Споделена история от Секс и интимност

След брака сексът замира
Здравейте,
От известно време имам наблюдения, че семейният живот и сексът са две напълно несъвместими неща. Няма как 10 години да живееш с някой и да правите редовен секс. Почвате със секс всеки ден и след пет години единият буквално се моли на другия и другият не му пуска. Омръзвате си, втръсва ви. Почват се изневери, мизерии. Направо ми става лошо, като си помисля. Всички си въобразяват, че точно на тях няма да им се случи това, обаче влизат в същия капан след време. Влюбени сте в началото, ама и това отминава бързо. Достатъчни са няколко продължителни скандала и край с любовния ви живот. Аз лично не бих могла да живея в такъв кошмар.
Тази седмица имах проблеми с ревнивата жена на един приятел. Ние сме само приятели от 10 години, но тя видяла един наш нищо и никакъв чат и го направи на гъз. Заплаши го с развод и че ще му вземе детето, а мен ме тормози психически - обижда ме и ме заплашва с оронване на репутацията ми на работа. Блокирах я навсякъде, но тя търси странични канали и в най-скоро време очаквам и да цъфне на работа да ми прави скандали.
Защо го споменавам? Ами защото тия хора не правят редовен секс, откакто тя е забременяла. Този приятел до такава степен се е депресирал, че година и половина не спря да ми се оплаква как той й се моли за секс и тя му отказва редовно. Пуска му веднъж на два -три месеца, колкото да замаже положението и да не се разведат, но той явно, че е много сексуален, след като толкова му тежи това и толкова се унижава заради нея. Аз му казах, че според мене тя със сигурност му изневерява и му давам съвети от година и нещо или да си намира някакви любовници или да се разведе и да си търси нова съпруга. От мен секс не е искал никога. И аз не искам. Не га харесвам като мъж и не е моя тип, на за приятел става. Така че си чатихме, приказвали сме си по телефона някой път… и да там. Той не й изневерява, защото е консервативен. Страх го е тя да не му вземе детето. Беше тръгнал да се изнася веднъж, но заради детето се отказа.
Като гледам семейния живот на другите как върви, направо ми става лошо. Аз ще се оттърва лесно от техните филми, нямам общо с тях, обаче той сериозно го е загазил. Ако ги видите във Фейсбук и отстрани- ще кажете, че тва е най- щастливото семейство на света. Всичко е фалш и измама в днешно време. Едно нормално семейство няма. Изобщо не правят секс повечето семейни двойки, само лъжат пред хората, за да не си развалят репутацията. Според мене тоя приятел не искаше да се излага пред приятелите си мъже за жалкия си сексуален живот и затова се оплакваше на мен. Вече прекратих всякакви контакти приятелски с него, предвид скандалите и тормоза от страна на жена му. Все повече си мисля обаче, че да имаш семейство, значи да забравиш за редовния секс.

Коментари

51-63 от 63

59.   57,
"Ще иска и на шопинг да идва с нас... "
- глупости. На никой не му трябва такова усложнение. Няма да можеш да го платиш.
Ако мъжете имат малко акъл в главата никога няма да конструират такъв робот. Ама предатели колкото щеш. Сами ще си резнат клона на който са седнали.
Понеже жените нещо повече от нискокачествен вибратор едва ли ще могат да конструират и произведат.

60.   Брей че надути мъже бре. И жена може да конструира робот, ако спрат да й набиват в главата, че трябва да си играе с кукли вместо с лего.
Аз пък предлагам обратното, което е далеч по-лесно. Да се замрази сперма, на жените мъже не им трябват. Да се селектира ембриона по такъв начин, че момчетата да са красиви, с големи пишки, умни и най-вече послушни.

61.   Да допълня към предния ми коментар, не бива да се забравя, че една жена може да роди дете, ако и когато тя реши. За разлика от един мъж, на който ще му бъде далеч по-трудно да навое някоя жена да му износи и роди бебе.
Здщо изискванията на жените са такива високи, защото вече могат да се издържат сами. Нищо й няма на датската сперма в инвитро центъра. Млад, висок, рус, светлоок, чудесни гени.

62.   Изключително интересно. Коментарите ми не се публикуват, защото в тях пиша, че жената е по-добра от мъжа. Интересно.

64.   До 58
"трайно подобрение на гените в поколението. "
"поне синовете ни ще бъдат малко по-желани от нас"
Няма да помогне, само ще изтегли състезанието на по- високо равнище. Измежду хубавите мъже все ще има 20% малко по хубави в които ще се прицелват всичките жени.

65.   58
"дядовците и бащите ни щяха да си седят сами като кукувици до 40г. Те нямаха да покрият и 50% от условията и критериите на съвременната жена за външност, "
- одеве гледах някакъв стар филм за Джеймс Бонд.
Че то това беше най обикновен среден чичак по днешните стандарти.
А постоянно шибаше хубави пички.

67.   60
"Да се замрази сперма, на жените мъже не им трябват. "
Ми ще спре тока, водата, бензина.... квот се сетиш.
Ако нещо се развали няма да има кой да го поправи.

68.   До 61
"не бива да се забравя, че една жена може да роди дете, ако и когато тя реши"
- има вече устройства които премахват необходимоста от жена за създаване на дете.
На всичкото отгоре може да се създаде яйцеклетка от мъжки стволови клетки. И от гените на 2ма мъже може да се създаде по избор и мъж и жена.
Изглежда че жените не могат да се самовъзпроизвеждат. Казват че без Y хромозоми не стават сперматозоиди.

69.   60,
" момчетата да са красиви, с големи пишки, умни и най-вече послушни. "
- мисля че "умни и най-вече послушни" не е нещо по което биха си паднали жените, пък дори и да са "красиви, с големи пишки".

70.   До 58 и 61. По принцип вече могат да се изпълнят и двете предложения в някаква степен. Да кажем, че си мъж и искаш да си направиш генетично оптимизиран син. Ето ти алгоритъм за действие:
1. Намираш си перфектната жена с желаните характеристики и я убеждаваш да дари яйцеклетки. Може да трябва да ѝ платиш.
2. Намираш сурогатна майка, съгласна да износи детето ти. Гледаш да е физически здрава и с нормално телосложение, защото това е от значение за развитието на бебето. Със сигурност ще трябва да ѝ платиш. Изкуствени утроби не съществуват на този етап.
3. Отиваш в инвитро център, заедно с донорката и сурогатната майка.
4. Набиват хормони на донорката, за да овулира повече яйцеклетки и ги извличат инванзивно. Донорката си е свършила работата. Плащаш за процедурата.
5. Смесват твоя спермата с яйцеклетките и правят ембриони. Правят геномно секвениране на ембрионите и селектират такива, които нямат гени, предразполагащи към заболявания. Можеш да си избираш и други характеристики от типа на пол, макар че той вече е ясен какъв трябва да бъде, както и разни неща свързани с метаболизма, имунната система и други подобни. За характеристики от типа на височина, цвят на очите, които между другото се образуват по-комплексно, отколкото са ни учили по биология, и атлетични заложби може да няма възможност да се предвидят с точност само на ниво геном, защото не са изучавани достатъчно. Изследванията са съсредоточени основно върху болести. Като цяло, обаче, могат да ти подберат здрави ембриони от мъжки пол, предразположен да функционира добре и да има дълъг живот. Очакваш, че детето ще е красиво и високо, защото си подобрал майката, макар че нямаш 100% гаранция. Все пак половината генетичен материал е твой. Плащаш за процедурата.
6. Имплантират селектираните ембриони в сурогатната майка. Плащаш за процедурата. Надяваш се че ще забременее от първия опит. Шансът е около 32%, ако е под 35 годишна. Ако не е успешно, опитваш пак, докато не се установи успешно зачеването. Плащаш всеки път.
7. Ако няма непредвидени усложнения по време на бременността, ти се ражда възможно най-оптимизираният син, който съвременната наука може да ти предложи. Поемаш разходите за раждането.
8. Честито! Вече можеш да си го отглеждаш и издържаш сам. Ама поне няма да харчиш пари по жена.

71.   10 години брак, 12 заедно
Не се взехме с любов. Не се познавахме почти.
С годините се обикнахме. И сексът става все по-добър и добър. Страстта се увеличава.
Пъти в седмицата? Не мога да кажа. Защото има периоди, в които в месеца правим 2-3 пъти, но има и такива, в които задължително е два пъти на ден.
Зависи от други неща. Той примерно с бъбречна криза, аз кашлям кат магаре…
Всеки ден секс е мит. Ние сме хора.
Но НИКОГА никой не се е молил. Странно ми е, даже ме мога да си го представя.
Аз ако не съм в настроение.. той никога няма да започне “Айде, пусни ми! ” Щото няма да му е хубаво. Какво? Аз да легна, той да си го набута? Това не е секс

72.   17, 24 h пръсни се от яд, тлъста лелко, но такива двойки има.
Моите родители всяка сутрин ме събуждат със скърцане от съседната стая, но мама е секси жена и тате спортува и няма корем.

73.   Намалява, защото вече изникват други неща на хоризонта. Особено ако имате деца.

Аз и жена ми сме женени от 15 години. Правихме як секс, докато не забременя за първи път. После за втори. После за трети. Еми, извинявай, ама като виждах как жена ми едва вървеше след третото раждане (беше тежка бременност и тежко раждане), няма как да ѝ мърморя за секс.

Сега успяваме да правим секс веднъж седмично. Малко е, но с три деца вкъщи не е лесно.

51-63 от 63