Споделена история от Секс и интимност

не съм бил нейния тип, но..
Говорихме си за взаимното привличане и тя каза "ами не си моя тип по-принцип, но това не е всичко"

Искам да попитам нежната част от аудиторията: били ли сте във връзка с човек за който сте си мислили така? колко продължи тя/колко продължава вече?

Искам да се виждам с човек с който ще сме дълго заедно, в нея виждам страхотна партньорка, адски секси, чувствителна, емоционална, широкоскроена, не мога да ѝ се наситя.

Аз - карам я да се смее от сърце, харесва как ѝ говоря и глупавите стихчета, които и пращам. Поне за момента виждам много желание и у нея, не знам дали да го отдам на факта, че сме си новост един за друг все още. Но това се заби в главата ми като ръждясал пирон и не че не ми дава мира, никакви не сме си още, но ме притеснява в дългосрочен план какви мисли може да се прокарат през ума ѝ.

Физически съм поддържан и енергичен.

Коментари

1.   Не знам защо, но когато някоя ми каже, че не си мой тип си представям танцуващи клоуни. Абе с едно изречение нежно и елегантно ти го е казала, защото не си достатъчно голям палячо.

2.   Ми аз бих се обидил на подобна простотия. Тоест тя ти казва че харесва друг тип мъже, пък ти си казал добре. Това ми говори че тя е принцесата с претенциите, а ти си глупака сервитьор, който тича след нея да в обслужва независимо от ситуацията.

Накратко намери си някоя, за която бе си неин тип, а си единствения. Всичко друго ще се разпадне като взаимоотношения или ще знаеш че тя е с теб, щото бе се е появил някой по-добър спрямо нейния “тип”.

3.   19 г съм с мъжът, в който се влюбих, а не е моят тип.
Изводите оставям на теб.

4.   Не е влюбена в теб. Вероятно не харесва някои неща теб. Питай я кои са те. Това че е караш да се смее, не означава, че вижда в теб мъжа, с който би искала да има сериозни отношения.

5.   Това е като ти трябва кола и ползваш каквото има докато си намериш това което искаш.

6.   Радва ти се, че си забавен или че се опитваш да си такъв или просто си чеше егото с теб. Виж, ако беше тъп като галош, гледаше като теле и не можеш да вържеш две приказки на кръст, но за сметка на това си напомпан, татуиран и го раздаваш много тежко, щеше да ти е в кърпа вързана.

7.   Още един.

Няма как да имате връзка, когато тя е мъжа, а ти си жената.
Сиреч - жената трябва да иска мъжа повече, жената трябва да иска връзката.

Жената държи ключа за секса, а мъжа за връзката.
Чака за връзка с някой по-добър от тебе, но иска секс. Също така не си първия и/или последния с който прави това.

9.   Ами питай я де, какъв е нейния тип.
Аз например не харесвах мъже, които пушат, но направих компромис и вече сме много време заедно, женени и с деца.
Няма как всичко, което искаш да го има един човек.
Например аз не харесвам слаби мъже и не са моят тип, но това не означава, че ако ми хареса някой, ще го върна, заради това.

10.   Еми разпитай я, какво точно в теб не е нейн тип или какъв е нейния тип тогава, за да разбереш с какво се различаваш от нейните представи. Или просто действай и времето ще покаже. Ако продължава да се вижда с теб, но не като приятел, значи всичко е наред, може и така да си приказва. Проучи я.

11.   Не обръщаи внимание, важното е, че ти е дала шанс, изживей си емоцията.

12.   Не си мой тип, означава приемам те за приятел и не очаквай, че ще ти дам любов! Никога, ама никога не се задоволявай да си приятел с една жена! Ще те използва за душевно кошче и като си намери някой, който е неин тип ще те изхвърли от живота си! Загуба на време и енергия от твоя страна. Търси си момиче, което е готово да ти даде любов за да си щастлив!

13.   Жените по принцип не знаят какво искат. Тъй че не отдавай особено значение на казаното.

14.   Сигурен ли си, че е имала предвид външния ти вид? По какъв повод ти го е казала? Иначе като взключим това изказване, тя показва ли намерения за дългосрочна връзка?
Ж30

15.   Ами говори с нея и директно да каже какво иска, без излишни обяснения!
Аз лично бих казала това на човек, който не ме привлича и не ми харесва.

16.   Стои с теб защото й чешеш егото понежв от километри си личи, . че си лапнал и се чудиш как да й угодиш. В момента, в който й писне вниманието ти ще й писнеш и ти, защото доброто поведение винаги доскучава. Тука и за двата пола важи - мъжете също колкото по - зле се държат с вас повече тичате след жената, а свестните са ви безинтересни. Ето, ти реално в момента го правиш същото - тя ти казва, че не я кефиш визуално, просто по - завоалирано, а ти й пишеш стихчета и не знам си какво вместо са й кажеш да си търси типа тогава и да й драснеш черта. Така сме устроени хората все да търсим предизвикателство. В случая тя ще го получи от някой, който е нейния тип, но се държи като гъз.
Жена съм така че мнението ми е достоверно, остава да го чуеш

17.   Не го зимай много насериозно. Нейния тип е Райан Гослинг ама като се не обажда и ти връшиш работа.

18.   Не изглеждаш като глупаво момче, затова ще ти задам един очевиден въпрос а ти ще се пробваш да си отговориш честно, като се опиташ да се абстрахираш от "сладката и усмивчица" - да приемем, че нещата между вас станат сериозни, ти й "четеш глупави стихчета и тя се кефи", и си въобразявате, че имате онова илюзорно нещо наречено "любов". Но какво си мислиш, че ще стане, ако в един хубав момент се появи някой който е "нейният тип"?

Мислиш ли, че тя няма да му се метне на него и да си изживее сексуалните мечти, докато ти и подсигуряваш живота?

В случай, че все още не си могъл да осъзнаеш картинката - ти си просто заместител към който тя няма никакво привличане а те допуска до себе си просто за да не скучае, докато чака "нейният тип" да влезе в полезрението й.

19.   Значи, че ще се опъва с други след време, ако не и сега. Всичко след "но" е без значение.
Ама понеже е адски секси, хили се като ряпа и е толкова уникална, ще и търпиш изневерите на драго сърце. Мед ще ти капе на сърцето, че ще е обща.

20.   13- жените ВИНАГИ знаем какво искаме.
Просто на вас не ви изнася винаги, това което искаме ние.
А понякога се правим, 0е не знаем какво искаме, защото и без това няма нищо общо с този, който пита.
Да си знаеш...

21.   Въпреки че не си нейният тип, видимо ти се кефи. Това означава, че доста сериозно си й влязъл под кожата. Аз бих се радвал на твое място.
Освен това хората, специално жените, още по-специално младите жени, въобще не знаят кой е техният тип, докато не го срещнат.

22.   20. За едно съм съгласен - винаги знаете какво НЕ искате. Щото каквото и да искате, то не е това дето ви се дава/имате.
Иначе през останалото време си МИСЛИТЕ, че знаете какво искате. И го тръбите навсякъде, че и тук. А пък в същото време някои от вас дори на въпроса "какво искаш" не могат да съчинят отговор. Не е като да не сме ви сърбали попарата. Айде у лево.

23.   Е, хайде сега - всички по някога казваме глупости. Ако жената те кефи и връзката се развива - давай смело.

24.   Един път един ми каза, че не съм най-голямата красавица и по принцип не си пада по толкова млади жени, но би ме целунал. Веднага си тръгнах. Ти нямаш ли достойнство? Как ще ти говори така? Кажи ѝ, че не е принцеса и не рецитирай повече поезия.

25.   17 години съм с мъжът който не е мой тип но е моята любов

26.   Не си моят тип - като не съм твоя тип скъпа, довиждане.
Спрете да се правите на клоуни и да ви мачкат самочувствието по всякакъв начин.

27.   Аз вече 10г спя с мъжа, който не беше моя тип...

28.   от автора: няма да я бъде.

Макар че имахме много сходни виждания, дълбоки и открити разговори и научихме доста неща един от друг, за мен е важна и жаждата в очите на човека отсреща. За някои тя идва след няколко срещи като се сближиш с другия, но така и не я видях в нейните. А и да кажеш на глас такова нещо си е грубо.

Все пак и аз бих излязъл с жена, която на пръв поглед не е точно моя 'тип'! Но ако виждам че не се пали огъня в мен не бих губил времето на нито един от двама ни.

Благодаря на отзовалите се!

29.   Хората не са само външност, имат излъчване и душевност..
Не преследвам някаква фикс идея за външност, а още когато видя един човек знам, че ми е тръпка и той на мен.
Не мога да се влюбя в някакъв си образ или някой да ме очарова с приказки или дори наглед сходни виждания.
Има ли ваимна тръпка от пръв поглед, има и връзка.
Пожелавам ти, авторе, да срещнеш съвсем своята любов и да усетиш какво е чувството, че летиш, че си обичан, че си желан такъв, какъвто си.
А такива, които бленуват за типове, за поставяне на хората в рамки, не създават стабилни семейства, а при първа възможност се заглеждат встрани и се хвърлят на врата на техния бленуван тип.
Такива хора обикновено страдат от добре прикрито психично разстройство - ОКР с елементи на нарцисизъм.
Освен да те направят безкрайно нещастен и напълно изтощен, в желанието си постоянно да им се харесаш, друго нищо хубаво с тях не те чака.
Истинският човек, онзи който ще остане до теб за цял живот те обича такъв, какъвто си. Той няма нужда от превзетости, от ситуации, от допълнителни стимули, той ще иска да бъде с теб, защото е избрал теб.