Споделена история от Секс и интимност

Бременност
Здравейте,
Имам някои сериозни притеснения. Приятелката ми взема противозачатъчни от месец(така наречените combination pill), като това и е за пръв път. Тя го взе на първия ден от цикъла си на 17 август. Доколкото знам, тя го е приемала правилно през целия период, може би с 2/3 часа по-рано или по-късно от хапчето предишния ден. Правихме секс на 1 септември без презерватив (не свърших много така мисля, може би малко или само предеякулат ). Седмица по-късно, когато и беше седмицата за почивка от хапчето (така наречената placebo week), тя започва да има гадене и повръщане. Тези симптоми продължиха 7/9 дни(като имаше и много емоционален стрес) и след това тя се оправи.. Възможно ли е да е бременна или тези симптоми са от хапчето? Моля, отговорете ми, защото ще полудея още повече.. Благодаря!

Коментари

1.   Всичко е възможно, но много малко вероятно.
Тези хапчета са хормонални. Пият се само след консултация с доктор и след направени изследвания. Приятелката ти трябва да се консултира с гинеколога си и да види дали трябва продължи с тях или да ги смени.
Иначе теста за бременност е 1-2 лева в аптеката - вместо да полудяваш - вземи един и ще разбереш за няколко минути.

2.   Купете тест, какво има да се чудите? И какво ако е бременна? Ще си го гледате.

3.   Защо па ше полудеваш? Да не би ти да си бременен???

4.   Е, ние как да ти кажем дали ще ставаш баща? Купи тест за бременност от аптеката и приятелката ти да го направи. Пиши после какъв е резултата.

5.   Еми защо просто не си направи тест и ще разберете. Явно сте някакви ученици.

7.   Просто направете тест и готово!

8.   Вземи й тест за бременност

9.   За да не полудяваш ползвай презерватив винаги, вместо приятелката ти да се трови с тази химия.
Познавам няколко мъже, които казват: "Аз не ползвам, не ми харесва"
Ако и ти така мислиш, заслужаваш тревогите....

10.   Само да кажа, че като бъркате в кацата с меда, пчелата има и жило. Живеем в много извратени времена- хората се ебат като животни с кой ли не, обаче ако случайно стане "белята", изпадаме в състояние на силно притеснение и стрес. Иначе горките мъже в днешно време, които си взимат жена мината поне от един отбор мъже, тъпкала се с противозачатъчни и давала на ония да свършват вътре без презерватив. А балъкът ще я вземе за жена да я храни и пои. Само където сметката не излиза- получаваш една торба кокали и мас, с едно миризливо пикливо месо между краката и в повечето случаи зло и примивно в главата, всичко това единствено за задоволяването на един нагон, който единствено ти замъгля съзнанието. Ако мъжът успее да го овладее, ще разбере, че в отношения със съвременната жена доходът далеч не покрива разходите.

11.   Малко ли се изпусна в нея? Тогава няма малко или много, щом е вътре броиш дните и се молиш теста да излезне с една чертичка.
Ако съм на нея, ще драсна оче една та да станат две, при отрицателен, да ти гледа насранала физиономия. И другия път всичко вътре, а не малко... хахаха

12.   И моята беше така на 25г. Страх да не забременее и редовно противозачатъчни. А сега на 35г, вече 5г в брак, не може да забременее и следи цикъла, за да я пълня точно тогава. На две други нейни приятелки направих, а с нея не става.