Тя псува пред мен
Приятелката ми си позволява да псува пред мен. Това много ме дразни първите пъти си премълчах все едно не съм го чул но накрая и направих забележка. Не че се правя на интересен но просто някак ми звучи вулгарно от устата на жената с която си лягам всяка вечер. Просто ми убива желанието, не е дамско някак си звучи като мъж! Или поне да не е пред мен. След като и казах тя започна да се оправдава, че не било точно псувни, че съм се превземал и като цяло започна да ме напада! Аз имах друго мнение за нея в началото, мислех я за възпитана дама с обноски и за класна жена. Сега тия псувни ме отблъскват! Интересно ми е какво мислят мъжете по темата ако техните жени псуват пред тях? Също и жените дали го правят пред мъж с който са във връзка и то сравнително прясна на няколко месеца?

Коментари

1.   Много БГ женички са така. Тука са до такава степен профанизирани, че няма как в даден момент да не те отблъснат сексуално. За какви дами от класа говориш? Хаха
И аз съм попадал на такива. Оправия няма.

2.   Какво се чудиш и изненадваш, това са новото боклушаво поколение "модерни" феминистки и еманциПатки на 21 век, тепърва ще има все повече от тях...

3.   Тази не става, махай я.

4.   Точно такова е авторе - отблъскващо.

Не е трябвало да си замълчваш още първия път, но хайде - понякога нещата идват неочквано и ни хващат неподоготвени. Но втори, трети - трябвало е да кажеш ясно какво мислиш и какво ще направиш ако се повтори, а именно - край, не можеш да бъдеш с жена която се държи като мъж.

Сега още по-лошото: тя няма да се промени. Това какви ти очаквания си имал си е твой проблем - много вероятно е тя да си е такава - простакеса. Просто ти не я познаваш защото не е минало достатъчно време. Ти решаваш дали "искаш да си във връзка" с подобна жена, но не се оплаквай ако тепърва видиш още негативни черти в нея. За да опознаеш един човек е нужно време, за жена поне 18-24 месеца, преди "да влезеш във връзка". Сега се оказва че си се обвързал с човек когото не познаваш и когото е много вероятно да ти очерни живота. Там където има дим има и огън. Само стой и наблюдавай (не те съветвам).
Първите месеци всеки може да сложи маска и да се държи подобаващо, нали се сещаш, да показва само най-доброто от себе си.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

5.   Псувните са противни идващи от жена и от мъж! Без значение пола.
Простащина, ниска култура, липса на "абв-то".
И добре показва човека. Сравнявам го като ниво с пияндурниците от двата пола.

6.   Не, бе. Жената трябва да е като мишка, по-ниска от тревата. Робиня. Да говори изискано, все едно Ганьо не щрака с пръсти в кръчмета, не слуша чалгии и не зяпа полуголи жени. Тя да е изискана, той-не. Все едно се цени интелигентна жена, а не кълчеща се кифла с хиляда лайка. Все едно Ганьо иска умна жена, а не куха, която се разсмива от един пръст. Все едно не се кефи на бебешко говорене, лигоч, а на Шекспирова реч.
И аз го правя. Не често, но ако се ядосам за нещо. Това не ми пречи да чета книги, да се вълнувам от филми, театри и т. н. Не знам в коя реалност живееш, но това не значи нищо на днешно време. Като искаш класна жена, дръж се с нея като такава. Води я на готини места, купувай и рокли. Не очаквай, че ще се промени за теб, както и ти няма за нея.

7.   Много е просташко и отблъскващо, определено.

8.   Аз не псувам. За жена е много грозно. Простаците псуват, било то жени или мъже

9.   Според мен има разлика в псувните ако изтърве капака на тенджера да каже "мамка му" е приемливо, но е съвсем друго да напсува човек с "да го еба в г*за тоя педал"

10.   9 автора съм точно така псува да! Но според нея педал не е псувня!

11.   В института, в който бях научен сътрудник, срещу мен беше работното място на една колежка. Беше ми нещо като приятелче, возеше ме в колата си, аз нямах. То и нейната беше на баща И. Беше живяла в Париж, Виена, Делхи, Адис Абеба. Баща И беше някакъв чиновник в ООН, така, че тя говореше 4 езика и разбираше още два. Та веднъж при някаква ситуация на пътя, някакъв кондом я напсувал, тя идва в института, бясна и казва, "аз мога да го напсувам на шест езика, без българският, но той няма да ме разбере и на един". Моите познати жени, колежките ми, майка ми, тъщата ми, съпругата ми никога не съм ги чул да говорят цинизми или двусмислия. Една колежка, тази с четирите езика, плюс двата, беше въвела глоба. За всяка цинична дума петдесет стотинки. Това се случваше по време на соца. Затова ние измислихме някакви прилични форми на псувни, примерно "Защо не ме хванеш за емитерният повторител". Тя подскача, вика, че влагаме друг смисъл, но тя знае, че това е буферно стъпало изпълнена по схема общ колектор, високо входно съпротивление, ниско изходно. използва се за буферно стъпало в аналоговата радиотехника. Ядосва се, че не може да ни вземе по петдесет стотинки. Със събраните пари през май купувахме от някакъв познат на един от нашите, едно готово агне, изпичаха го в стола на института и хайде на вилата на един в Бояна. Там беше купона, пиенето от нас.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

12.   Някоя селяндурка се е припознала и яко е наблъскала минусите..

13.   И 6 има право.

14.   Аз, смятам, че тази жена много добре знае, че ти си от онзи тип възпитани и интелигентни мъже, харесала те е и затова се е прикривала.
На мен в работата ми, понякога също ми се случва да псувам, но затова пък съм си избрала мъж, който не е от типа интелигенция и си простеем двамата на воля. :]
Като гледам в коментарите, този сайт е събрал изключително стойностни, възпитани и интелигентни млади хора. Откъде са дошли всички те и дали наистина са такива вдействителност никой не знае. Но няма значение все пак сме тук, за да помогнем на теб. Смятам, че трябва да поговорите и да се разделите. Не мисля, че тя ще се промени, а и не е нужно да го прави, просто не сте един за друг.
Успех!

15.   Н 5, да добавя още нещо, авторе:
Когато говориш/изложиш (цивилизовано) пред човек, проблем в отношенията ви и той/тя вместо да отговори с някакъв мотив, гледна точка т. н. те напада- бягай! Такива хора винаги са "невинни" никога не поемат отговорност за действията си.

16.   Когато ти я ядосаш и теб ще псува.
Тя няма да се промени.
Не знам как ти идва желание за секс с такива жена.

17.   Аз не виждам какъв е проблемът да псува, стига да не псува хората в очите. Послепис:жена съм

18.   Авторе, 10, сигурно говориш само изискано. Като от някой готически роман.
Ако слушаш чалга, значи и на теб ти липсва класа. Също, ако предпочиташ кръчми, механи. Ако зяпаш порно, там всички жени псуват. Ама за там мъжете нищо не викате, не ви пречи.
По-важно е дали има добри хигиенни навици, как се храни. Дали те обижда.

19.   Проблемът е във възпитанието, No 17. Прието е, че плуването е белег за ниска култура.

20.   Тя и моята в началото се пробваше, ама бързо и насвих сърмите и стана дама от класа. Проблема на днешните мъже, не са жените, а те самите, защото не могат да накарат жената да бъде жена. Пред мен всякакви феминистки омекват и гласчетата им стават медени, а речника като Маргарет Тачер.

21.   Ами за такава псуваща, важи клишето за първите седем... В такава среда/семейство е израснала и такава ще си остане. Липсата на речник я кара да псува и така да си мисли, че е по авторитетна. Някой може и да си живурка с такова създание, но за мен е супер отблъскващо. Мъж съм.

22.   Тия псувни по някое време ше се насочат към теб. Няма да забравя как излизах с една и я чух да псува бившия си, докато говореше с една приятелка. Направо се отвратих. Излишно е да казвам, че скоро спрях да излизам с нея. Не съм моралист, но жените и без това убиват всичко женско в себе си с други работи, а като чуя и да псуват направо ми се драйфа.

23.   Тъй като и аз псувам отвратително, едва ли мога да имам претенции за това

24.   14, какво работиш?

26.   Не си попаднал на жена, която ще те вкара в ред мойто момче. Няма да си позволяваш даже гък да казваш. Такива разглезени лигльовци като тебе трябва да се вкарват в пътя възможно най бързо. Това е тя, не виждам какъв е смисъла да се променя и да не бъде себе си, за да ти прави услуга на тебе. Ганьовеца с претенции до небето. Оу не е дамско милия той ти щото сигурно си много мъж. Сигурно ако стане бой или някой я заплашва бягаш в някой ъгъл понеже е грозно да се псува и да се биеш. Остави я нека тя те защити и се сбие заради тебе, голямото мъжле. Имаше една поговорка важи точно за тебе-“приятелю ако искаш жена като жените първо ти трябва да си мъж като мъжете” айде със здраве.

28.   До номер 24, работя като компаньонка.
Този отговор устройва ли те?
Това ли очакваше? xD
Нещо да не закачихме егото лекичко, а?
Тръгнал да пита какво работя, смешник!

29.   Каква е разликата дали ще те напсува или ще те кълне като дърта копанарка? Вулгарните и агресивни "обноски" са манталитет и традиция по тези ширини. То от екрана и от трибуната на НС се говорят цинизми, какво остава в ежедневното общуване.

30.   Авторе, паднала ти се е простачка.
Ако е добра поне в секса, чукай я докато си намериш друга.
26 ме хвърли в тъча като обясни научно че който псува е голям мъж и смел боец.
Ами ако някой е тренирал много години бойни спортове но не псува какво трябва да прави? Не знаех че аз трябва да бягам в ъгъла ако стане бой.
Щот досега имах друга тактика. Ако някой ми се дзвери (или псува) го раглеждам с интерес и си представям как ако посегне ще му забия една пета точно в брадата. И досега никой не ми е скачал с изключение на един пиян на времето който отнесе тупаник.

31.   26 Нямам думи колко селско и просташко се изказваш за жена! Ама пред хората не го правиш нали? Сигурно се усмихваш и се правиш на скромна а главицата ти е пълна със злоба! Такива като теб не ми трябват, отивай си на село на нивата там ти е мястото!

32.   Ми нали пишеш че псуваш на работа, какво да те питам? Какво его, кви чет лева..

37.   31 автора ли си? Гледай сега и на мен не ми трябват такива подобия на “мъже” щото независимо дали си автора или някой друг просто не ставаш и го разбрах от две изречения, които си написал. Къде видя да се изказвам селски и просташки това, че истината не ви изнася не значи че е селско. Просто се хващате с жени, които се боят да ви кажат истината и от там се разглезвате и ставате мухльовци каквито и ти и автора сте станали вече. Късно е за вас, няма да се оправите е освен разбира се ако не срещнете правилната която няма да ви мълчи а ще ви вкара в пътя. Но дори да я срещнете няма да се задържите с нея щото ви е страх.. научи се да приемаш истината. А иначе да като ходя на село си ми е супер понеже там няма чак толкова задръстени индивиди като тебе. Но трябва да се прибера по някое време че трябва да вкарвам момченца като вас в правия път.

39.   37 Абе ти за каква се взе? Май ти си имала само мухльовци и някакви бета къкове до теб. Един мъж на място няма нужда да бъде, , вкарван в пътя, , защото това е направил някога баща му, когато е бил хлапак. Жената до него ще си мълчи и мери приказките, ако не иска да остани без зъби. Той не е дете или куче за да позволи някой да му нарежда с назидателен тон. При подобни опити ще яде бой до като се научи на уважение и, че тя е по нисша от мъжа. Всяка жаба да си знае гьола за да не я настъпи вола.

40.   39, такива като тебе заслужават дъщеря, ако изобщо някоя се навие да роди. И един извратено мислещ индивид от мъжки пол да постъпва така с нея. Само знаете да биете жените, мъже не можете.

43.   39, ще посегнеш на мен и баща ми после ще ти счупи твоите зъби. Айде такива комплексари да не ме занимават. И аз избирам кой е шефът в моя дом, пари вадя аз. Никой мъж освен бащата не може да се налага.

44.   43, аз пък ще счупя главата на баща ти, само да е посмял да те защити, и после няма да имаш с кой мъж да ме плашиш. Брях това жените много изнагляхте бе, помислихте се за равни, че и по-равни от мъжете, само защото юридическите закони са във ваша полза и ви подстрекават да се гаврите безнаказано с мъжкия облик. Но забравяте едно нещо. Силовият апарат, прилаган за изпълняването на тези уродливи закони срещу мъжете е създаден пак от мъже, а без мъж жената е нищо!!! Многократно физически по-слаба е от него и не може да пребие никой мъж сама, освен ако друг мъж не и помогне. Сещаш ли се какво ще стане, ако настане масова мъжка консолидация и всички мъже от всички професии, включително полицаите се обединят срещу жените и ги сложат на мястото им с физическата си сила, без да им пука за последствията?? Тогава няма да има повече кой да защитава наглите жени от мъжката справедливост, защото няма да има орган на реда-полиция, която да защитава тяхната наглост. Тогава ще видите вие кой на кого, и какво ще счупи!

47.   39 и 44: трябва да се лекуваш, имаш комплекс на бога

48.   имаш добра фантазия, жалко че не я впрягаш в нещо ползотворно, излез навън, погледай звездите, пипни тревата. От тези измишльотини най-близкото нещо е полицаите да се обединят срещу теб и да те сложат на мястото ти...

49.   44, на кой бряг си?

50.   47 и 48, аз съм 44 и не съм 39, но съм съгласен с него и го подкрепям напълно. Нямам никакви комплекси, а вкъщи аз съм Бог за трите ми жени (жена ми и дъщерите ми), и моята дума като мъж и глава на семейството е винаги закон за тях!

"имаш добра фантазия, жалко че не я впрягаш в нещо ползотворно, излез навън, погледай звездите, пипни тревата. От тези измишльотини най-близкото нещо е полицаите да се обединят срещу теб и да те сложат на мястото ти... "

Това, което описвам не е фантазия нито измишльотина, а реалност и ще се случи в най-скоро време, ако жените не се откажат доброволно от проклетия си феминизъм и продължават да беснеят срещу мъжете, с чувство за безнаказаност. Но женската ти болна фантазия, с цялото си развинтено въображение и налудност е ненадмината, бъди сигурна в това. Полицаите няма да се обединят срещу мен, ами срещу жените и ще ги ликвидират-смачкат с физическа сила, защото у дома и те търпят психически тормоз от някоя истерична-зла вещица, която им трови нервите и често им се налага да я пребиват от бой, и няма да останат безучастни към въпроса с женската наглост. Все някога ще изтрезнеят мъжете от феминистичната заблуда и ще осъзнаят, колко глупаво е да защитават женската наглост и да вървят срещу собствения си пол, заради два пръста опикано, вмирисано месо и едно мръсно, гнусно, пълно с болести черво, да видим само кога ще стане. Дай Боже гнусният дъртак Сорос да пукне по-скоро, за да спре да финансира феминистичната извратения и паразитните му женски НПО-та, плъзнали като плевели из целия свят, да измрат до едно, а животът на планетата да се нормализира и пак да стане спокоен, какъвто беше преди!

51.   49, не се безпокой! На десния бряг съм си и мразя педераси, джендъри, травестити и всичката друга феминистична сган, толерирана от западната "демокрация" и преизбирана от женския електорат при гласуване. Ти по-добре погледни себе си!!! Може да се окаже, че си от някой от всичките им там 3000 нови пола, измислени и наложени от истанбулската конвенция!

53.   50, горките жени. Трябва да им се плащат вредни за такъв живот. Че и гените ти носят, двоен ужас.
51, точно като на другия бряг се държиш. Мразиш жените, защото ти вземат мъжете.

54.   Не знам защо, , но псувните и говоренето на мръсотии от жена ме възбужда. Първият път, когато го осъзнах бях на 26г и работех в една стая с как на 34г, връзкарка, яка селска пръчка, грозновата, плещеше мръсотии без свян. Тялото ми само реагираше в такива случаи и се надървях. Предложих да пийнем по чашка в стаята след работа. Тя се нави, харесваше ме. А като си пийна какви започна да ги говори, не е за пред хора тук да ги пиша.

55.   Авторе, това е въпрос на възпитание и култура, но човек, ако иска - може да се промени!

Аз като млад, известно време се движих в среда, където много се псуваше и в един момент, и аз започнах (без да се усещам) да употребявам някои такива нецензурни изрази.

Но една моя близка ми направи (културно) забележка като ми каза, че един интелигентен и културен човек, какъвто си ти(тоест аз), няма право да употребява такива просташки и вулгарни изрази!

Това ме накара да се замисля!
И реших повече да не го правя!

И оттогава - повече от 30г. не съм употребявал нецензурни изрази!

В твоя случай, обаче - ме притеснява не това, че е псувала, а нейната реакция, когато си й направил забележка!

Нормално е било да каже - примерно: извинявай, прав си, но просто не можах да се въздържа...

А нейната реакция е много лоша!
Тя показва, че тази жена е от този тип хора, които не си признават грешките и се мислят винаги за прави...

Аз веднъж имах брак с такъв тип жена и съм си казал, че повече за такива жени не искам и да чувам! И да стоят по-далече от мен!

Така, че замисли се, поразсъждавай и си направи изводите, и предприеми съответните действия, докато е време!

56.   50 Едно е да се заяждаш с жена, друго е да я респектираш и поставяш на място. Заяждането се прави често от злоба и да възможно е някой педеруга да се заяжда с теб. Но респектирането го мъжете го правим, защото имаме самоуважение първо. И второ мъжът е главата на семейството и той трябва да бъде уважаван. Нали ги гледам във фермата днешните българки. Всичките до една са самотни майки и стари моми. Защо ли? Защото феминизма ги е разболял. Някои от тях циврят за семейство. На дърти години ще ражда и създава семейство. Сетила се Мара да се побара.

57.   56, защото мъжете в държавата не стават.

58.   Не съм псувала никога. Струва ми се отвратително нежна жена да псува. Като бяхме малки приятелките ми предлагаха пари, за да кажа някоя нецензурни дума, но аз не исках. Мисля, че е, защото в моето семейство никой не е псувал. На мен даже ми става неудобно, когато някоя жена псува пред мен. Срам ме е, че има такива, , жени". По принцип в някои западни държави можеш да съдиш този, който те е обидил.
Постави граници на приятелката си! Имате различни разбирания, но ти за мен си прав, да се псува е грозно! И говори за ниска култура!

60.   Жена съм. Прав си. Грозно и просташко. И от мъже, и от жени. Ето, тук мога да похваля мъжете, че поне в мое присъствие много рядко съм чувала псувни - мъжът ми, познати, непознати, всякакви. Даже като се случи неволно и ми се извиняват.

За много жени май е начин да покажат или характер, или изразят по-категорично мнение, или поставят някого на мястото му. Пък и животът ни е толкова спокоен и приятен, че само ти идва да редиш... "латински сентенции".

Та, говорили сме си много по тази тема с други жени и ги разбирам донякъде. И все пак човекът трябва да пази някакво поведение. Да има възпитание. Много по-важно е какво се казва, та с няколко подбрани нормални думи ще кажеш нещо много по-силно, отколкото с псувня. Аз лично използва евфемизми почти за всичко. Даже и за по-умерени обиди като "тъпак", примерно.

И двата пола трябва да се съобразяват къде се намират и как не е добре да се говори. Не е задължение само на жените.