Споделена история от Секс и интимност

Много ме възбуждат
Здравейте, мъж на 43г съм, семеен от южен град, българин. Има нещо, което ме мъчи дали има и други като мен. Страшно много ме възбуждат ромките, а никога не съм бил с такава жена и незнам дали ще ми хареса.

Коментари

1.   Рядко са такива. Възбуждат те от любопитство и защото е един вид табу да спиш с такава.

2.   Луд ли си... или си луд, а?

3.   Ще ти хареса как да не ти хареса. ХИВ, Сифилис, букето от гъби, бактерии, ХПВ, хепатит, течения, срамни въшки - от сичко си имат и по много, дори от орална любов е гаранция че ще си тръгнеш поне с ХПВ.

4.   Ти не си добре, да искаш да изчукаш циганка. Толкова ли няма българки за теб.

5.   ще ти хареса. Действай.

6.   Не рискувай, залагай на сигурното, това е правилното решение.

8.   Клатил съм няколко. Нищо особено.

9.   Такива помисли са от лукавия (дявола)!

Не ги слушай, не ги приемай, не събеседвай с тях и не се услаждай от тях, а веднага ги отхвърляй!

Лукавия обещава злато, а дава блато - една руска поговорка!

Замисли се повече за духовните неща в живота!
Обърни се към Бога, въцъркови се в православната църква!

10.   Като ученик на село с братовчедите редовно чукахме циганки, някои каки, а други на наша възраст. Имаше и красиви, а някои забременяха. Нямаше проблем, бяха сгодени всичките.

11.   Помисли си за циганите брачеди, дето ще дойдат да те смелят на кайма и да ти направят групов ганг-банг, и веднага ще ти спадне.

12.   Яко е.
По-страстни могат да бъдат. По-първични.
Аз ги харесвам

13.   На 50 съм и сикам да разбия мита за ебливите милфки. Една жена или е еблива или не е. И ако е, то тя е още от млада. През цялата си кариера на ебач съм попадал на всякакви;. Сега естествено шибам само дърти и мога да кажа, че между тях има много дървета и рядко се срещат такива, каквито са във фантазиите на младежите. Освен това, една ммилфка в дрехи изглежда супер, но като се съблече и вече си личи съсипаното тяло и целулита. Ако пък една милфка е фитната, то по-скоро в тялото е като травестит. Възрастта не може да се прикрие нито с кремове, нито със спорт и диета. Сега движа с една супер запазена и със супер тяло, която наближава 50-те. Да де, но като застане до дъщеря си и веднага се усеща, чче младото си е младо. А най-якия секс евър съм имал когато бях на 18 с една съу еничка. Просто сексът си и идваше отвътре. Най-якия секс с милфка ми е бил с една рускиня - проститутка. И на нея и идваше просто отвътре и ме разби. Въпреки всичко младежи, пожелавам ви успех с милфките. Дано попаднете на еблива. Защото ако някой слуша застаряващите жени, те всички искат нещо младо. Но като се окажат с нещо младо, лежат като трупове.

14.   Към 13 Аз пък искам да разбия мита, че видиш ли е пълно с мъже на 50 и нагоре, които са супер ебачи. Нищо че егото им доста често им пречи да видят истината в очите, за което голяма вина имат и самите жени. Предпочитат да си замълчат, даже ще си измислят че им харесва, за да не го травмира случайно. В България масово мъжете и като млади не изглеждат кой знае какво, а какво остава за по-възрастните. С кореми, занемарени, едни кръгли глави, алкохол, липса на спорт, но.. ако ги питаш няма по-големи ебачи от тях. И на 20 един мъж или жена може да е дърво. Естествено, че с възрастта чисто физиологично нещата се променят, но това не се отнася само за жените. Ерекцията на 50 не е същата като на 20. С един спах на 45 и не му ставаше почти, освен от свирка и то пак не беше супер твърд. Той ми казва, че е надървен, аз гледам и не вярвам на очите си, ми то нищо такова няма и се убедих, че един мъж е способен да лъже дори и да е видно, че не му става. Най-са смешни мъже, които отказват да приемат, че остаряват и започват да си мислят, че могат да повторят младостта, а това е една илюзия. Всяко нещо с времето си.

15.   След 50 има разни индивиди --- запазени М и Ж, запазени като дървета, запазени като цветя, има грозни но много сексуални, има асексуални, но мн красиви... просто разни хора разни идеали.... Повечето мъже след 45-50-55 имат ерекция, но значително намалена и несравнима с това което е било преди 20 години. Малцина са алфа мъжкарите на възраст които могат както на 20, всеки опит да се върнат годините е тъжен, въпреки достъпността на виаграта и подобните на нея. При жените менопаузата може да има засушаващ ефект, но има примери които показват отпускане и сексуален апетит, поради очевидно отпадналата опасност от забременяване. С една дума никакво обобщаване, ако се намери подходящ/подходяща... воала... бинго... ако не. здраве.... има много здрави мъже и жени които не правят секс и са мн щастливи...