Споделена история от Секс и интимност

Не мога вече да е...
Здравейте,
На 52г, вече не мога да е..
Вече не ми става, или ако стане, е за много малко и ми омеква...
Лекарите казват че, съм приключил със секса...
Мога вече, само с пръсти и френска... но..
Вкъщи жена ми, ме заплашва че, щяла да ме остави, защото тя никога не е харесвала френска.. по-точно. аз на нея...
Импотентен мъж не и трябвал...
Тя е на 46г, децата са ни големи и вече не живеят с нас.
Какво да правя?
Дали някоя жена ще иска да е с мен, оттук нататък,
като не мога да...?
Живота не е само секс, и то след 50 г?
Благодаря на тези които ще пишат нещо.

Коментари

1.   Е нали виждаш жените колко обичат мъжете. Ако не става за работа му бие шута, ако не става за секс, му бие шута.
Единствената им роля е да те изцеждат максимално и само да взимат от теб, енергия, пари, ресурси, време... всичко.
Кажи и да си търси нов, кажи и че искаш раздяла да видиш как ще клекне..

2.   Само един е варианта жена ти да те заплашва да те напусне защото импотентен не и трябвал- изневерява си, когато си можел и тя го знае
Сега е нейното време да ти сипва с големият черпак.
Дали ще можеш да имаш друга връзка? ! Да, с асексуална жена. Просто трябва да си откровен и да казваш какво търсиш и това, което НЕ можеш да предложиш вече.
Ако останеш с жена ти без значение дали тя само си връща... ще ти отрови живота.

Ж

3.   Като ти е мек и смален, тури му отгоре гащи с пенис колан и ще имаш изкуствен пенис, който ще е 24/7 в изправено, надървено положение. И ще блъскаш докато имаш сили или не получиш инфаркт. А жена ти след 10 часово блъскане с изкуствен чеп сто процента ще изкърви претрита и ще те моли да спреш, защото вече няма сили и я боли, ама понеже ти ще си зъл, ще продължаваш да я клатиш докато оная не изгуби съзнание поради загуба на сили или кръв, кое първо се случи.

4.   Ако темата не е провокация, след като жена ти те е заплашила, че ще те остави, директно и тегли една и да изчезва. По този начин си разбрал колко струва…

5.   Мале жена ти е истинско говедо. Момчета да си правим изводите от сега.
М31

6.   Пробвайте с епимедиум паста. Взимате пластмасова лъжичка от сладолед и с нея половинка с една чаша вода 20-30 мин. преди секс, ако не действа максимум една заравнена. Пак се наблюдавайте как ще подейства, на етикета пише че съдържа само билкови продукти, но ме съмнява че има малко химия.

7.   Ако заради това те изоставя, жалко.

Но така се чувстват много жени - отгледала му е децата, работила цял живот, търпяла мизерия и липса на удобства, докато той успее в живота. И той на 45-50 години решава, че тя е "дърта", не го привлича вече, за новия му материален статус подхожда някоя, която може да му бъде дъщеря.

Да не говорим пък, ако тя се разболее тежко.

Наистина животът не е само секс. Той не е и много други неща. Трябвало е навремето да ги уточните тези неща.

8.   Съжалявам, приятелю! Света наистина не е само секс, малко хора го разбират. Ще намериш сили и ще се справиш напред. Това ти е изпитание, да ти покаже нещо важно.

9.   Решението ти се казва ТRT - testosterone replacement therapy на английски, или по нашенски казано - терапия за подмяна на тестостерона. На твоята възраст е нормално вече тялото да не произвежда натуралните мъжки хормони, но не е задължително да "сдаваш багажа". Защо не се възползваш от постиженията на съвременния свят? ! Трябва да си направиш изследвания и да говориш с личния си лекар, също така провери в интернет. С няколко думи казано - на години си вече, на които тялото не произвежда мъжкия хормон тестостерон, затова се налага да го приемаш външно - на инжекции или гел. Тестостерона е нарицателно за мъжко здраве, особено на твоята възраст. Тази терапия е измислена именно за такива случаи. За жалост, в днешно време се използва и от много млади мъже и момчета дори, което за мен лично е противопоказно. Аз съм на 31, на този етап не чувствам нужда от терапия, не намирам проблеми в ежедневните си дейности, спорта и секса, но след години нещата могат да са различни. Не бих се поколебал.

10.   И с виагра ли, ефект няма?

Мхм

11.   Е, с хапове пак ли няма да стане, едва ли е толкова зле положението.

12.   Има инжекции тестостерон, които могат да се слагат, има добавки (може да не са толкова ефективни), има виагри и други неща.... А пък може и да пробвате със спорт, да отслабнете примерно и т. н.... варианти има по-принцип.

13.   Незнам какви лекари са те преглеждали и са констатирали, че нямаш никакъв шанс в секса! Много чудно! Имаш ли някакви сериозни заболявания или си много пълен, употребяваш доста алкохол и цигари, не се храниш здравословно, също и много стрес! Това са фактори, които много се отразяват на ерекцията. Промени си начина на живот и много движение и добър сън! Аз съм на 65 години и зациклих с ерекцията на 62 години и с промяна начина на живот и малко хранителни добавки за либидото и ерекцията, които ми предписа уролог след преглед съм пушка! Няма да изброявам с какви сериозни болести се боря /сърдечно и онко/ от 10 години!!!

14.   Отстранимите причини за еректилна дисфункция са високо кръвно и наднормено тегло. Иначе отдавна има хапче за това. Виагра.

15.   Зарежи я да си намери млад любовник и докато го кастри(ра) и него, ти ела да проверим дали на теб не ти става, или отношението на жена ти не става. ;)

16.   Ами, кажи й че ти се струва, че с нова жена доста ще ти се освежи ерекцията.

17.   Сексът е важно нещо, помисли как да го усигуриш, има хапчета, вибратори, терапии, виж кое е твоето нещо.

18.   Авторе,
За какво ти е притрябвала жена?
Оттърви се от нея. Сега ти е паднало. Друга не търси. Защо ще настъпваш тази мотика 2 пъти?

20.   Взимай Левитра.

21.   Мъж на 55, с жена на 45, готина и еблива. И на мен от 2-3 години не ми става без хапчета, а като стане с тях за минута свършвам и жена ми остава незадоволена. Старах се с разни вибратори да я довършвам, не че се получаваше, но явно тя си е имала нужда от истински здрав секс. Не след дълго започнах да я засичам (основно чрез ровене в тел. и), че си е хванала любовник, след време друг, и т. н. като днес вече съм я оставил да прави каквото иска и не коментираме темата. Това е решението, поне при мен.

22.   Автора съм.
Благодаря на всички за коментарите.
И за съветите и за предложенията....
Не знам как ще се развият нещата с жена ми...
Ако наистина си тръгне... ще ми е тежко... след 26 години...
Затрупвам се с работа, за да не го мисля....
Но ако стане така....
Както беше споменато в един коментар.. да си търся асексуална жена...
Как... ще обеснявам, още в началото, че аз не мога и търся жена която няма нагон ли, либидо ли...?
Тежка история ще е...
Ама... живи и здрави да сме..
Благодаря отново....

23.   Авторе (22) н 2 съм, асексуална е думата.
Няма какво да те притеснява и да се чудиш как да обясняваш, това са неща от живота и в днешно време не е срамно някой да признае, че е импотентен или асексуален.
Срамно е да лъже и губи времето на други хора с важни за другият пък неща. На около твоята възраст, пък и по- млади жени има доста, които са асексуални- ще се изненадаш.
Направи си профил в сайтове за запознанства и си пиши каквото е:
Пред раздяла или вече разделен/разведен- търсиш партньорка, с която да създавате и изживявате заедно общи, хубави и за двамата спомени. Включи какво ти харесва да правиш през свободното си време, хобита, интереси. Включи и професията си задължително- каквото и да говорят някои мъже, жените си правим изводи за личността и от професията- нормално.
И не забравяй да започнеш, съвсем в началото с: импотентен или асексуален, както искаш, както ще се чувстваш по- удобно, така го напиши.
Че не можеш да правиш традиционален секс, съвсем не значи, че не можеш да имаш щастлив живот с партньорка. Иначе ако имаш желание и ментално можеш да изживееш възбудата, психологическият оргазъм- има и доста други начини и играчки, ако това искаш.
Описани важните неща в профили- ще ти пишат само подобни жени.
Не се срамувай, не се притеснявай да говориш спокойно и открито за това на срещите с жени ако те питат за това, въпреки че вече са го прочели в профила ти. Щом иска среща с теб, значи я устройва, няма нужда от секс.
Само не си мисли, че едва ли не хубавият живот е свършил за теб или възможността да си в щастлива връзка.
От теб зависи да търсиш за да получиш каквото искаш.
Успех!

24.   Разбирам те отлично, макар и доста по-млад от тебе усещам че имам подобни проблеми с вдигането и задържането, жена ми е и доста по млада от мене и има нужда от редовно и здраво чукане, заедно купихме няколко играчки за нея, но казва че не е същото, просто си иска здрав кур, с нейна инициатива няколко пъти вземах виагра но не може постоянно така, в последно време обмислям как да и кажа да намерим някой непознат да я чука но незнам как би реагирала и дали това няма да е началото на края....
Жените също да си кажат мнението по въпроса и дали биха стояли с мъж с подобни проблеми, дали би им било достатъчно само с пръсти, орално и с играчки....

25.   И аз като автора постепенно спрях да правя качествен секс със жена си, но много добре започнах да я оправям с пръсти и вибратори, даже започнах да я довеждам до скуирт, нещо, което тя не познаваше до сега. Като я вкарам в серия, може така да свърши с пръскане по няколко пъти и се побърква от кеф, направо се размазва. Даже не пита за друго ебане...

26.   Авторе, по възрастен съм от теб и имах подобен проблем.

Ходих на добър уролог и човекът ми изписа едно лекарство. Първо го пих всеки ден в продължение на един месец. След пауза от един месец - пак така. А след това - само при нужда.
И минаха вече няколко години и с него се справям нормално. Пия по едно хапче 2-3 часа преди това и нямам проблем!

Така, че, според мен върви на друг лекар, по-добър специалист!

На мен ми изписаха Героцилан 5мг.

27.   Значи жена ти чесна и морална. Щом вече не можеш да я задоволяваш сексуално и требе да го прави извън брака се чувства длжна да те напусне вместо да те лъже. Пофално.
Но 26 г брак са сериозна инвестиция да се ликвидира за единия секс. У краткосрочен план имаш варианта да и дадеш карт бланш относно либовник. Предполагам нема да имаш нищо против щом не си у играта? У длъгосрочен план играта ти е с промени у начина на живот да врънеш част от функцията. "Приключил със секса на 52" ми се вижда прибръзана диагноза.

28.   Абе къде ги намирате тези ебливи съпруги? Аз пък все на неебливи попадам. И как щял да си намери асексуална жена. Ела вземи някоя от бившите ми или сегашната и ми докарай твоята за размяна, че ми писна да му трша ребрата и фалирах от любовници и проститутки. И другия вариант за асексулана жена е да да си намериш някоя сексуална, да заживеете заедно и след две, три години е готова. Явно ебливите съпруги само в тоя форум се въдят, защото в реалния свят са малко. Не е да ги няма, но неебливите са в пъти повече. То затова процъвтява платената и извънбрачната любов. Ако всички съпруги бяха ебливи, проститутките щяха да фалират, както и хотелите където дават стаи на час и никой нямаше да си има любовница.

29.   Пробвай друга жена. Може да имаш импотентност само към жена си. И аз така на 44г не ми ставаше с жена ми, но сега на 48г клатя яко 30 годишна.

30.   Ами аз бях с мъж, който имаше такива проблеми, на 45 г. и не му ставаше без свирки и то не задълго и не максимално твърдо. И в повечето случаи не можеше да свърши, или свършваше на първата минута. При него най-вероятно причината е, че от дълги години прекалява с пиенето. В началото се правех, че не забелязвам и полагах усилия да го предразположа, но тъпото беше, че той самият не виждаше проблем или си беше изработил тактика да се прави, че всичко при него е ок. Веднъж даже ми каза, докато нещо се целувахме"Надървен съм" и на мен понеже ми беше писнало от това да ме прави на балама, вместо да гледа да оправи проблема му казах: " Я да видя" и той като се съблече нищо надървено нямаше. Стана ми адски обидно от целия този театър, защо трябва да лъже човек за очевидни неща!? Едва ли не предпочита да я кара на измишльотини, а аз да се преструвам, че няма проблем. Бих останала с него, ако виждах, че си признава за проблема и търси начин да го оправя, но по този манипулативен начин да се държи и да ми набива косвено усещане, че нищо няма, еми мерси. Не съм с него не само заради това, а заради държането му, което беше едно такова навъсено, лъжливо и негативно, вероятно заради комплексите, които прикриваше. Бих дала съвет на мъжете, които имат еректилни проблеми, да не си затварят очите за това и да отбягват проблема, ами да търсят начини да го оправят. Винаги има някакво решение, стига човек да е искрен със себе си и да има желание.

31.   28, с неможковци и на ебл•вите жени ги "заболява главата" перманентно... поне на жените не се налага да плачат за услугите на можещи мъже.

33.   Автора съм :
До н23: Благодаря ти, че си отделила толкова време за да споделиш съветите си. Оценявам го и ти благодаря.
Благодаря и на н26, за информацията за лекарството.
Наистина ще търся и консултация с другк лекари...
Също така, не ми е леко да си призная,
но мисля че, вероятно може би ще трябва да пробвам,
дали с друга жена,
ерекцията ми няма да се върне..
Не съм сигурен дали ще го направя...
защото, по дяволите обичам жена си, въпреки всичко.. но....
Благодаря на всички за коментарите.

34.   Виж, в темите наоколо, сума ти мъже се оплакват, че жените им ги държат на сухо. Значи би трябвало да е пълно с такива, които просто няма за какво да ти пилят на главата, ако си с тях :-))
Всъщност не, майтапът е неуместен.
При мен мъжът ми ме остави без секс с години и си тръгнах.
На един курс за преквалификация, се запознах с по-млад мъж. По-тих и неприказлив, но все пак се заприказвахме и се оказа много интересна личност. Духовита, всестранно развита, а пък професията му - нищо общо с темперамента му, затова искаше да я смени.
В групата имаше един бъбрив ексхибиционист дето всячески заемаше пространството с приказки и хвалби и открито се издразни, че не го отразих, а се разговорих с кроткия млад мъж. Който веднъж ме покани на пиано-бар, после на джаз сешън на едно много приятно място, направо мехлем на рана. Като започнахме да си говорим на курса, всички около нас изчезваха, защото не ги забелязвахме просто.
Случват се такива неща. Неочаквани.
Понеже бяхме свободни и си допаднахме, дойде един момент, в който станахме интимни. Фойерверки. Прекрасно изживяване.
Става разминаване понякога, когато жената има желание, а партньорът вече не може или пък иска младо.
Много деликатна ситуация.
Излез от коловоза и потърси нова партньорка.
Аз без внимание и секс в къщи бях жива-умряла.
Ела да ме видиш сега…
И най-интересното е, че ни е хубаво и правим сто неща заедно, не само секс.
Едно на ръка, че се разбираме; второ, научи ме на скуирт; не мисля, че изобщо някога съм имала подобна симбиоза.
Помня, че аз го заговорих първа, защото беше загадъчен. И толкова хубав. Впоследствие той ме търсеше.
Нещата са хубави като има нещо повече от похот.
Не мога да спра да се усмихвам и да свършвам като съм с него. Кога съм пръскала така, чак не мога да повярвам?
Половината дюшек мокър. Така ми се изразява щастието, в удоволствието.

35.   Авторе, жена ти няма да те остави защото не ти става, за защото си Мрънчо и не търсиш решение на проблема ти а СЪЧУВСТВИЕ. Горкия той....

Виж колко точни съвети ти дадоха другите мъже в темата - ти изобщо направи ли нещо? Качи ли се на кантар да си видиш колко си тежък? Стъпвал ли си в зала за тежести? направи ли си пълна хормонална картина (тестостерон, естроген, естрадиол, албумин и куп други хормони) за да видиш кое точно ти проблема? Отиде ли при някоя ковра, ей така без да правиш нищо, просто да видиш дали ще се възбудиш (мъжката ерекция е спонтанна, за разлика от женската) Да не влизам пък в темата за ТРТ терапията. Има супер подоробна и точна информация в Интернет - ти използва ли въобще търсачака?

Типично по женски - дай ми това кремче да се намажа против целулит и не ме занимавай да тренирам, да се храня добре и да се грижа за здравето си. Горкият той, несигурния той... жалка картинка с предвидим резултат. Разбираш ли сега защо жена ти ще те остави - защото сте станали две женички в къщата.

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

36.   Авторе (33) в такъв случай е редно първо да се опиташ да поправиш каквото/ако е възможно между вас с жена ти.
Ако си "мърдал в страни" когато си можел и сега тя си отмъщава... поеми отговорност. Седнете и говорете като възрастни и цивилизовани хора. Поискай време и подкрепа от нея за търсене на разрешение на проблема- медицина, може би имаш нужда само от рестарт.
Важно е обаче тя да разбере, че наистина желанието ти да продължиш с нея не е защото си мислиш, че друга няма има и ще останеш сам (тоест: нямам избор, за това искам да продължа с теб) а защото наистина я обичаш и уважаваш.
Как ще я убедиш в това- ти трябва да я познаваш достатъчно за всичките тези години.
Купи почивка някъде, където ще и хареса- не за подкуп, а за сте на наутрална територия тип релакс и където ще можеш да говориш спокойно с нея по темата.
Или и напиши в писмо всичко, което искаш да и кажеш.
Щом обичаш жена си, направи каквото можеш и тя да се убеди в това.
Ако тя не те обичаше, до сега да си е била камшика... по това, което ти говори, мисля, че е бясна с нещо, което не може да прости- ти си знаеш. А ако не може да прости и още е бясна, само значи, че още те вижда като "своят" мъж.

37.   34.

При вас жените е друго вие нямате проблем с половия орган, можете да правите секс колкото пъти искате, ако на някой мъж свърша бързо или пък му е малък, търсете друга мъже. Ако мъжът с проблеми отиде при друга жена, тя също няма да го приеме. Сега си представете, че сегашното ви приятел имаше проблеми с еякулацията или ако еякулира бързо, бихте го зарязали заради някой по-добър.

38.   До 34 - напълно подкрепям 37. За мен е неразбираема хвалбата за мокър дюшек от жена, както и не одобрявам егоизма, нарцисизма и пенисограндоманството на мъжете. Медицинските проблеми при хората обаче са нещо обективно, еректилната дисфункция вече обхваща много мъже на (и под) 50, млади жени имат сериозни гинекологични и хормонални проблеми. Към автора - Задължителни консултации с уролог, ендокринолог и пълни изследвания, понякога липсата на ерекция е върха на айсберга под който стоят тежки вътрешни заболявания. Относно намирането на друга жена - на 52 години е трудна задача, от друга страна никой не е умрял от липсата на секс (особено на 52), има много жени, които не правят секс (по медицински и др. причини), но искат топлина и обич. Важното е да не мислиш непрекъснато за това, да се отдадеш на някакво хоби, да контактуваш с природата и да се наслаждаваш на малките радости, да бъдеш добър човек, а не изнервен чичко.

39.   Не я мисли жена ти. Ще си намери ебач. На 28г. чуках 40 годишни. А сега на 47 търся само свирка от готина млада, а жена ми я ебат млади. Такъв е живота. Свиквай.

40.   Автора....
Явно не е само в мен проблема...
Днес се събудих с яка ерекция.... жена ми уж ми прави свирка... но не можах да свърша...
Щото го прави по инерция и без желание...
После трябваше да си правя чекия, за да се изпразня...
Ох... тежко ми е...