Споделена история от Секс и интимност

Дали ме отблъсна заради това
Нормална ли е миризмата на лук по време на овулация? По принцип нямам проблеми с интимната хигиена. Нито болести.
С един мой колега се сближихме доста.
Отидохме да се натискаме в колата след работа и почти да стигнем до секс, обаче аз му отказах (бях в овулация, а и нямахме никакви презервативи в този момент). Освен това ми беше некомфортно заради липсата на душ преди това, а и мястото беше просто уникум - оживено и т. н.
Както и да е... той се нацупи, каза, че само го надървям и нищо и рече "откарай ме до моята кола". Като го оставих и тръгнах... бях се овлажнила доста и се "подуших"... усетих миризма, която докарва на лук. Беше специфична и донякъде силна.
Започнах да се паникьосвам, защото се притесних да не би това да е било проблемът, за да не продължим и той да пожелае да си ходи.
Почувствах се ужасно... според вас може ли това да е причината?
Оттогава насам той търси близост, но е някак различен. Дали е от това, че не му дадох в колата, или от причината по-горе?

Коментари

2.   От лука ше е да ти кажа...

4.   Просто се подготви следващия път. Явно не е за пръв път. Щом ти казва, че само го одървяш. Значи и преди не си му пускала. Ако искаш да продължиш отношенията ви, ще трябва да му пуснеш. Ако не - недей и нещата ще приключат.

5.   Искрено ме разсмя тази история :) а сега сериозно, щом казваш че се е бил нацупил се е издразнил че не си му пуснала а това отхвърля момента за миризмата, иначе сам щеше да се откаже и да не се сърди. Самата миризма по принцип не е особено приятна за един мъж и може да му спадне желанието когато се наложи да правите секс и я усети че е остра

6.   Възможно е да си се изпотила и затова да е миришело на подобно, а иначе дали се държи различно той и защо, може само да се гадае

7.   Като иска секс с теб да си носи презервативи.
Твоя ли е темата в която споделяш, че той иска секс в колата, понеже не си заслужила все още да те покани у дома.
И защо се чувстваш ужасно?
Аз, ако съм на теб, ще спра да му обръщам внимание и ще чакам той да дойде и да предложи среща.
Защо се натискате в колата му? Само това ли може да ти предложи?

10.   Ае ти си много зле бате нема връзка. Той ти казва "само го надървяш и нищо"; ти го отрязваш, на него му писва. Къв лук кви пет лева?

11.   Не е нормална. Това е Вагинит. Прегледай се.

12.   Да, от това, че си му отказала секс е. Той иска нещо, ти не даваш - логично. Се едно да иска да му готвиш и ти да отказваш.

13.   Няма как да харесам жена (гаджето ми) да мирише на пот. За какъв лук става въпрос? Това е от изпотяване, кисело.
Миризмата на вулвата е съвсем друга. Когато си в овулация (и не само) е абсолютно нормално едно момиче (жена) да има мирис там. Не стана въпрос за такава, която е следствие от някаква полова инфекция или венерическа болест като гарднерела (бактериална вагиноза), микози/гъбички (вагинална кандидоза) или трихомоназа (трихомонас вагиналис).
Щом не ти е било комфортно тогава да стигнете до полов акт, добре!!! Какво толкова има? Освен това точно по време та онулация е задължително да използва презерватив, освен ако не сте решили да имате дете/деца. Не виждам, обаче, ако си с добра хигиена и тогава чиста (разбира се, оставям това, че не харесваш това в колата, а сте някъде където може) и много ти се прави с*кс (възбудена си), тогава "да си поискаш" кунилингус. Ако той няма против, тогава... , какво ще направиш?