Споделена история от Секс и интимност

Squirt при жените, вкус и мирис
Моля само хората с опит да пишат по темата. Случи се преди няколко месеца за първи път при мен. Бях с едно момиче, с което се бяхме запознали съвсем скоро и отидохме на почивка. Бяхме в хотела и го правехме. Докато го правим ей така я питах ти можеш ли да Squirt-ваш и в момента в който го казах усетих, че ми става супер топло там долу и тя в този момент изкара една струя, десет секунди след това още една и това беше. За мен беше wow и беше за първи път. Но ми направи впечатление, че миризмата не беше много приятна, от това което изкара винаги съм си мислел, че е безцветно и няма такава миризма. След това се случи още веднъж с друго момиче. Тя свърши, докато я задоволявах с пръсти/ръце, но при нея беше много по-малко. Но пак същата миризма усетих и беше тежко. Моля само за хора с опит, споделете вие какъв опит имате. Не се оплаквам в темата, напротив хубаво е и ми харесва, просто искам различни мнение, защото не мога да си говоря със всеки за това, още повече, че на дали всички жени свършват по този начин. М28

Коментари

1.   Чувал ли си лафа "Да се напикае от кеф"? Сега сещаш ли се на какво ти е замирисало?

2.   Зависи, дали отдавна е скуиртвала. Ако свършва често течността е по-водниста и прозрачна.. Зависи и дали е с бяло течение. Ако не е правила нищо от дълго време по-изглежда на урина. Може да ти се стори странно, но и мъжете сме така. Спермата е горчива и жълтеникава, ако мъжа не е свършвал от дълго време и солена и бяла, ако е от скоро.

Няма от какво да се притесняваш. Действай! Това е глюкоза с вода кесилина. Може да има остатъци от урина, но киселинноста си върши работата. Да си намериш готова такава, пръскаща си е цяло бижу. Иначе някой път минават години докато се отпуснат и се научат да си докарват удоволствие
Успех!
М. В.

3.   Да не се окаже, че имат опит с пикаенето, а ти не можеш да се ориентираш.

4.   Момчета 1 и 3, моля ви, не се излагайте така. Очевидно понятие си нямате за какво иде реч

М43

5.   Имал съм няколко сериозни приятелки и 2 от тях можеха да скуиртват, при нас се получаваше в повечето случай когато ги задоволяван с пръсти, и двете пръскаха доста че даже и по стената на спалнята, с едната се случи и при обикновен секс в поза мисионерска се изпразни дотолкова че намокрихме леглото и мен самия но във всичките случай е съм усещал неприятна миризма
М42

6.   Squirt = чиста пикня. Намали порно филмите.

7.   Някои мъже още мислят, че скуирта и пишкането е едно и също...
При мен няма миризма, за вкуса си е супер!

8.   What Is the Difference Between a Squirting Orgasm, Female Ejaculation, and Sexual Incontinence?
All three of these phenomena involve fluid coming from the bladder during sex. Squirting is the expulsion of urine during an orgasm. Female ejaculation is a release of both urine and a substance from the Skene's glands. Sexual incontinence— also called coital incontinence — is when someone loses control of their bladder during sex.

Това което наричате женско изпразване си е чисто напикаване!!! Е да то и напикаването си е изпразване но на пикчния мехур.

9.   Знаеш, че това е просто пикня, нали?

10.   Тъй като това е урина, миризмата зависи от това какво е консумирала. Ако е изяла диня или изпила много вода, примерно, мирисът ще е по-неутрален, а цветът по-прозрачен. Ако се е напила като свиня с бира или някакъв друг вид алкохол, естествено, ще е по-жълтеникав и миризлив.

12.   Тези жени са болни.

13.   Превод на текста от номер 8:
Каква е разликата между шприцоващ оргазъм, женска еякулация и сексуална инконтиненция?
И трите тези явления включват течност, идваща от пикочния мехур по време на секс. Сквиртингът е изхвърляне на урина по време на оргазъм. Женската еякулация е отделяне както на урина, така и на вещество от жлезите на Skene. Сексуална инконтиненция – наричана още коитална инконтиненция – е когато някой загуби контрол над пикочния си мехур по време на секс.

14.   Тези, които пишат коментари, не са били с жена, която скуиртва.
Поради простата причина, че течността е безцветна и няма нито мирис, нито вкус. Понякога се стича; друг път пръска обилно. Няма нищо общо с отделянето на урина.
Моля да не обърквате читателите с невярна информация.

15.   Уринирането по-време на секс е блокирано и няма как да е от пикочният мехур, това се нарича женска еякулация, има достатъчно информация за това!

16.   До 15 - в порно филмите жените уринират, докато ги еб*т. До 14 - има порно филми, в които ясно се вижда жълтеникав цвят "скуирт". И няма как урината, която наричаш скуирт, да няма мирис, освен ако не е дестилирана вода. Стига сте писали мозъчните си пръдни.

17.   Точно. В порно филмите пикаят, за да симулират скуирт. Затова виждаш жълтеникав цвят :-))
При истински скуирт в реалния живот е точно без цвят, вкус и мирис.
Елементарно, Уотсън :-))

19.   Авторе, откъде мислиш, че се събира и отделя тази течност?

20.   Пикочният канал също се засяга при дразнене( стимулация ) с пръсти и е възможно да се отдели урина

21.   За много мъже без никаква обща култура по анатомия тази статия ще се окаже голям шок. Много от вас тук ще разберат, че няма друг орган в човешкото тяло, който да събира течност с вкус и мирис на урина и да я изкарва през уретрата. Как се чувствате сега от факта, че сте пили чужда пикня? До тези, които казват, че няма вкус и мирис - всичко зависи от това колко вода е пила жената. Ако е дехидратирана, урината е по-концентрирана и има повече аромат.

23.   Жена ми скуиртва само когато пикочният и мехур е пълен тогава урината и е напълно прозрачна и няма вкус и мирис. Иначе не може да скуиртне, ако не е стигнала до това състояние. Редовно ме облива и чувството е невероятно.

26.   Според мен изживяванията, които си имал нямат нищо общо със Скуирт.
След 30 годишен щастлив брак, със съпруга ми решихме да разнообразим нашия сексуален живот, разширявайки общопризнатия формат...
Мужът с който бяхме- Бога ми -знаеше какво прави.
Накара ме да усетя нова форма на екстаз. Скуирт.
Предизвика го с пръсти и фин натиск над венерениа хълм.
През цялото време бях под абсолютен контрол от негова страна над тялото ми.
Подчинявах се на всяко едно негово движение..
В момента на екстаза, усетих абсолютен безконтрол-незнаех къде се намирам...
Само усетих две пляскания преди да се излея...от което ме хвана много, много срам...
Течноста няма цвят и мирис.

27.   Скуирта е пикня, урина или както си искате го наричайте. Прочетете малко западна литература

28.   Има проучвания по темата. Обобщено казано - това е основно урина смесена със други течности и съединения. Дебатът не е дали е или не е урина, а какво точно има освен урината.

29.   При мен течността е чисто прозрачна, без мирис и със сладникав вкус. Да, толкова сме извратени с моя, че последния път той направо я изпи и събра част в устата си, за да ми даде и аз да пробвам. Учудих се, че е е сладка. Мислех че ще е кисела или горчива, но той настояваше че няма лош вкус и му харесва, та от любопитство се навих да пробвам и пак ще повторя! Най-вероятно вкусът зависи от жената и от стила на живот и на хранене. Малко като спермата при мъжете. Ако консумира много месо, пуши или наскоро е пила твърд алкохол, надали ще има приятен вкус.
Изобщо не обръщай внимание на невежите дето викат, че скуирта е пикня. Как ли пък не! Пращат те да четеш западна литература, а точно в западната литература се уточнява че скуирта е течност, която НЕ Е урина. Аз съм скуиртвала 10 мин след като съм била в тоалета да пишкам. Скуирт с празен пикочен мехур. Мощна и обилна струя. Е, как ще се събере за 10 минути толкова урина? Как бъбреците ще филтрират толкова бързо кръвта? Няма как. Течността се събира в жлезите на Скене, парауретралните жлези, които се намират от двете страни на уретрата. Не са свързани с пикочния мехур.
Умникът, който пише че е разредена пикня и зависи колко вода е пила жената... ами не. Оня ден скуиртвах 4 пъти, а бях пила по-малко от литър течност за целия ден. Отде се събира бистра обилна струя без мирис и цвят тогава?

30.   Сега от опит ще кажа че двете течности имат различен вкус и мирис, общото между тях е че и двете течности - скуирт и урината излизат от най интимното женско място, но са различни, до скуирт достигат само някой жени а да пикаят могат всички така че не ги смесвайте...

31.   Е, абсолютен кеф ми е да ми скуиртва в устата,
като я лижа, докато ми е седнала на лицето..
М45