Споделена история от Секс и интимност

Как се променя пенисът с вързрастта
Първо, жена съм. Винаги ми е било чудновато този мъжки полов орган. В Интернет има много неща за него, но все пак е друго чуеш мъжки личен опит по тази тема. Е, господа, как се променя пенисът с възрастта (както по външен вид, размер, така и по функции)?

Коментари

1.   Ами вземи и го изпробвай. Намери си някой батко да те отрака.

2.   Това не е цица, че да увисне, ако това те интересува. Иначе мисля, че става малко по-къс, което всъщност е не толкова мощно надървяне както на 20г. На стари години евентуално се стига до полу меко състояние. Нека някой 70 годишен да каже дали може да се дърви качествено.

3.   Остарява! И трудно функционира, простата се обажда... липса на достатъчно проток на кръв... Но Най-важното : може и да функционира... по предназначение...

5.   Обикновено визуално се смалява от напълняване. Степента на ерекция действително не е като на 20 години.
На вид си е същия.
Количеството изхвърлена сперма намалява. Също така не се изстрелва като на младини.
Общо взето самия пенис не се променя. Променя се човекът като цяло. За добър секс е нужна значителна физическа издръжливост (при положение, че иначе сексуалността му е наред).
За съжаление, при някои още на 30 години не върши качествено работа. В това динамично и несигурно време... Добре, че това не оказва влияние поне на вагините. Е, те пък пресъхват след една възраст, но има смазка за целта... в аптеките. При тях остава само въпросът за желанието. И как изглеждат като жени (вагините визуално нямат значение).

6.   Мускулите около топките се отпускат и се плучава едно висене. От там и израза "кат, виснали дърти мъди"... простатата също се обажда след 40така малко по малко. От по-рано, зависи от ген, диета, навици проблеми с ерекцията.. и така.

7.   С годините чувствителността му намалява и от там дразненето е по-малко и възбуждането става по-трудно, съответно и поддържането на ерекция.

8.   Сайта е за споделяне, не да питаш как увисват ташаците. Ужас. Потресаващо ниво на модерация и потребители.

9.   Като започнеш от към 10 год започва да расте и да скача. На към 13 вече се дърви доста и може и сперматозоиди да изхвърляш. А кога спира да расте и да се дърви не мога да кажа, че още не съм стигнал тази възраст.

10.   Хаха, много хора преминават през това любопитство през даден момент от живота си :) Но аз се сещам за едно клише (естествено не е валидно за всички), преди имах х_й за три кожи, сега имам кожа за три х_я.
М52

11.   По-трудно се поддържа ерекция. Поне моите впечатления като жена са такива и то от мъж на 45г.

12.   Не се променя.

13.   Нуждае се от повече стимулация, за да достигне младежка твърдост, но зависи от жената.

14.   Пенисът, ушите и носът са единствените органи в човешкото тяло, които растат непрекъснато.
Е, да, за пениса вероятно се има предвид кожата му...

15.   Станеш ли на половин век, пишокът става мек. Това, е'ете не е'ете, на хуя времето минава, има срок на експлоатация.

16.   Мъж на 40 съм. Не съм усетил някаква промяна. Все така твърд и работлив е. По-издръжлив в секса е отколкото, когато бях на 20 и свършвах бързо.

18.   Пряко отношение към пениса има кръвното налягане. Ако то е проблемно, пениса е макарон.
Виаграта е измислена случайно при тестване на медикаменти за кръвно и допълнителния ефект е бил отлична ерекция при мъжете. За добро кардио- здрав аморален секс и уреда ще е на шест дълго време.

19.   Към номер 18 - Виаграта повишава (или може да повиши) кръвното налягане. Така поне пише в официалната, достъпна в интернет, листовка. Така че - няма как да е измислена при тестване на лекарство за кръвното :)

20.   19, има други данни компанията Файзер за синьото хапче, прочети ги. В листовката в частта Противопоказания. Колко старчока си отидоха накалъпени с младите си любовници... Е, това е статистиката!

21.   При мен вече я няма нито твърдоста, нито дължината...
Жалка работа, защото много ми се ебе... но трудна работа...
Вече ставам само да лижа....
Добре че, и жена ми и любовницата ми, са ок. със ситуацията...
Засега де...
М47

22.   21, имаш ли шкембе? Не е нужно да отговаряш. Аз имах, но успях да го махна (почти). Никак не е лесно, но си заслужава! С десет години си по-млад от мен. Горе-долу и аз тогава бях забуксувал.
Не разчитай на лизането. Включи поне и дилдо (за жена ти). С любовницата... не разбирам защо ти е, но ти си знаеш.

24.   21 съм.
Не, нямам шкембе, поддържам се,
Тренирам 2-3 пъти седмично...
Нямам физ. проблеми... имам голямо напрежение и натоварване на работа и оттам са ми проблемите....

26.   Как успя да махнеш шкембето?

27.   Една поговорка, която е малко встрани от темата: Ебеш не ебеш - на хуя времето му минава. Казали са го хората.

За шкембета и скъсяване - обръсни го и ще придобие оптически малко дължина.