Дали ще се стимулира клитора, гърдите, ушите… все тая. Оргазмът си е оргазъм. И няма вагинален оргазъм. Така наречената Джи точка е дъното на клитора, който е закърнял пенис.
Снабден е с много нервни окончания, за да се улесни оргазма. И не е за наш кеф. Природата е доста по-интелигентна. По време на оргазъм течността, която се отделя, прави средата по-малко киселинна, за да оцелеят сперматозоидите и да се улесни процеса по оплождане.

Всичко това с вагналните, клиторните оргазми, пръскането и стягането на пишлето… са глупости и невежество.

10.   Всички оргазми са в резултат на клиторната стимулация.
Вагиналното получаване е също резултат на клиторна стимулация.
При някои жени обаче конструкцията е различна и клитора при вагинален секс е по- нечувствителен. Тогава и оргазмът е по- трудно достижим.
Когато стимулираш директно клитора, тогава ефектът е бърз и силен.
Аз лично съм от щастливките, които нямат проблем при вагинален секс. Достатъчно е да го усетя в мен и правя дори верижни оргазми и скуирам. Вярно е и това, че психиката играе също огромна роля. Партньора също. Ако е грубиян е кофти, но ако е играч, още по време на ласките, оргазмите идват. Размерът не играе роля. И тези които твърдят, че огромният кур е този, който те качва на седмото небе е глупава заблуда. Ебали са ме 12-13 см и 26 сантиметров. Не съм впечатлена от размера. Да не казвам, че дори език да ми влезне във вагината и получавам оргазми.

11.   Ж21
Не правя никаква разлика и според мен оргазмът си е оргазъм, просто е различно стимулираното място. Отдавам глупостите за "Клиторен, Вагинален и Анален оргазъм" на това, че от всяко място се стига до него за различни време, като "вагиналният" е най-труден, затова е и всеобщо прието, че е най-хубавият. Аз лично мастурбирам всеки ден минимум 2 пъти... Омъжена съм (да вметна, ако е важно) Самият оргазъм си е контракции (свиване и отпускане ) на вагиналните мускули. Чисто и просто това, което ти изпитваш си е твоят оргазъм, това е начинът, по който ти свършваш! Независимо дали че си търкаш клитора, дали ще ти го праска в джи точката като побеснял, или ще ти рови в Д-то. Най-лесният и бърз начкн да свършиш е да си стимулираш клитора! Това е единственият оргазъм, който тялото ти може! Надявам се да бях разбрана правилно!

12.   Номер 9 казва истината.